• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    RATTKIN: to asi je. Vyuzivam to ale i k tomu, abych si treba omylem nesundal hru, nebo pri hani neaktivoval multikino. Stacil by treba nejakej zvukovej signal, ze si neco zada moji pozornost.

    MAKROUSEK: neco jako vzdy navrchu. Zustane ti treba hra nebo video navrchu a nemuzes se prepnout do niceho jinyho, dokud to neodepnes.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PUNKREASS: to je přece cíl- dáš to cizímu člověku nebo dítěti.
    asi je to užitečnější na druhém zařízení. jako třeba tablet.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PUNKREASS: Co to znamena "pripnu obrazovku"?
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Kdyz si na Oreu pripnu obrazovku, tak mi nejdou prijimat hovory ani smsky. Da se to nejak nastavit nebo obejit? Root mam.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    SPIKE411: Jojo, dokud ti to nezacne vadit pri pohybu prstickem. Na mě už je taky moc velky RMN5. Občas cítím při delším používání šlachu na palci. Radsí bych 5palec. ... viz
    ZUZU:
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    zvlastni je, ze kdyz dam "prohodit smery" aby byl prvni dubrovnik do prahy, tak mi to napise "Tap to download offline directions for this area" ... nechapu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosim pekne, jak si v google mapach ulozim offline cestu? dejme tomu Praha - Dubrovnik. Dam hledat dubrovnik, najde mi to cestu, co dal? Vcera se mne to na ty strance, kde si vybirate "directions / save / ad to favorits" nabidklo cernym pismem v prouzku "do you want to save offline map?" ale dnes nic. Nevite jak to udelam? moc prosim...


    diky moc
    SPM
    SPM --- ---
    KALTY: Tak proti mýmu tehdejšímu HTC Wallaby je i ta stávající Note 8 ještě celkem malá :-D
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Oni vždycky všichni dělají hroznou zagorku s tou velikostí, ale druhej den už si na to ani nevzpomenou. ;)
    KALTY
    KALTY --- ---
    ZUZU: Zlatá Mi2. Ale už je si taky zvykl na 5,5"
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    těším se na dobu až se zase mobily budou zmensovat
    ANS
    ANS --- ---
    takze a1 fakt ne? :P
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ZUZU:
    Phone Finder - search for a phone by feature - GSMArena.com
    https://www.gsmarena.com/search.php3?
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ano opravdu chci max 5". o A1 vím ale je velký.
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANS: TVLE to je jak s idiotama... viz. KALTY:
    ANS
    ANS --- ---
    ZUZU: mi a1 ,pisem to tu furt, ze uz to dostava i minusky (imho o dost lepsi nez redmi 4x)
    KALTY
    KALTY --- ---
    Tak já nepopírám, že se na to nedá zvyknout. Obzvlášť s funkcí na zmenšení plochy. Jen že mu nabízíš telefon co nesplňuje hlavní požadavek :D
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    FAT: ;) :))
    FAT
    FAT --- ---
    SAKALICEK: S malejma prstama si nezvykneš. Já mám velikost rukavic č.10 a pětipalec je tak akorát.
    :-)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    KALTY: dá se na to zvyknout.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam