• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ARIAEL: nebude. je to easy. muzes pouzit backup kody, seed nebo dokonce i sms
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    JEREMIUS: Ja bych to predtim radeji vypnul. Stejne to budes nastavovat znovu
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Device repairs: These phones top failure rate charts
    https://www.androidauthority.com/phone-models-repair-report-886115/
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Budu dělat factory reset na telefonu s Google účtem, který má 2fázové ověření pomocí Google Authenticatoru. Stačí mít po ruce uložené ty záložní kódy, nebo je možné to řešit nějak lépe?
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    ahoj. máte někdo zkušenosti s Google pixel? plánuji ho pro ženu.
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    ANDREJKA: Pro začátek smaž ten absurdně zbytečný Avast. CCleaner může následovat :-)).
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    LEXXA: to je jak kdyby ti zlobilo auto a poradis koupit novy :))
    ANDREJKA: ja bych zacal tim, ze bych zkouknul logy a popr. nejakej task manager at vidis co zere nejvic prostredku
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ANDREJKA: zaloha a factory reset
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    LEXXA: jj, swift black :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    HOUMLES: co pouzivas? ja se docela vzhlidl v swiftblack a monoart :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    GILDARIUS: mas to tam napsany, je to theme engine. od androidu 8 ho google officialne podporuje.
    to zkus, odinstalovat to muzes vzdycky.
    ja to pouzivam uz tak 3 roky jeste kdyz to byla alpha a nemam s tim zadnej problem.
    pokud tvoje ROMka od nokie neumi sama nejaky temata tak tohle je jedinej zpusob jak menit vzhled androidu.
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    HOUMLES: ty recenze nejsou moc dobrý... není to launcher?
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    Zduř

    koupil jsem si nokii 6, mám tam android 8.1 a neskutečně trpím ten systém je otřesnej

    Jak změním barvu notifikací a toho ze zhora vytahovacího panelu na cernou s bílejma ikonama? ted mám bílou s černejma a štve mě to. Je tohle nastavení nějak závislý na launcheru? Přítule má ten samý android a ten samý launcher a má černý s bílejma ikonama.

    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    MADCAT: Používám už dlouho a spokojenost. Funguje spolehlivě na různých mobilech, narozdíl od konkurence
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    MADCAT: jj. Super, kdyz ti nekdo diktuje adresu nebo cislo atp. Zapnes to klidne v pulce hovoru.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    PUNKREASS: To vypadá použitelně, vyzkoušeno, funguje. Dokonce má nastavení, že nemá nahrávat automaticky každej hovor, ale je na ploše dialeru plovoucí tlačítko, kterým se to dá manuálně spustit. To se mi líbí.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jak je to s odposlechem pro reklamni ucely ? vedeli by jste vic ?
    WELES
    WELES --- ---
    GIANT: Tenhle je multiplatformni, tzn můžeš mít stejnej program na PC i v mobilu. Ten na PC umí i twitter a když zaregistruješ email, tak upozorní na nový maily. Licenci můžeš koupit na jejich oficiálních stránkách, ale tam mají jen na měsíc a na rok. Přímo v té jejich mobilní aplikaci je (nebo alespoň byla, když jsem to kupoval já) doživotní licence.
    GIANT
    GIANT --- ---
    WELES: dik za info. ten jsem kdysi taky zkousel, ale nejak me nenadchnul a taky tam lecos nefungovalo. kouknu jak to pokrocilo. jinak ani nevim, jak se aplikace kupujou. ani nemam google play. se mnou je to tezky ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam