• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    TAP
    TAP --- ---
    E42: bohužel, právě čištej android pod display ani developer options žádný takový volby nemá.
    SAKALICEK: to samý, plus to klasicky reguluje jas podsvícení.
    snažil jsem se to vyfotit, bohužel screenshoty vypadaj oba stejně, bude to nějaká záležitost symbiózy displeje a ambient light sensoru.

    mám pocit, že to dělal i Nexus 5X (in memoriam) po updatu na 8.1, ale tam to nějak přešlo, tak jsem to neřešil.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    TAP: osobně jsem takovou to fíčuru nepostřehl. Co se deje když necháš to čidlo jasu zapnutý?
    TAP
    TAP --- ---
    Xiaomi A1 m i po updatu na 8.1 dělá nějakou korekci barev na světle, vytahuje to šedi/stíny na mnohem světlejší. Automatickej jas mám vypnutej, ale je to závislý na senzoru světla, jakmile ho zakreju, fadeoutne mi to zpátky do normálu.
    Dá se to někde vypnout?
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    WELES: jojo, taky mám plnou verzi. má ekvalizér, přehrává flac, podporuje scroblování, přehrává po složkách, no prostě paráda.
    WELES
    WELES --- ---
    BRKODLAK: já mám klasickej shuttle ale zaplacenej (bez reklam). V reakci na tuhle tvou zprávu jsem ho trochu prozkoumal a equalizer jsem našel, i když je dost schovanej.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    WELES: mam shuttle+ a equalizer ma. Za me nejlepší appka na hudbu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WILL: no musim priznat, ze tohle customer review mne teda od nakupu tabletu u nich odrazuje .....

    " we ordered 4 "refurbished" tablets , all 4 had severe burnt screens , the packaging was in terrible condition , it look like someone cleaned out the back of a burned down att store and threw them into a box , these are F grade , we will NOT accept them , this seller is not being a good contribution to the market place ."
    WILL
    WILL --- ---
    DRAGON: Co jsem slyšel, tak Newegg je hodně dobrej a levnej, ale hlavně na počítačový komponenty. Ale tablety prodávají taky, tak třeba to s nima mají obdobný.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ciste nahodou, netusite nekdo o nejakym shopu v USA, kterej nabizi dobry dealy na tablety Samsung? Nejaky slevovky starsich modelu. Shanim nejakou levnou Amoled Galaxii a kamaradka je v USA, tak me napadlo, ze by mi to mohla privezt.. diky
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    LBW: aha, takhle. Já jsem v pohodě, žádné problémy jsem nezaznamenal. Telefon šlape jak má. Tohle konec konců píšu z A1. :-)
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    LBW: Asi nějaká anomálie, MTP u dvou kousků normálně šlape out-of-box.
    LBW
    LBW --- ---
    LEON_KOWALSKI: SKAUT:
    foun nereaguje takze google = click "build number" 5 times to enable developer mode, usb debugging on, select usb configuration...zbytecne slozity imho
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    LBW: Připojí se kabel a vybere se režim připojení?
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    LBW: co že to? :-O
    LBW
    LBW --- ---
    co je ta za voser s pripojovanim mi a1 ke kempu omg
    KYLLER
    KYLLER --- ---
    Kdyz jsem hledal jednoduchy mp3 player na android, nakonec jsem skoncil u n7playeru.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    REFLEX: mp3 folderplayer pro, nejlepsi prehravac na androidu, naprosto genialni moznost nastaveni VSEHO, nechci uz nikdy nic jinyho
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    REFLEX: Ja pouzivam Player Pro.
    E42
    E42 --- ---
    TAP: Zkus si pohrát se systémovou aplikací MusicFX. Vyčistit data, zakázat ji a nainstalovat nějaký jiný ekvalizér... Určitě to má fungovat (zrovna nedávno jsem ho použil), ale je fakt, že se to občas chová divně.
    TAP
    TAP --- ---
    E42: mě každopádně u GPM nefunguje, zvukově to nijak nereaguje. ten samej (systémovej eq) u Spotify třeba funguje jak má :/
    E42
    E42 --- ---
    REFLEX: Play Music použije systémovej EQ. Záleží, co máš za telefon a co máš nainstalovanýho. EQ každopádně podporuje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam