• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Mate nekdo huawei p20 lite? Ma v sobe nativni ekvalizer?
    MA747
    MA747 --- ---
    E42: potvrzuji, skupiny umí, sice trochu krkolomně, ale budiž. Problém je, že neplacená neumí offline režim (ne všude je signál) a neumí import/export z/do OPML. Ano, je tu webové rozhraní, ale jak jsem pochopil, bez spolupráce ze serverem to nefunguje. Snad autor spaRSS vyhoví žádosti o fix. Každopádně ještě jednou díky za tip.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    prosim kde se doctu u lineage zda ma podporu pro wacom ?
    VITECH
    VITECH --- ---
    Používá tu někdo Zooper Widgets na Androidu 8.1?
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    Chtěl bych pro strýce k narozeninám nějaký odolný telefon - bude to jeho první dotykáč, chtěl bych aby to umělo aspoň trochu dobře fotit a vydrželo to pády ... cena do 6k
    někdo osobní zkušenosti? Samsung?
    E42
    E42 --- ---
    MA747: To podle mě všechno umí. Zkoušel jsi na zdroji podržet prst? Tam pak máš možnost přejmenovat a řadit do složek. Případně si to otevři na webu, bude se ti to asi dělat pohodlněji.
    IV0
    IV0 --- ---
    MA747: Feedly
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    MA747: Feedly je fajn, ja z nej presel na self-hosted reseni TT-RSS
    DATEL
    DATEL --- ---
    MA747: já používám feedly.com - když jsem u PC, tak přes web, v mobilu přes jejich aplikaci. Výhodu to pro mě má tu, že to nemusím stahovat já a nepřijdu tak o zprávy, když jsem delší čas mimo. Skupiny to umí.
    MA747
    MA747 --- ---
    E42: diky za tip. Zkoušel jsem a vadí mi tam několik věcí. Neumí skupiny, neumí přejmenovat/editovat/přesouvat zdroje :(
    E42
    E42 --- ---
    E42: Osel jí chutná.
    E42
    E42 --- ---
    MA747: Google Reader jsem po jeho zrušení nahradil InoReaderem a nemůžu si stěžovat.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.innologica.inoreader
    Oprávnění si prostuduj, něco pochopitelně chce.
    MA747
    MA747 --- ---
    Dal by mi někdo prosím tip na RSS čtečku? Ideálně takovou, která nemá zbytečné oprávnění. Používám spaRSS, ale ta má problém s některými zdroji, jako je např. osel.cz, které nezobrazuje. Díky.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    The best $250 phone you can buy in 2018
    http://www.youtube.com/watch?v=V3rFryvsHts
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ahoj, je tohle dobrá volba? Nebo něco lepší, za podobné peníze? Moc díky
    Honor 9 Lite Sapphire Blue - Mobilní telefon | Alza.cz
    https://m.alza.cz/honor-9-lite?dq=5240696
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LBW: pouzivam llama. zkousel jsem automateit ale jsem asi prilis linej na to ho nastavit
    LBW
    LBW --- ---
    spekuluju jak v "I'm home" routine nastavim vypnuti dat...
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    RATTKIN: takze klasicke dilema zda koupit baterku a doufat ze neskoncim s nefunkcnim telefonem a nahradni baterkou? :D
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MEMNON666: asi baterka. někdy to jde dobře vyměnit.
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    kdyz android projde sekvenci nabijim -> 100% (behem par vterin) -> please remove charger -> a od te doby telefon ani nehlesne ani na hard reset s nabijeckou i bez tak je asi KO?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam