• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: První mínus, čas je teď nalevo místo napravo, jako tomu bylo u Oreo. Také se na plochu vejde o jeden řádek ikon méně, než na Nexusu 5X.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Google Pixel z Aukra právě dorazil, jako náhrada Nexusu 5X, a Android 9 se už instaluje.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, možná to zní blbě, ale existuje aplikace, která by mi pomohla nevytáčet určitá telefonní čísla, resp. by to nějak bylo složitější? Potřebuji je v mobilu a sem tam vytočit, ale snížit četnost.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    HELVETE: pozor, zmizí možnost použití notch area
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    LAUNCHER: jdu to instalovat na essential phone :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Co budou v Googlu delat, az jim dojdou pismenka? Zatim jsou u P...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    LAUNCHER: já si s Galaxy S8 počkám chvilku... tak do dubna...
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Když používáte kartu jako adaptive storage, tak vidíte v telefonu normálně Internal storage a SD card zvlášť? Čekal jsem, že uvidím jen jednu internal storage, která bude kapacita telefonu + karty
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Pixel 2 XL :-)

    Uz nainstalovano, zatim vse ok.

    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    LACHAUER: tak samozřejmě, jsem debil. Mám na mysli interpunkci. Diakritika je ok.
    E42
    E42 --- ---
    LACHAUER: Není diakritika jako interpunkce...
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Existuje v současnosti na androidu možnost, jak diktovat text i s diakritikou (tedy říct "tečka" a ono to napíše ".")? Co jsem koukal, tak to snad uměla akorát Swype a ta skončila. Je nějaká jiná varianta?
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    Kdyby mel nekdo zajem o dedecka Xiaomi Mi2s (16GB), nedavno jsem ho vytahl ze supliku. Plne funkcni, je na nem temperovane sklo. Cenu si reknete, SZ ;-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jinak Android 9 Pie je u dostupný pro první zařízení
    How to install Android Pie on your Pixel right now (or downgrade to Oreo) | Android Central
    https://www.androidcentral.com/how-get-android-pie
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    existuje nějaký podcast přehrávač, který je androidu ale i v browseru?

    google PLAY podcasts to mělo, ale do česka nikdy nedorazily. Nové google podcasty nemají autodownload a ani nemají webapp
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    OLTSKUL:
    E42:
    RATTKIN:

    diky za radu!! Jdu do toho Xiamo A1, za tuhle cenu neni moc co vymyslet, koukal jsem na ty stranky https://willmyphonework.net/ a porovnaval jsem to s Iphone X jako kontrolnim vzorkem a vysledky byly stejne (https://i.imgur.com/goC6qLw.png)

    velke plus za android one, protoze travit hodiny vypinanim neodinstalovatelneho bloatu je na pest... Ja bych ty bloaty zakazal.

    Diky moc!
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    LEF: Mam ji, a funguje docela v pohode. Za ty penize... :)
    Pouzivam to hlavne na Kodi, a Youtube, oboje bez problemu. UI je pomalejsi nez treba Samsung, ale nic tragickeho
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam