• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    TOM: mrkni na needrom jestli to nebude tam
    E42
    E42 --- ---
    TOM: Jistě, root a custom ROM spolu souvisí dost okrajově (jedno nepodmiňuje druhé). Musíš prostě hledat, jestli existuje nějaká metoda, jak rootnout tvoje konkrétní zařízení. Google is your friend...
    TOM
    TOM --- ---
    LAMA dotaz
    existuje jiná možnost rootu než ROM z XDA?
    mám už cca rok starý přístroj (Hisense A2 Pro), a zatím na foru ani zmínka (o ROM)
    rád bych si i zaplatil, kdybyste se na to někdo cítil...
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    DRAGON: Aha, tak to už není standardní funkce Androidu 7 :-). Tam to musí být přesné poloviny.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHNY_G: jestli chces PIP, tak k tomu ti slouzi aplikace, kterou nabizel LAUNCHER, ta to umi. Ja chci naopak neco, co nezasahuje do obrazovky a jede na pozadi, coz ten split screen umi, kdyz pak tu druhou apku prepnes na full screen
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHNY_G: jak do druhe pulky? to muzes roztahnout na cely, jinak bych to nepsal, ze jo
    SANTUS
    SANTUS --- ---
    Pripadne z YT share sem >> http://dentex.github.io/apps/youtubedownloader/
    Stahnout offline, play forever, PROFIT!
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    DRAGON: Ciste proto, ze se vetsina aplikaci, ktere bys chtel realne pouzivat, do te druhe pulky moc nevejde :-). Nektere se rozsypou, a nektere ti pres navigacni prvky nechaji asi 3 cm na obsah :-)). Ale ano, nekdy to pouzivam, ale o moc radeji bych pouzival PIP :-).
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    RATTKIN: youtube na muziku + youtube-dl, za me dobry
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JIMX: Youtube na muziku je zvrácenost, ale je fakt, že na YT se najde všechna muzika, která se jinak hledá obtížně.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DRAGON: Hmm, vyzkousel jsem a tez mi to na nem nove obcas rozsviti display. To driv nebyvalo. Zit se s tim imho da, ale hezke to neni.

    Jeste se mi nestalo ze by mi na tom nefungovalo nejake video, ale YMMV. Zas tak casto to nevyuzivam.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RAINBOF: jj, to delam, ale na desktopu, s tim se mi na mobilu srat nechce..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DRAGON: ja to delam pres yout ze si to potahnu, takto:

    z linku youtube.com/?v=necomegacool umazu ube takze vznikne yout.com/?v=necomegacool tam to dam stahovat. a stahovany soubor si pustim pres VLC kterej ho umi zacit hrat jeste nez se dotahne celej.
    A nezere to baterku.
    JIMX
    JIMX --- ---
    to bych nikdy neřekl, kolik lidí dokáže znásilňovat youtube k takovejm věcem ... není jednodušší si pouštět hudbu přes něco, co přehrávání na pozadí podporuje nativně a s větším pohodlím? :-) ... nebo si třeba na desktopu tu hudbu grabnout do mp3 a nahrát si to do telefonu pro offline poslech? :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: a navic, koukam,nova verze dela to, ze kdyz zhasne display, tak se hned rozsviti... hm
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LAUNCHER: to neumi tak pulku tracku,co sem.zkousel, proste se nepustej
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TOOMIX: Tohle umi co hledas. Najdes si pres to video na YouTube, pri prehravani muzes klidne uspat (zhasnout) telefon. S radosti obcas vyuzivam.

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sarvopari.anytime.floatingtubeplayer
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    já bych moc ocenil, kdyby YT hrálo i při uspaným telefonu - abych si večer pustil mluvené slovo a nesvítil mi displej
    TAP
    TAP --- ---
    Xposed modul, kterej YouTube PIP i hraní na pozadí třeba s vypnutou obrazovkou umožňuje. ale chce to root a xposed framework no
    https://forum.xda-developers.com/xposed/modules/module-youtube-background-playback-v2-0-t3656133
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHNY_G: proc? pustis yt, hodis to na pozadi a jedes dalsi veci :) je to jiny, ale funguje to vicemene stejne, ne? :)
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    DRAGON: To je standardní funkce v Androidu 7. Nicméně s tím PIP to opravdu není srovnatelné :-).
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHNY_G: staci mit normalni telefon kterej umi split screen, pak hodis YT do pozadi a vyuzivas celou obrazovku pro jine aplikace, pohoda. Umi to napriklad samsung
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam