• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    MINER
    MINER --- ---
    RATTKIN: Ano, ještě jsem neviděl, že by se nějakému výrobci podařilo Android nezhoršit. Sony je na tom ještě dobře, změnilo v podstatě jen ty notifikace.

    TEKKIT: Ano, ikona NFC je tam furt a nejde skrýt. Taky nechápu.

    Ale nic z toho není tak opruzné, jako že ty ikony poskakují, když se objeví šipky upload/download. To je fuckup.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MINER: jakože tam v tom řádku je prostě ta ikona NFC neustále?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MINER: ikona nfc?

    já si vždycky když tohle slyším potvrzuju, že chci jedině čistej android
    MINER
    MINER --- ---
    RATTKIN: Jo, ta prachbídná šipka vedle LTE tam poskakuje..
    Krom toho ikony NFC a data optimizeru jsou zbytečný, a nejdou skrýt, ale to není takový opruz.

    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MINER: na osmičce je google ze standardu odstranil. že by sony na ně bylo tak pyšný, že přidalo další ikonu vedle ?
    MINER
    MINER --- ---
    Android 8 na Sony Xperia mi skáče notification ikonama doleva, když pracují data: objevují se malé šipky upload/download vedle signálu.
    Nejdou schovat? Ruší, jak to furt skáče. Vůbec mě to nezajímá.

    Na starších androidech se objevovaly, aniž by posunovaly ostatní ikony. To nerušilo.
    Díky
    TOM
    TOM --- ---
    ANDY_WARHOL: není :/
    BUNDA: jj, to je mi jasné, a bylo i předem. Šlo o očekávaného nástupce Yotaphone 2 (resp. čínskou skoro kopii Yotaphone 3), který byl ve velké oblibě, a ROM verzí bylo přehršel
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    TOM: mrkni na needrom jestli to nebude tam
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    TOM: problém bude atypičnost a nerozšířenost. Já když si chci hrát s rootem a alternativníma romkama, tak si předem vyberu model, ketrý má komunita v oblibě. Ale to už teď asi víš taky.
    TOM
    TOM --- ---
    E42: většinou se s ním kámoším, ale teď jsem v koncích
    ani na 4pda.ru jsem nic nenašel
    jenom pro A2 verzi ("Pro" je jiná)
    E42
    E42 --- ---
    TOM: Jistě, root a custom ROM spolu souvisí dost okrajově (jedno nepodmiňuje druhé). Musíš prostě hledat, jestli existuje nějaká metoda, jak rootnout tvoje konkrétní zařízení. Google is your friend...
    TOM
    TOM --- ---
    LAMA dotaz
    existuje jiná možnost rootu než ROM z XDA?
    mám už cca rok starý přístroj (Hisense A2 Pro), a zatím na foru ani zmínka (o ROM)
    rád bych si i zaplatil, kdybyste se na to někdo cítil...
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    DRAGON: Aha, tak to už není standardní funkce Androidu 7 :-). Tam to musí být přesné poloviny.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHNY_G: jestli chces PIP, tak k tomu ti slouzi aplikace, kterou nabizel LAUNCHER, ta to umi. Ja chci naopak neco, co nezasahuje do obrazovky a jede na pozadi, coz ten split screen umi, kdyz pak tu druhou apku prepnes na full screen
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHNY_G: jak do druhe pulky? to muzes roztahnout na cely, jinak bych to nepsal, ze jo
    SANTUS
    SANTUS --- ---
    Pripadne z YT share sem >> http://dentex.github.io/apps/youtubedownloader/
    Stahnout offline, play forever, PROFIT!
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    DRAGON: Ciste proto, ze se vetsina aplikaci, ktere bys chtel realne pouzivat, do te druhe pulky moc nevejde :-). Nektere se rozsypou, a nektere ti pres navigacni prvky nechaji asi 3 cm na obsah :-)). Ale ano, nekdy to pouzivam, ale o moc radeji bych pouzival PIP :-).
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    RATTKIN: youtube na muziku + youtube-dl, za me dobry
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JIMX: Youtube na muziku je zvrácenost, ale je fakt, že na YT se najde všechna muzika, která se jinak hledá obtížně.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DRAGON: Hmm, vyzkousel jsem a tez mi to na nem nove obcas rozsviti display. To driv nebyvalo. Zit se s tim imho da, ale hezke to neni.

    Jeste se mi nestalo ze by mi na tom nefungovalo nejake video, ale YMMV. Zas tak casto to nevyuzivam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam