• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Tady u toho telefonu ta cena lítá ze dne na den. Ráno 10 odpoledne 15 teď zase 10. Až jsem si z toho koupil zase ASUS...

    https://www.czc.cz/huawei-nova-3-128gb-iris-purple/241476/produkt
    E42
    E42 --- ---
    Tohle může být při rozumné ceně super:
    LG G7 One announced: Android One flagship with solid specs and ‘exceptional’ price - The Verge
    https://www.theverge.com/...8/8/28/17790130/lg-g7-one-fit-announced-specs-features-software-ifa-2018
    E42
    E42 --- ---
    Známe české ceny supervýhodného Xiaomi Poco F1. Lákavé, ale v zahraničí je ještě levnější – MobilMania.cz
    https://www.mobilmania.cz/...f1-lakave-ale-v-zahranici-je-jeste-levnejsi/sc-3-a-1342745/default.aspx
    Hezký, ale absence NFC je neodpustitelná. Kdo zkusil Google Pay, nechce jinak.
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    DRAGON: stačí se zeptat :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Gboard. uz sem to nasel, je to pod Search v nastaveni.
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    To bude v nastavení klávesnice. Jaká to vlastně je? :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOOMIX: haha, vtipny :) ja ji tam taky nemel, ze jo, nez sem neco zapnul....
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DRAGON: žádnou tam nemám (Android 8.1, MIUI 9.5, Google keyboard)




    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    MINER: Ď, to jsem na jednom telefonu taky objevil, na druhym mi to nabídnout nedalo, zkusim pogooglit a prolozit nastavení ještě hlouběji :)
    MINER
    MINER --- ---
    VLAKODLAK: když vytváříš kontakt v telefonu, vybíráš si kde. By default je tam, že jen v telefonu. Ujisti se, že si to přepnul na Gmail účet..
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Lama dotaz, je možné, že už tu x krát byla.
    Když si na gmailu vytvořim novej kontakt, automaticky se mi syncne na phone, ale když si na telefonu vytvořim nový kontakt, tak se mi v gmailu nový kontakt nevytvoří, jde tohle nějak nastavit i tim směrem, nebo je gmail masterrecord modifikovatelnej jen z gmailu? Díky.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    Tak pribeh z RM Note 3 pokracuje, mate doporuceni na prazsky servis, kde by zvladli diagnostiku a opravu usb konektoru? Dik
    MINER
    MINER --- ---
    MINER: Workaround: poschovával jsem přes SystemUI Tuner všechny ikony nalevo, aby neskákaly. Jde se naštěstí zbavit všeho.
    Signál si tam nechám, páč vědět, že není, se hodí. A s těma šipkama to nějak přežiju..

    Ale ty customizace androidu od výrobců jsou fakt zlo..
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MINER: to je zvláštní že zrovna tohle tam dali natvrdo, já to třeba vůbec nepoužívám a je to pro mne úplně okrajová funkce:O
    MINER
    MINER --- ---
    RATTKIN: Ano, ještě jsem neviděl, že by se nějakému výrobci podařilo Android nezhoršit. Sony je na tom ještě dobře, změnilo v podstatě jen ty notifikace.

    TEKKIT: Ano, ikona NFC je tam furt a nejde skrýt. Taky nechápu.

    Ale nic z toho není tak opruzné, jako že ty ikony poskakují, když se objeví šipky upload/download. To je fuckup.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MINER: jakože tam v tom řádku je prostě ta ikona NFC neustále?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MINER: ikona nfc?

    já si vždycky když tohle slyším potvrzuju, že chci jedině čistej android
    MINER
    MINER --- ---
    RATTKIN: Jo, ta prachbídná šipka vedle LTE tam poskakuje..
    Krom toho ikony NFC a data optimizeru jsou zbytečný, a nejdou skrýt, ale to není takový opruz.

    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MINER: na osmičce je google ze standardu odstranil. že by sony na ně bylo tak pyšný, že přidalo další ikonu vedle ?
    MINER
    MINER --- ---
    Android 8 na Sony Xperia mi skáče notification ikonama doleva, když pracují data: objevují se malé šipky upload/download vedle signálu.
    Nejdou schovat? Ruší, jak to furt skáče. Vůbec mě to nezajímá.

    Na starších androidech se objevovaly, aniž by posunovaly ostatní ikony. To nerušilo.
    Díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam