• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KEVIN00: mi vysvetli, cim ho teda zapinam, ja to vubec nechapu... tlacitko je opravdu ponechano uplne bez doteku. Fakt zahada.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    DRAGON: Já myslím, že tablet ani není proximity senzorem vybaven.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosim, tusi nekdo, v jake casti tela Samsung Tab S4 je cidlo, ktere rozsveci/probouzi tablet? Zhasnu ho klasika tlacitkem na boku, mam ho polozeny pred sebou pod klavesnici takze na nej obcas spocinu dlanemi, nekde musim necim prejizdet na horni casti tabletu a necim ho rozsvecet, ale deje se mi to jen nahodne, kdyz to chci udelat vedomne, tak ho samozrejme zaboha nemuzu rozsvitit :) bude to nejakej jednoduchej figl, ale fakt netusim, zkousim mackat levy a pravy horni roh, "hladit" okraje, potukavat na display, ale nic. Nevi nekdo? dik moc :) tablet je cerstve nainstalovanej, zadny zmeneny nastaveni oproti tovarnimu
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KEVIN00: s android one nepotřebuješ XDA. di do toho!
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Zdravím,
    "přijdu" o svou Sony Xperia Z5 a hledám náhradu v ceně okolo 12 tisíc. Padla mi do oka Nokia 8. Za tu cenu mi přijde jako dobrá koupě, i když podpora na XDA je mizivá. Má někdo tip na nějakou alternativu? Potřebuji ale telefon s displejem do 5,5", neboť mám dost malou ruku. Díky :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Toto je prapředek vašich smartphonů. První android slaví 10 let - iDNES.cz
    https://mobil.idnes.cz/...-g1-htc-dream-android-10-let-vyroci-fdz-/htc.aspx?c=A180921_193415_htc_vok
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ZUZU: Powerball = tlačítko power :)
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    používal jsem Rom lineageos, nyní chci používat jinou a chybí mi tato funkce:

    když je mobil ve stavu s vypnutou obrazovkou, dlouhé stisknutí Powerball tlačítka rozsvítilo/zhaslo svítilnu(flash light)

    existuje na to nějaká aplikace? zkusil jsem co mi našel Google play, ale to větsinou nefunguje. mám root. možná i nějaký kernel by to uměl? Xiaomi redmi 3s. nebo nějaký xposed nebo neco (s tím.neumim)?
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    používal jsem Rom lineageos, nyní chci používat jinou a chybí mi tato funkce:

    když je mobil ve stavu s vypnutou obrazovkou, dlouhé stisknutí Powerball tlačítka rozsvítilo/zhaslo svítilnu(flash light)

    existuje na to nějaká aplikace? zkusil jsem co mi našel Google play, ale to větsinou nefunguje. mám root. možná i nějaký kernel by to uměl? Xiaomi redmi 3s. nebo nějaký xposed nebo neco (s tím.neumim)?
    CHLEBEK
    CHLEBEK --- ---
    HOUMLES: ahá, prý je ta hra napsaná v C/C++, a je to v podstatě takový šach, nevím jestli znáš Othello/Reversi hru... tak teď jde o to jestli ten součet tam u toho skutečně funguje jako ochrana samotné té applikace, protože logickou hru nijak moc neoblbneš ve smyslu toho že bys musel chránit ty hráče.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    CHLEBEK: jestli je to nejaka animace tak to bude asi slozitejsi nez jenom vyjmout jeden obrazek, pocitam, ze bude potreba i uprava kodu.
    kontrolni soucet ti zajisti, ze nebyla ta aplikace modifikovana.. v online hrach se to kontroluje aby zabranili lidem hackovani a podvodum.
    CHLEBEK
    CHLEBEK --- ---
    HOUMLES: ano, chtel bych ho vyjmout, neni to jen uvodni obrázek je to jakoby celá animace.....

    Kontrolni součet? Co to je? Brani to tomu abych tu animaci odmazal a pouze to rovnou startovalo na login obrazovku? Noob no :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    CHLEBEK: https://ibotpeaches.github.io/Apktool/
    ale bacha, pokud ho chces odstranit protoze ti tam prekazi tak po vyjmuti a rekompilaci ti nebude sedet kontrolni soucet a u nekterych online her je to problem
    CHLEBEK
    CHLEBEK --- ---
    Lidi zdravím a mám na vás prosbu, jedná se mi o to že bych se potřeboval zeptat nějakého kvalifikovaného člověka než to tady zatapetuji zda by bylo možné v téhle hře
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stararcade.reversi.opengl.free

    tedy z ní nějakým způsobem vyjmout úvodní splash screen logo

    Jak by se to teoreticky dělalo, nějakou dekompilací, rekompilací? Promiňte Noob

    Kde se mám eventuálně zeptat?
    NEON5
    NEON5 --- ---
    Máte někdo tip na slušnej soft pro foťák? Aby uměl RAW a manuální režím, využít hardwarovou dvoupolohovou spoušť a měl rozumné UI.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    JEREMIUS: Tak jsou to jen textová data (v podstatě identifikace, čas a souřadnice). Odhaduji dohromady míň než jedna webová stránka(nevím jak často posílá). Zkus se podívat na Open Stret Map. Tam posíláš když chceš vědomě obdobná data.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    TEKKIT: Něco zjistíš podle baterky (Endurance)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    ERGOSUM: Asi si nerozumíme. Location sharing běží na pozadí non-stop. Takže mě zajímá, kolik to sežere dat třeba za 24 hodin, když to bude zapnuté. Nebavím se o používání google map/navigace
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    JEREMIUS: Proti celé google mapě zanedbatelně. Ovšem mapy.cz fungují i offline.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    Je nějaká možnost zprovoznit pip v oreu i pro waze. Gmaps to umí, když se v průběhu navigovani přepnul do jiné aplikace navigace dal běží v okynku, waze mi ale jako navigace vyhovuje víc. Ale tohle mi tam zoufale chybí. Nedávno tu někdo postoval nějaký luncher, co to uměl ale ten je jen pro YouTube....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam