• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DATEL: update systému se čeká v průběhu října (nejspíš po vydání Pixel3 telefonů, tak s tím pustí i verzi Wear OS), otázkou je, kdy to dostaneme... docela se na to nový rozvržení a ovládání těšim...
    DATEL
    DATEL --- ---
    BUCCI: tuhle verzi mám taky, ale to je jen aplikace, ne? to neni update celého systému, to by tam minimálně nebyla úroveň zabezpečení z dubna si myslím
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DATEL: no já mám Sko... ke stažení je teď nová verze (update google v play z hodinek) nebo na apk mirror https://www.apkmirror.com/...rtwatch-was-android-wear-wear-os-2-16-0-214308073-android-apk-download/
    (tohle se pak dá nainstalovat přes adb install -r "jméno souboru.apk")
    jinak verzi systému to píše 1,6 ale jedná se o WearOS 2.0 (je to aktuálně 2.16.xxxxxxxxx) každopádně mě to na to Sko přišlo k aktualizaci z play samo (je to stejné jako E) - na redditu dost lidí říkalo, že náklon je opravenej... ale subjektivně na Sku mi neblbnul nikdy...
    DATEL
    DATEL --- ---
    BUCCI: dobrá zpráva, mě to na těch Ečkových zlobí. A update mysliš WearOS aplikaci nebo celý systém? System 2.0 je prý snad zatím jen pro Ticwatch Pro, já ho na E zatim nemám, tak snad bude.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DATEL: tak jen info, na webu teď psali, že nový update wearOS z konce minulého týdne prý přinesl zlepšení náklonu a reakce na něj...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    nepomuze udelat dump pres fastboot a nabootovat v emulatoru?
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Nic proti, ale řešíte tu utopenej telefon, ne telefon kterej spadnul na zem.
    Pokud telefon máčíš tak na displeji nemá co odejít, maximálně tam voda co tam nateče udělá mapy. Ale díky oxidaci odejde deska s elektronikou.
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    SKAUT:
    ERGOSUM: mně přijde jako dobrej tip to připojení myši. dělat to úplně naslepo a ještě myší by asi byl docela nářez, ale dalo by se to třeba odhadnout podle jinýho mobilu.
    potenciálně by mohl jít i třeba externí displej přes HDMI
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    ERGOSUM: To je v podstatě to co je níže napsané. Bez ADB nic. A pokud je i šifrování tak nepomůže ani pravidelná návštěva kostela.

    O víkendu jsem měnil u J5 display ale novější verze. Ještě by šlo použít neorigo display z chiny ( je to LCD ne AMOLED ) ale pořád je to kolem 500kc
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    IM_MORTAL:
    ★ Máte rozbitý displej? Takhle z telefonu dostanete cenná data ★
    https://www.svetandroida.cz/rozbity-displej-data-navod/
    Rozbitý displej telefonu? Poradíme jak z mobilu zachránit fotky!
    http://www.androidtip.cz/...plej-telefonu-poradime-jak-z-mobilu-zachranit-fotky-kontakty-dalsi-data/
    Obnova dat z mobilních telefonů a tabletů » Záchrana a obnova dat
    https://www.data112.cz/obnova-dat-z-mobilnich-telefonu-a-tabletu
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    IM_MORTAL: Ja mam na telefonku dropbox, ktery je rovnou posila do cloudu. Je to za penize, ale visjak - dostanes presne to, kolik za to zaplatis.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    IM_MORTAL: pro příště si můžeš fotky zálohovat do googlu. Zdarma se zmenší na 16 megapixelů, ale lepší než nic.
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    MAKROUSEK: tos mě nepotěšil, něco podobnýho sem se taky dočetla :/ debugging sem nezapínala, s půjčeným displejem to nebude nic slavnější, asi holt budu muset přežít ztracený data... dík
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    IM_MORTAL: Pokud jsi mel zapnuty USB debugging, muzes pouzit ADB a dostat se k filum. Jinak vymen displej, aspon na chvili, domluv se s nekym, co ma stejnej telefon.
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    Potřebuju pomoc - podařilo se mi utopit mobil, odnesl to dotykáč (nejdřív jen nereagoval, teď už je to jen černá obrazovka). Z nějakýho důvodu mám na SD kartě jen cca půlku fotek, a chci zjistit jestli ta druhá je v mobilu. Ale...jak z něj ty data dostanu? při připojení k pc mobil vyžadoval vždycky potvrzení připojení přímo na displeji, to teď pochopitelně neudělám, takže mě to přes pc dovnitř nepustí... a programy na data recovery u rozbitýho mobilu nepodporujou můj mobil Samsung J5 2016. Poradí někdo?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DATEL: na ticwatch s funguje náklon spolehlivě,
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    E42: vzdavam to, ono to tam proste neni protoze je to lepsi ty ikonky tahat rucne ...
    E42
    E42 --- ---
    GANDALFSEDY: Launcher 3 neznám, takže přesně neporadím. Ale zkusil bych podržet prst na prázdném místě na ploše (nebo v tom seznamu aplikací), jestli to nenabídne nějaká nastavení.
    DATEL
    DATEL --- ---
    ja bycj tohle uvotal pro tu funkci zapnuteho displeje "naporad". Ale mam trochu obavu, ze nic takoveho do WearOS nebude, ono tech aplilaci obecne zas tak moc neni.
    Btw, tobe to naklaneni funguje spolehlive? Me moc ne, vetsinou jen kdyz prijde notifikace, tak to vetsinou to nakloneni zapne, ale jinak muzi naklanet jak chci a malokdy se to povede.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    na wear os hodinkách bych potřeboval v určitý čas vypnout gesto zapnutí displaye při naklonění a v další čas ho zase zapnout
    jde o to, že když se převaluju v noci při spánku a hodim ruku pod hlavu, tak mě občas světlo hodinek probudí... nějaké nápady? nemůžu nic najít a to ani nějaký automatický presety (ani na hodinkách ani v telefonu - odkud to lze taky nastavit)
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    E42: to je to, tam je jenom desktop a apky se skrolujou vedle toho hlavniho ... proste zadny menu aplikaci uz neni nebo ho nevidim ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam