• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    E42: vzdavam to, ono to tam proste neni protoze je to lepsi ty ikonky tahat rucne ...
    E42
    E42 --- ---
    GANDALFSEDY: Launcher 3 neznám, takže přesně neporadím. Ale zkusil bych podržet prst na prázdném místě na ploše (nebo v tom seznamu aplikací), jestli to nenabídne nějaká nastavení.
    DATEL
    DATEL --- ---
    ja bycj tohle uvotal pro tu funkci zapnuteho displeje "naporad". Ale mam trochu obavu, ze nic takoveho do WearOS nebude, ono tech aplilaci obecne zas tak moc neni.
    Btw, tobe to naklaneni funguje spolehlive? Me moc ne, vetsinou jen kdyz prijde notifikace, tak to vetsinou to nakloneni zapne, ale jinak muzi naklanet jak chci a malokdy se to povede.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    na wear os hodinkách bych potřeboval v určitý čas vypnout gesto zapnutí displaye při naklonění a v další čas ho zase zapnout
    jde o to, že když se převaluju v noci při spánku a hodim ruku pod hlavu, tak mě občas světlo hodinek probudí... nějaké nápady? nemůžu nic najít a to ani nějaký automatický presety (ani na hodinkách ani v telefonu - odkud to lze taky nastavit)
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    E42: to je to, tam je jenom desktop a apky se skrolujou vedle toho hlavniho ... proste zadny menu aplikaci uz neni nebo ho nevidim ...
    E42
    E42 --- ---
    GANDALFSEDY: A kde? Na desktopu, v přehledu všech aplikací?
    Každopádně odpovědět ti bude moc asi jen někdo, kdo Launcher 3 používá.
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    E42: BlackView BV9500 Launcher se menuje Launcher3
    E42
    E42 --- ---
    GANDALFSEDY: Kde? Na jakým telefonu? V jakým launcheru?
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    Asi mam problem s ocima, ale dokazete mi nekdo rict kde se da ve verzi 8.1 nastavit aby se ty ikonky aplikaci automaticky skladaly podle abecedy? Dik
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    RATTKIN: Tak jsem nakonec sáhl po Nokia 7 Plus. Osmička je nedostupná.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Hlasujte pro klub ohledně automatizace Androidu
    [ FATBOZZ @ nyx :: kluby :: software ]
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ha. takto je ulet, ten display funguje tak, ze vpravo nahore reaguje na double poklepani. omg, zkousel sem poklepavat vsude mozna na cely plose, ale pravo nahore ne :) tak snad to tu nekomu taky pomuze :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KEVIN00: mi vysvetli, cim ho teda zapinam, ja to vubec nechapu... tlacitko je opravdu ponechano uplne bez doteku. Fakt zahada.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    DRAGON: Já myslím, že tablet ani není proximity senzorem vybaven.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosim, tusi nekdo, v jake casti tela Samsung Tab S4 je cidlo, ktere rozsveci/probouzi tablet? Zhasnu ho klasika tlacitkem na boku, mam ho polozeny pred sebou pod klavesnici takze na nej obcas spocinu dlanemi, nekde musim necim prejizdet na horni casti tabletu a necim ho rozsvecet, ale deje se mi to jen nahodne, kdyz to chci udelat vedomne, tak ho samozrejme zaboha nemuzu rozsvitit :) bude to nejakej jednoduchej figl, ale fakt netusim, zkousim mackat levy a pravy horni roh, "hladit" okraje, potukavat na display, ale nic. Nevi nekdo? dik moc :) tablet je cerstve nainstalovanej, zadny zmeneny nastaveni oproti tovarnimu
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KEVIN00: s android one nepotřebuješ XDA. di do toho!
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Zdravím,
    "přijdu" o svou Sony Xperia Z5 a hledám náhradu v ceně okolo 12 tisíc. Padla mi do oka Nokia 8. Za tu cenu mi přijde jako dobrá koupě, i když podpora na XDA je mizivá. Má někdo tip na nějakou alternativu? Potřebuji ale telefon s displejem do 5,5", neboť mám dost malou ruku. Díky :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Toto je prapředek vašich smartphonů. První android slaví 10 let - iDNES.cz
    https://mobil.idnes.cz/...-g1-htc-dream-android-10-let-vyroci-fdz-/htc.aspx?c=A180921_193415_htc_vok
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ZUZU: Powerball = tlačítko power :)
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    používal jsem Rom lineageos, nyní chci používat jinou a chybí mi tato funkce:

    když je mobil ve stavu s vypnutou obrazovkou, dlouhé stisknutí Powerball tlačítka rozsvítilo/zhaslo svítilnu(flash light)

    existuje na to nějaká aplikace? zkusil jsem co mi našel Google play, ale to větsinou nefunguje. mám root. možná i nějaký kernel by to uměl? Xiaomi redmi 3s. nebo nějaký xposed nebo neco (s tím.neumim)?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam