• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    XAJA
    XAJA --- ---
    WABICEK: dik
    ERGOSUM: tiež ďakujem.no prave, pozerala som na pár s najvyššími hodnoteniami, ale prišlo mi, že sú dosť "vlezle" a vyžadujú príliš veľa oprávnení.
    XAJA
    XAJA --- ---
    Taká blbá otázka, ale: akú čítačku qr kódov odporúčate? Resp. čo by mala vedieť, na čo pozor
    NEON5
    NEON5 --- ---
    Jak je to s usb-c a sluchátkama? Když pořídím redukci na 3,5mm jack a propojím se sluchátkama, bude fungovat mikrofon na kabelu sluchátek, případně tlačítko na zvedání hovorů, atp?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    JEREMIUS: nebo si koupit oboustrannou flashku, co má jak USB tak micro-usb či usb-c.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JEREMIUS: jo půjde. Jen si ohlídej jak bude flashka naformátovaná. Na NTFS je potřeba ještě mít další aplikaci/plugin do Total Commandera pro Android
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Aha, a bude dostupná normálně pro celý systém? Jde o to, že jsem dneska nečekaně odvezl syna do nemocnice, kde bude nějakou dobu. A říkal jsem si, že mu na flashky nahraju pohádky atd, aby měl na co koukat, protože v mobilu není dost místa. Takže potřebuju, aby se přehrávačem MP3/videa k těm souborům na flashce dostal. To půjde?
    TAP
    TAP --- ---
    JEREMIUS: potom by ses na tu flashku měl dostat libovolným filemanagerem, 100% to umí např. Solid Explorer
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    TAP: Díky. Už jsem na to dal stáhnout nějakou appku, až budu u toho telefonu, tak to prověřím
    TAP
    TAP --- ---
    JEREMIUS: a zjisti si, jestli to tvůj telefon podporuje, někteří výrobci otg v systému zakazují (excuse me what the fuck)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Potřebuju k mobilu připojit USB flash disk. Co jsem googloval, stačí snad jen koupit "OTG kabel", je to tak?
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    BUNDA: fullcover sklo jsem mel... jen se mi odlepilo pred tydnem a nedostal jsem se k tomu, si koupit nove..... shit sux, celkem draha lenost :/

    koukal jsem, a bude to stat nekde okolo 1500,-

    jinak mam na mobilu gumovou sprcku a ta uz toho taky odrazila dost :)


    OLTSKUL: prechazel jsem z Samsung Galaxy S6, takze narust vseho je pro me relativne obrovsky... vydrz baterky je neskutecna - i pri hre Roller Coaster Tycoon a Little Inferno, ktere baterku hltaly jak blazen.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    TOOMIX: včera mi fullcover sklo zachránílo display na Redmi Note 4. Spadl cca z metru něco na dlažbu, jak jinak než sklem dolů.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    OLTSKUL: sklo asi půjde vyměnit
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    OLTSKUL: měls na něm nalepené krycí sklo?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OLTSKUL: Nedavno jsme to tu resili a ouha.

    Njn, jen Gorilla Glass 3.

    Uprimnou soustrast.
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    OLTSKUL: tak dam rychlou recenzi:
    + velmi rychly
    + android bez bloatu byl perfektni
    + fotky jsou fajn
    + baterka vydrzi velmi dlouho

    +++ celkove velka spokojenost za tyhle prachy!

    - dneska jsem tomu roztriskl display
    NEON5
    NEON5 --- ---
    Koukám na HTC U11 Life. Má nějakou velkou slabinu, kterou jsem přehlédl? Případně je lepší alternativa? Líbí se mi cena, čistej android a 256gb karta, mrzí mě absence 3,5mm jacku a slabší baterka.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    GREVE: starý mapy měli wakelock všude.

    ale v nastavení displeje by to taky mohlo být
    GREVE
    GREVE --- ---
    RATTKIN: Trasu právě nemám, s tou by to fungovalo v pohodě. Ale já bych potřeboval mít právě pořád otevřený jenom obyčejný mapy, abych viděl, kde se nacházím.
    Zvláštní je, že na starším mobilu (s čistým Androidem) mi to fungovalo, Mapy.cz se nikdy neuspávaly. Teď to ale už nejde.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam