• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    RATTKIN: instalace proběhne, spustit nejde... Co přesně to píše nedám dohromady a screen jsem si samozřejmě neudělal...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    CERMINEK: co se týče apk, píše to něco když to chceš instalovat?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    CERMINEK: v česku AA na play není
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    RATTKIN: Play mi to ani nedovolí nainstalovat a z apk nejde spustit...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    CERMINEK: teď jsem dával update. Co nejde?
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Podařilo se vám někomu nainstalovat V poslední době Androidauto? Zaboha to nemůžu rozjet...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    EZOUN: EZOUN: Tak to by byla bomba, diky :-) Pokud sezenu ten Mate 20X, tak zena nejspis dostane Pixel 3 XL :-))
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    LAUNCHER: V Cine a ten clovek je mgr v Hiawei takze by se tomu dalo i trosku verit ale kdo vi :-))
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    EZOUN: Nekde v EU nebo mimo? Nevis, jestli nakonec nekde v EU nebude?

    Hele me je zpracovani burt, stejne to nosim v pouzdrech, ale ten velky display bych ocenil.
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    LAUNCHER: vcera sem mel ten Mate 20X v ruce a teda nepusobi to vubec spatne ale imo ten pixel bude mit lepsi zpracovani a je designove lepsi ale to je asi vec vkusu a ten display je opravdu velikej az obrovskej a to sem zvyklej na ”velkej” tel. (iPhone7+) ale porad se da ovladat jednou rukou a to mam celkem maly ruce :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Tak bohuzel, Huawei Mate 20 X nebude v CR, nebude v Nemecku a pravdepodobne vubec nebude v Evrope.

    Tak jsem tedy objednal Pixel 3 XL. Kdyz nic jineho, alespon to nema zahnuty okraj displaye, jako Huawei Mate 20 Pro a Samsung Note 9.

    Usmevna paralympiada, tyhle "premiove" androidi phablety. Software na Android 9 mi vyhovuje, ale kazde z tehle zarizeni ma bohuzel pro me ucely vicero zasadnich HW nedostatku.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    TAP: Magisk moduly jsou snad jen patche ne? Je to jak flashnout zip

    nebo se pletu?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LIBORNSR: Viz treti odstavec. Thank you Cpt. Obvious :-)
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    LAUNCHER: šířka telefonu nerovná se šířka displeje :-)
    TAP
    TAP --- ---
    dá se někde zjistit, kolik místa v paměti zabíraj jednotlivý magisk moduly? aktivoval jsem si jich asi moc a telefon je teď o dost pomalejší, resp má dost plnou RAM a přepínání mezi aplikacema dost trvá. chápu to laicky tak, že moduly se startují a běží zároveň se systémem, tudíž systém sám od sebe zabírá víc paměti než bez nich...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: LAUNCHER: Tak jsem tu sirku displaye trosku prechvalil:

    Huawei Mate 20 X: Sirka telefonu 85.4mm
    Sony Xperia Z Ultra: Sirka telefonu 92.2mm

    Z toho usuzuji, ze display bude bohuzel o neco uzsi nez na Ultra.

    Ale i tak diky, porad vyrazne sirsi nez bezna produkce.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    uz nikdy vice :)
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    HOUMLES: ale byl to oser. kdyz jsem se tam dovolal (potřeboval jsem rootnout phone, protoze jsem chtel obmovit jeden dulezitej soubor se zalohou), zenska na drate nemela nejmensi predstavu, co po nic chci a mlela nesmysli. Az jsem si nakonec rejpnul, jestli tam neni technickej support :). nakonec jsem to vyresil jinak. mezitim jsem se registroval a taky hnus. bordel. nakonec jsem napsal maila na mezinarodni support a tam to po par dnech nasel nekdo schopnej, a tak jsem nakonec klic dostal..
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HOUMLES: Chapu a uznavam.

    Ale koukam na ten telefon jako na dar z nebes, naposledy jsem mel takhle siroky display (vyska displaye me nezajima) nekdy v dobach Xperia Z Ultra. Tudiz bych mu (pro me ucely) odpustil i vetsi neduhy, nez je zrovna zamceny boot.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    LOVE_DALI: jj tos to asi stihnul, stacilo mit telefon koupenej do konce kvetna tusim nebo aspon poslanou zadost o unlock .. telefony prodany od cervna uz nejdou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam