• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SPM: já samsungy neznám a amoled taky nesleduju, možná rozdílné uspořádání subpixelů?
    SPM
    SPM --- ---
    HOUMLES: hmm, to mě nepotěšilo :-)

    RATTKIN: tušíš co měla S7 za display? Furt mě dost irituje, že na ní ten display je stále ok, zatímco na novějším a dražším telefonu to po pár měsících udělalo tohle...
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    RATTKIN: jeden pixel ti moc nepomuze kdyz ta lista ma nekolik desitek mozna i stovek .. vypaleny to budes mit stejne jenom nebudes mit tak ostre viditelny hrany
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    četl jsem, že obrazovka google launcheru se občas o jeden pixel posune na nějakou stranu, aby se to pořád nevypalovalo na stejné místo, amoled má holt problémy.
    znám lidi, co mají vypnuté zhasínání obrazovky a není problém nechat mobil nebo tablet hodinku péct
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    ja uz mam asi ctvrtej telefon s amoledem a na kazdym jsem mel z waze vypalenou listu a oranzovej cudlik :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SPM: ://
    SPM
    SPM --- ---
    BUNDA: mám ho asi od července nebo taknějak... takže vlastně za chvilku :-)

    TEKKIT: na fotce se obávám, že to nebude vidět, ale prostě jsou tam vidět, zvlášť na bílém pozadí, stíny těch prvků v navigaci, které jsou statické a moc se nemění. Takže vidíš na pozadí ten spodní panel wazu s dojezdovým časem, šipku ukazující tvoje auto a to tlačítko na hlášení událostí :-) Zvlášť otravnej je ten panel, který je přes celou šířku obrazovky, takže když listuješ po bílé stránce, tak tam máš lehce šedivý pruh.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    TEKKIT: prostě tam vidíš slabě zobrazené to co tam bylo nejčastěji i v případě, že máš zobrazen jen bílou plochu.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SPM: mohl bys prosím když budeš mít chvilku udělat fotku a dát to sem? Já si neumím představit "vypálila"
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    SPM: za jak dlouho se takhle vypálila?
    SPM
    SPM --- ---
    Tak se mi na Note 8 vypálila obrazovka... mám v ní natvrdo ovládací wazu :-D Ano, bylo to používaný drasticky, kdy to běželo i ve velkých vedrech v autě a podsvětlení v tu chvíli automatika asi taky dala naplno. Nicméně předchozí S7 si zažila to samý a display má stále čistý...

    Má někdo zkušenost, jestli má cenu to reklamovat? Tj. jestli je šance, že po výměně to další display dělat nebude. Abych to měsíc nereklamoval, oni to opravili a za chvíli jsem to tam měl zase.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    CERMINEK: tak starší verzi? já jsem dával update naposledy před měsícem
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    RATTKIN: to je známé, ale řeším, jak to obejít...
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    RATTKIN: instalace proběhne, spustit nejde... Co přesně to píše nedám dohromady a screen jsem si samozřejmě neudělal...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    CERMINEK: co se týče apk, píše to něco když to chceš instalovat?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    CERMINEK: v česku AA na play není
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    RATTKIN: Play mi to ani nedovolí nainstalovat a z apk nejde spustit...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    CERMINEK: teď jsem dával update. Co nejde?
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Podařilo se vám někomu nainstalovat V poslední době Androidauto? Zaboha to nemůžu rozjet...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    EZOUN: EZOUN: Tak to by byla bomba, diky :-) Pokud sezenu ten Mate 20X, tak zena nejspis dostane Pixel 3 XL :-))
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    LAUNCHER: V Cine a ten clovek je mgr v Hiawei takze by se tomu dalo i trosku verit ale kdo vi :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam