• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BUCCI: samozřejmě text diktován v češtině...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: tak jsem to právě otestoval (delším souvětím) diktovaným do hodinek (WearOS) a interpunkci to fakt poznalo vč. tečky za větou a začátkem nový... samozřejmě čárky v souvětí taky... hezký zjištění... stejně jako Google Assistant fungující v češtině - už aby to bylo i v telefonu...
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    DRAGON: v anglictine to funguje, ale musi se ta "carka" nebo "tecka" rict okamzite za poslednim slovem .. jakmile se tam udela mezera (pauza) jako mezi normalnima slovama tak je to tam napise taky textove
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: to je co?
    ;]
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: imho to umí jen iphone...pohopí že "čárka" není slovo, ale znamínko
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    neprisel jste nekdo prosim nahodou na to, jak pri diktovani textu v cestine (v anglictine to jde) nadiktovat interpunkci? asi v CZ nelze, co?
    TOM
    TOM --- ---
    E42, SPM: používám Darker, i na navigaci
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mlhg.screenfilter
    jedno tlačítko na hlavní obrazovce, barevný filtr (modrá pryč), pauzování, automatická deaktivace při rozsvícení světla...
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    LOVE_DALI: Větší display jsem ještě zapomněl dodat.. :)
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    Ahoj, můžete prosím poradit?
    Hledám pro tchýni tablet (nový). A must je podpora SIM - platí T-mobilu ještě tarif. Cena tak 5-6k. V podstatě kliendé používání, Viber, mail sem tam browsing.
    min 16GB uložišště a 2GB RAM.
    Pokukoval jsem po Huawei Mediapad T5 10, - 16GB, LTE, ale v recenzích jsem našel, že bejvá prpblém s místem (že je hodně vyžráno FW) a taky, že se nedaj přenýst aplikace na paměťovku. Už jednou měla nějakej t-mobile table, kde došlo místo a tablet byl na vyhození, takže by něco takového znovu nerada.
    Díky, za hinty
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MINER: Jak skončila dovolená, vyhodil jsem to, název si nepamatuju. všechny mají shitový ui a všechny fungují s drobnými výpadky.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    LEFTY: Jo, existuje to, jmenuje se to MHL, ale musí to podporovat telefon.
    MINER
    MINER --- ---
    RATTKIN: kterou apku je potřeba doinstalovat pro sdílení Miracast?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    LEFTY: má ale mirrorlink je lepší bezdrátový přes WiFi
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LEFTY: umí tvůj telefon hdmi výtup? má to jenom malá část mobilů.

    Každý mobil umí sdílet do kompatibilní televize přes Miracast doinstalováním appky, nebo přes chromecast zařízení, ale mě tem bezdrát vždycky trochu blbne, nejen doma ale i v hotelech, a z různých mobilů, takže to není chyba jednoho konkrétního zařízení.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LEFTY: to spíš bezdrátově přes chromecast/mirrorlink ne?
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    zeptám se jak debil, ale nemá Android (od nějaké verze aspoň) nějakej default screen mirroring na telku přes kabel? Jako že bych koupil nějakej obecnej USB-HDMI kabel a na telce mi to vyplivlo obraz?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SPM: Pokud si schovas horni listu a spodni listu, tak mas v nocnim modu ve Waze statickou bilou asi jen kolem te bubliny s menu.
    SPM
    SPM --- ---
    LAUNCHER: no, někde v tom threadu na wazu někdo psal, že s tim jezdí uber a vypálil se mu tam i ten noční mode, s tim že v tom místě pro změnu ten display zase víc svítí. Takže otázka jestli to nějak zvlášť pomůže :-D

    Na Screen Filter kouknu, to vypadá celkem zajímavě...
    E42
    E42 --- ---
    SPM: Tak zkus Screen Filter nebo něco podobného. Bojovat se senzorem je ptákovina.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SPM: LOL

    Nenapadlo me, ze na OLEDu nekdo muze pouzivat na Waze ten denni mod.

    Nicni mod na Waze zapinam vzdy s novym mobilem a nikdy nevypinam. Den vs noc pro me oci na citelnost nema zadny vliv, spis bych rekl ze ten nocni mod je pro me vzdy citelnejsi, ale muze to byt zvyk.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    LAUNCHER: No nevím na S5 se mi po třech letech vypálila klávesnice - a to byla černá, jen s bílými okraji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam