• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    TAP
    TAP --- ---
    DRAGON: komplet data, krom otevřenejch tabů je snad vše zálohovaný na googlu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TAP: jako ze clean cache?
    TAP
    TAP --- ---
    DRAGON: vymazat data Chromu?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOOMIX: no to mam prave konkretne u tech dvou stranek co vyskakujou vypnuty

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DRAGON: hledej nastavení oznámení webových stránek
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosim, poradite mi? na jednom webu sem omylem na neco kliknul (vyskocil popup dotaz presne ve chvili, kdy sem chtel stranku zavrit s tim ze misto krizku se objevilo na stejnym miste Ano) a od ty doby mi na mobilu vyskakujou nejaky chrome eroticky reklamy. Kde tohle v mobilu (android 8.0) vypnu? nikde to v nastaveni chromu nevidim
    NEON5
    NEON5 --- ---
    DATEL: Já mám HTC U11 Life čistým androidem. Devitka mi přišla asi před měsícem a nahrávání funguje.

    Používám Total Recal, premiovka je bohužel s předplatným, já ho koupil kdysi, kdy to šlo jednorázově.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    LEON_KOWALSKI: Ad baterka - já spořič nepoužívám a s životností jsem na tom stejně jako u A 8.1. Nabíjel jsem včera večer, teď tam mám 75%.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    DATEL: Tak tohle - “nahrávání hovorů” - jsem nikdy nepoužil. Takže tam nevím. Jinak co se mě týče, tak mi jede všechno normálně.
    Zatím jsem nezaznamenal problém. Ale A 9.0 je na telefonu teprve od rána, uvidíme časem.
    Za mě - Mi A1 s A 9.0 - zatím dobrý :-)
    DATEL
    DATEL --- ---
    Hm, tak přesně jak jsem čekal, nahrávání hovorů od 9 nelze. Vtipný na tom je, že prý u Huawei a Pixel (!) telefonů by to jít mohlo. Viz info od autora AČR, které používám.

    copluk / ACR / issues / #2418 - [KB] Android 9 (P) Call recording issues — Bitbucket
    https://bitbucket.org/copluk/acr/issues/2418/

    Takže já na 9 nepřecházím. Krom tohoto tam beztak zase mají agresivnější battery saving, tak to bude dělat víc problémů než užitku :-(
    DATEL
    DATEL --- ---
    Už mi taky přistála, ale asi ještě počkám, jaké budou ohlasy
    DATEL
    DATEL --- ---
    LEON_KOWALSKI: už? Psali o tom myslím před 14 dny nebo tak nějak. Dej pak vědět, jestli nejsou nějaké problémy. Nejvíc by mě zajímalo, jak je to s tím nahráváním hovorů přes různé aplikace, jestli to pořád jde - asi by mělo, ale od 9.0 by tam mělo být nějaké minutové pípání nebo tak něco. Snad to nezablokovali úplně.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Xiaomi MI A1 update na A 9.0 už je ke stažení ... cca 1GB
    Už aktualizuji :-)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    HULIK: tak stále nezmizela... Nevíte náhodou někdo, jak to odstranit pls?
    HANZO
    HANZO --- ---
    Nevíte někdo, jak donutit Huawei, aby furt nevyoinal aplikaci Safeincloud? Na Samsung to funguje skvěle, ale na Hua ani hovno
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MIKEKT: jj, nejlepsi reader, co sem kdy mel
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: mám jen tu čtečku a je super. rychlá, bezproblemová
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKEKT: otg
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    DRAGON: supr diky. to je tahle? https://www.czc.cz/kingston-ctecka-externi-usb-mobilelite-g4/154676/produkt uz ji mam v kosiku. jeste k ni vybrat nejakou redukci do mobilu.
    mam samsung a3 2017, tak by s OTG nemel byt problem.
    nevim jestli je lepsi pevna redukce jako mas ty nebo takovahle? https://www.czc.cz/...-connect-it-usb-a-usb-c-type-c-kabelova-redukce-otg-cerna-15-cm/225922/produkt jaky mas zkusenosti?
    Prijde mi, ze bude asi lepsi ta s ti kabelem, ze muzu dat tu ctectu nekam bokem, ale zase by se mohl preklesat ten kabel.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MIKEKT: musi umet USB Host. Kombo, ktery se mi za ty roky, co to pouzivam,osvedcilo nejlip, je tohle. Ta ctecka stoji asi 2 kila, je skladna, rychla, umi obe velikosti( dokonce najednou) a vubec se neodpojuje (coz se furt delo s ostatnima zarizenima)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam