• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ERGOSUM:
    Fakt nechci.
    Chci jeden ovladac na TV i na android. klavesnice je proste velka a je to proste kompromis. XBMC je pak tragedie.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    RAINBOF: tak to ovladej jen numerickou klávesnicí.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    aha, sry... nejak mi nedoslo, ze nejsou jenom telefony :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ERGOSUM:
    HOUMLES: jo presne tak. Mam rock64 v nem android. rad bych dosahl stavu kdy budu moct pouzivat dalkac.
    ja klavesnici & mys mam ale je to nepohodlny a velky.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    RAINBOF: HOUMLES: Ono by to nějak jít mělo. Protože v mnohých televizorech je také android a ovládají se. Nicméně je fakt, že co jsem zatím viděl, tak všechny aplikace používají mobil(nebo tablet) jako ovladač.
    Možná ti pomůže
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.da2da2.hardwaretest
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.exatools.sensors

    Upřimně. Na zapínání/vypínání je lepší bezdrátová klávesnice + myš. Data jsou lepší kabelem, nebo WiFi.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    RAINBOF: chapu spravne, ze chces "necim" ovladat ten android? .. o tom jsem nikdy neslysel, bezne se ty IR porty pouzivaj prave obracene na ovladani televizi apod.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    prosim jak na androidu pouzivat infraport ? mam hw s infrakem ale nejak nevim jak do nej dostat lirc aby vypinal/zapinal ci na nej android reagoval.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    Na zenstine Samsung S7 Edge, je porad notifikacni ikonka ze ma Voicemail i kdyz zadny voicemail nema ani nemela, jak se toho zbavit?
    JIMX
    JIMX --- ---
    DATEL: díky, tohle zabralo ... podržení mě nenapadlo.
    DATEL
    DATEL --- ---
    JIMX: případně ještě by to mělo jít klasicky přes normální nastavení notifikací aplikace
    DATEL
    DATEL --- ---
    JIMX: já mám sice 8.1 a čistý Android, ale zkus na té notifikace podržet prst, mělo by ti pak vyjet nastavení té dané notifikace s možností ji vypnout.
    JIMX
    JIMX --- ---
    Netušíte někdo, jak se zbavit ... na LG G6, Android 8.0.0 ... se mi teď začala objevovat ve statusu nahoře ikonka, že nějaká aplikace běží na pozadí; momnentálně tam otravuje furt jenom LG Health ... je mi jedno, že běží na pozadí, spíš mě otravuje ta ikonka ... resp. při zamknutí mi to vyskakuje i na zamykací obrazovce, což je taky pakárna ...
    díky
    HITMAN47
    HITMAN47 --- ---
    Můžete někdo doporučit servis v Praze, kde by zvládli výměnu baterie na Google Pixel (1)? Tz. model, se kterým asi nebudou mít zkušenost :) Je potřeba nahřát a odlepit display, moc se mi do toho nechce
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TAP: zkusil sem, dik, snad to zabere
    TAP
    TAP --- ---
    DRAGON: komplet data, krom otevřenejch tabů je snad vše zálohovaný na googlu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TAP: jako ze clean cache?
    TAP
    TAP --- ---
    DRAGON: vymazat data Chromu?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOOMIX: no to mam prave konkretne u tech dvou stranek co vyskakujou vypnuty

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DRAGON: hledej nastavení oznámení webových stránek
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosim, poradite mi? na jednom webu sem omylem na neco kliknul (vyskocil popup dotaz presne ve chvili, kdy sem chtel stranku zavrit s tim ze misto krizku se objevilo na stejnym miste Ano) a od ty doby mi na mobilu vyskakujou nejaky chrome eroticky reklamy. Kde tohle v mobilu (android 8.0) vypnu? nikde to v nastaveni chromu nevidim
    NEON5
    NEON5 --- ---
    DATEL: Já mám HTC U11 Life čistým androidem. Devitka mi přišla asi před měsícem a nahrávání funguje.

    Používám Total Recal, premiovka je bohužel s předplatným, já ho koupil kdysi, kdy to šlo jednorázově.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam