• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JEREMIUS: kolega to má, dobrý.
    Já jsem koupil Essential, stál mě jen dva tisíce víc)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Nemá náhodou někdo z vás Nokia 7 Plus? Zatím se mi dostala předběžně do hledáčku (společně s Redmi Note 7, ale ten bude v ČR až v březnu), takže by mě zajímaly zkušenosti.
    HANZO
    HANZO --- ---
    PISKVOR: nativní app přímo od výrobce...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TAP: TAP: Nevim co novejsi iPhone XS, ale lepsi mikrofon nez iPhone X ma asi tak kazdy povedenejsi Android telefon. Projed si videa na YT, kde porovnavaji video vcetne zvuku a vyber si.

    Poslechni si napriklad tohle srovnani. Nejmene na hlasitost je OP6 vyrazne lepsi nez iPhone X:

    OnePlus 6 vs iPhone X Camera Test Comparison
    https://www.youtube.com/watch?v=IoXKR1Mtv1E
    TAP
    TAP --- ---
    spíš jsem se ptal na HW, appku i mám. s externím mikrofonem je to něco úplně jinýho než flagshipydy neměl, jedu střední třídu, nemám důvod platit deset tisíc za lepší foťák, ale teď přemýšlím, ono to půjde asi ruku v ruce - dobrá kamera, lepší mikrofon, co?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HANZO: Jako že jaká appka asi...
    HANZO
    HANZO --- ---
    TAP: na androidy :-) Samsung, honor, Huawei. Top modely a žádný problém.
    TAP
    TAP --- ---
    HANZO: na co že :)?
    HANZO
    HANZO --- ---
    TAP: posledních pět let nenahravam rozhovory na nic jinýho a úplně v pohodě
    HANZO
    HANZO --- ---
    JEREMIUS: jen některé aplikace jako fb, messenger, what's app
    TAP
    TAP --- ---
    je nějakej android telefon, kterej má "nadstandardní" kvalitu nahrávání z integrovanýho mikrofonu? něco na úrovni iPhonů. především nahrávání muziky (občas i hlasitější), informační záznam ze zkoušek, v případě kdy člověk zapomene vzít Zooma.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Chtěl bych si udělat pořádek v SIMkách. Tedy vyházet prošlá čísla, duplikáty, čísla která se týkají jen některých SIM jen na ně, zálohy, atd. Export-import by se také hodil, ale není nutnost. Bude to jednorázová záležitost. Počítám s tabletem, klávesnicí a myší.
    Máte nějaké tipy?
    ANS
    ANS --- ---
    JEREMIUS: oneplus to ma taky. parallel apps tomu rikaj ;)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    JEREMIUS: Od Androidu 8 existuje cosi jako Workspace, že můžeš mít dvě sady aplikací instalovaný zároveň - mám takhle Pracovní Chrome a Chrome, Pracovní Docs a Docs, etc. (ten prefix Pracovní to dělá automaticky). Tuhle appku na správu používám já; nejsem si jist, zda je to nějak omezený zařízením: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.oasisfeng.island
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    KOLCON: Aspoň u věci jako wechat, whatsapp
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    JEREMIUS: Samsung to má taky, na s7 mi to jde
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Známí na Xiaomi telefonech mají funkci, že stejnou aplikaci můžou pustit 2x nezávisle na sobě. Taková virtualizace v mobilu. Je tohle funkční i na jiných značkách bez rootu? Nebo je to jen Xiaomi fičura?
    LBW
    LBW --- ---
    Od vcerejska Pie na MiA1 a zatim super.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    AXTHEB: To byla narážka na tu "vesnici" ;) Jako jo, lepší se to (třeba ta D1 bývala hluchá komplet), ale fakt si nelajsnu tvrdit "offline nepotřebuješ, prakticky všude tě spasí cloudsvatýhalelujá," byť jsem si před deseti lety myslel, že dneska už to tak bude.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    PISKVOR: Podle mých zkušeností je to u nás v porovnání s Německem, Francií nebo Švýcarskem se signálem mimo města zlatý.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam