• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    ANS
    ANS --- ---
    JEREMIUS: oneplus to ma taky. parallel apps tomu rikaj ;)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    JEREMIUS: Od Androidu 8 existuje cosi jako Workspace, že můžeš mít dvě sady aplikací instalovaný zároveň - mám takhle Pracovní Chrome a Chrome, Pracovní Docs a Docs, etc. (ten prefix Pracovní to dělá automaticky). Tuhle appku na správu používám já; nejsem si jist, zda je to nějak omezený zařízením: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.oasisfeng.island
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    KOLCON: Aspoň u věci jako wechat, whatsapp
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    JEREMIUS: Samsung to má taky, na s7 mi to jde
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Známí na Xiaomi telefonech mají funkci, že stejnou aplikaci můžou pustit 2x nezávisle na sobě. Taková virtualizace v mobilu. Je tohle funkční i na jiných značkách bez rootu? Nebo je to jen Xiaomi fičura?
    LBW
    LBW --- ---
    Od vcerejska Pie na MiA1 a zatim super.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    AXTHEB: To byla narážka na tu "vesnici" ;) Jako jo, lepší se to (třeba ta D1 bývala hluchá komplet), ale fakt si nelajsnu tvrdit "offline nepotřebuješ, prakticky všude tě spasí cloudsvatýhalelujá," byť jsem si před deseti lety myslel, že dneska už to tak bude.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    PISKVOR: Podle mých zkušeností je to u nás v porovnání s Německem, Francií nebo Švýcarskem se signálem mimo města zlatý.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    JIMX: Všude na Americký, nojo. Západ je západ...
    JIMX
    JIMX --- ---
    PISKVOR: nojo, metro, sorry no ... jsem zapomněl na vas prazaky ... nám na vesnici net funguje všude no :-)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    JIMX: Jo. Více jich cestuje metrem, například (slavný pokrytí se týká jednoho fousu jedný trasy), po D1 (na Vysočině je furt člověk místy rád i za EDGE), nebo po I.koridoru (ahoj Brandýse nad Orlicí, ahoj GPRS). Teorie pěkná, jen ji maličko brzdí "specifické podmínky českého trhu," jak tomu říká náš milovaný kartel mobilních operátorů :-/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOOMIX: nejlepsi web na mobily
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ANDREJKA: gsmarena.com
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    ANDREJKA: Já pro orientaci na trhu používám
    Mobilní telefony Android, Možnost paměťové karty, Dual SIM - Heureka.cz
    https://mobilni-telefony.heureka.cz/f:1620:1;2479:101172;12952:1/
    a třeba zrovna
    Specifikace Xiaomi Redmi 6 3GB/32GB - Heureka.cz
    https://mobilni-telefony.heureka.cz/xiaomi-redmi-6-3gb-32gb/specifikace/#section
    Většinou ten údaj není přímo uváděn. Ani při srovnání podle parametrů.
    Asi můžeš leda odfiltrovat výrobce o kterých výš že to používají / nepoužívají.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DARUMA: OP6 a OP6T dela právě ty fotky, ktere linkuji v testu nize. Subjektivnim hodnocenim bych se vyhnul, kazdy mame jiny use-case, jinak prisne oci, jine naroky, jinak velky monitor na kterych ty fotky chceme zobrazovat a jine preference.

    I u tech pixel-peepers (bohuzel ja) reseni jsou. Foceni me bavi, do kapsy zimni bundy se mi vejde RX1m2. Je opruz brat dve zarizeni misto jednoho, ale tak kdyz vim co mam a nemam rad, tak se podle toho zaridim. V lete (nizsi kalacita kapes) to bude horsi, to jeste vymysleno nemam, ale ja si poradim :-)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    LAUNCHER: OnePlus telefony nejsou zrovna proslulé špičkovým foťákem, ale dělají velmi slušné fotky. Pokud někomu jde o foťák primárně, tak jsou tu jiné značky. Pixel nebo Huawei.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MEMNON666: Je to mozny, uz jsem microSD nastesti dlouho nevidel (Pixel 1 XL -> Pixel 2 XL -> OP6 -> OP6T).

    Na druhou se blizi eSIM bez tray, takze pak to validni zase bude...
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    LAUNCHER: ted se stejne pro microSD casto pouziva suplik s sim+sim/sd ne? tim pak ponekud padaji ty argumenty imho
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    LAUNCHER: Aha, to jsou teda opravdu pádné argumenty :-)

    JIMX: Já nutně slot nepotřebuji. Psal jsem to jako jeden z mínusů - ještě jsem zapomněl na slabou baterku, kterými ten telefon "obdarovali". Pokud se v nějakém mobilu nakumuluje hned několik mínusových bodů, jeho rank samozřejmě klesá :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    JEREMIUS: * Skrz SDcard slot dovnitr muze vnikat vlkost.

    * Min mista pro baterku.

    * Zbytecny narust komplexity designu.

    * Nizsi pevnost tela mobilu.

    MicroSD vnimam jako pomalou (v dobe UFS2 a prichazejici UFS3) a poruchovou pamet.

    V dobe bezne dostupnych 256GB variant mobilu u popularnich znacek (viz nize) tam ten slot tez nechci, sorry.

    Nic proti gustu samozrejme...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam