• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Používá tu prosím někdo MINIX, nebo možná i jakejkoliv jinej podobnej android TV box? Na mým NEO X8-H poslední dobou při přehrávání videa z youtube nebo i ze sítě přes kodi vyskakuje uprostřed obrazovky hláška "aplikace google bohužel přestala pracovat", a je tam ohlásit/OK. Otravuje to dost často, a několikrát za hodinu, a nikdy předtím to takhle neblblo. Co by za tím mohlo být, netuší někdo? Díky.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    JEREMIUS: MIUI je super
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    A přes mirrorlink / car mode to nenabízí spuštění navigace...
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    Funguje vám někomu Android auto? V Google play to říká že to není pro náš region. Apk ruční hlasí po spuštění že nejdou Google services...
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    TAP: Díky, to zabralo
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JEREMIUS: zkus vypbout Google Play Protect
    TAP
    TAP --- ---
    JEREMIUS: to myslim dělá ta aplikace, co ti začerveňuje obrazovku. cokoliv, co slouží jako overlay obrazovky je braný jako potenciální riziko a tlačítko install je pak neaktivní. stačí tu night light appku vypnout
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Přeinstaloval jsem synův stařičký Samsung S3 a zjistil jsem, že tam už nejde nainstalovat Mi Fit, který tam předtím byl. Takže:

    Jak prosím nainstaluju APK? Povolil jsem instalaci z neoficiálních zdrojů. ALe když to APK spustím, zobrazí se mi obrázek viz příloha, kde ale nejde kliknout na "Instalovat". Všechno ostatní je ale aktivní...

    SKAUT
    SKAUT --- ---
    PETER_PAN: Dočasně zdarma, lze měnit složku. Pokud je to stále aktuální. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.intermedia.hd.camera.pro
    JIMX
    JIMX --- ---
    to se nastavuje v počítači snad ne ... a ne v mobilu
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    PISKVOR: Díky
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    JEREMIUS: Metered connection?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Jak na Huawei nastavím u wifi (hotspotu), že je to omezený režim, aby mobil přes tu wifi nestahoval aktualizace aplikací atd.? Hodil bych to do Googlu, ale nevím, jak se téhle funkci říká. A v nastavení to nejsem schopný najít, přitom si jsem skoro jistý, že jsem to tam dřív nastavoval
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    ERGOSUM: urcite ty kontakty jsou v adresari mailu, minimalne nektery a ty se taky nenaseptavaji.

    zjistila jsem ale, ze ze naseptavaji ty, co jsou v adresari telefonu - ale asi se mi nechce pridavat tunu mailu do telefonu, kdyz jiny aplikace (napr. bluemail) s tim naseptavanim potize nemaji pri opakovanym pouzivani stejnyho kontaktu... takze bych cekaka, ze takovou zakpadni vec to umet bude.

    ja su ted ve fazi hledani sikovnyho klienta, k9 mi prijde fajn ale... nejak zadnej nedela nic 100% jak si predstavuju.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    KRISKA: K9 neznám, ale nejspíš zařazením do nějakého adresáře. A pokud budeš používat jeden adresář na své kontakty a druhý na všechny sebrané kontakty, může našeptávat vše.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    neporadite prosim, jak donutit k9 email naseptavat alespon uz jednou napsany adresy? naseptavani vsech adres bych chtela asi moc, tohle by mi stacilo
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    PISKVOR: Mě právě ano. Nastaveno: Česká a anglická, 5 řádkový mod, našeptávání (jdou do něj dát i například české uvozovky, indexy...) A hlavně kurzorové klávesy.
    Je na displeji dost velká, takže někdy vadí, ale to je ten věčný souboj vzájemně se vylučujících požadavků. Velká klávesnice, spousta místa na displeji, malý, pohodlně nositelný tablet. :-)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ERGOSUM: Na terminál super, na běžný texty se mi to moc neosvědčilo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam