• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JEREMIUS: asi záleží na aplikaci když jedeš z aplikace. Pokud budeš zrcadlit celou obrazovku, když zrušíš stream, zůstane to tam kde je.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    KIDLI: No jo, to mě nenapadlo, přitom to je logický. Díky :)
    E42
    E42 --- ---
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    GEKONZPRAHY: settings-lockscreen-notifications je to co hledáš, ne?
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Ahoj, mám Galaxy S9+, akorát mi přišla aktualizace na Android 9. Všechno relativně OK, ale nepřišel jsem na to, kde se dá nastavit u oznámení na zamknutý obrazovce, aby to rovnou ukazovalo obsah oznámení. Takhle když mi přijde zpráva na messenger nebo na whatsapp, tak vidim jen ikonu aplikace a musim na ní tapnout, abych viděl obsah, což je uplně na hovno a krok na víc a potřebuju se toho zbavit, jinak ten telefon poletí z okna. Děkuju za každou radu :)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Když se tu nakousl ten chromecast: Chtěl bych se dívat a poslouchat věci na různých zařízeních. Třeba na PC s Win10, pak přejdu do obýváku, chtěl bych pokračovat na stejném místě na TV a pak třeba v mobilu s androidem. Řeší tohle chromecast?
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    HONCKA: Chtěl bych do 4K. Netuším na kolik je to reálné.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ASAFA: co to je levny?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ASAFA: neumím poradit, dneska tam všichni výrobci rvou pět co nejlepších foťáků a dál nic
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    Chtěl bych poprosit. Shanim levný a výkonný android. Budou tam jen dvě aplikace. Na hraní hry, nic víc, ale aby to lítalo. Uměl by prosím někdo poradit?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Synek ma ucet pod google family, ale to vubec neumoznuje instalovat ani spoustet v prohlizeci youtube (je mu min nez 13), jde to nejak obejit.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ANS: uz sem ho doma mel a piskala mi z nej obrazovka, kdyz byl aktivni
    ANS
    ANS --- ---
    DRAGON: ja bych si koupil za par drobaku chromecast ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    pls da se nejak castnout vimeo do televize z android mobilu? tv je webos LG
    ukazuje mi to jen wifidirect a to se zasekava i prestoze povoluju vsechny zadosti, na posilani nejakeho html certifikatu z mobilu
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    aha tak ne... psalo to jen pri spusteni bez auta. Po pripojeni k autu vse OK...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    3.9.58.5064
    jakou máš verzi androidu?
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    RATTKIN: jakou verzi appky? Mi to píše že Google play services doesn't seem to be working at the moment
    HULIK
    HULIK --- ---
    JOHNY_G: Na základě tve infomace jsem si o nich neco dohledal a oni vlastne vubec nic neprodavaji, jen pronajimaji na smlouvu zarizeni ...
    Prazvlastni.
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    (dodávám, že Turbado a Czechcom jsou tatáž firma)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam