• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ASAFA: co to je levny?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ASAFA: neumím poradit, dneska tam všichni výrobci rvou pět co nejlepších foťáků a dál nic
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    Chtěl bych poprosit. Shanim levný a výkonný android. Budou tam jen dvě aplikace. Na hraní hry, nic víc, ale aby to lítalo. Uměl by prosím někdo poradit?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Synek ma ucet pod google family, ale to vubec neumoznuje instalovat ani spoustet v prohlizeci youtube (je mu min nez 13), jde to nejak obejit.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ANS: uz sem ho doma mel a piskala mi z nej obrazovka, kdyz byl aktivni
    ANS
    ANS --- ---
    DRAGON: ja bych si koupil za par drobaku chromecast ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    pls da se nejak castnout vimeo do televize z android mobilu? tv je webos LG
    ukazuje mi to jen wifidirect a to se zasekava i prestoze povoluju vsechny zadosti, na posilani nejakeho html certifikatu z mobilu
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    aha tak ne... psalo to jen pri spusteni bez auta. Po pripojeni k autu vse OK...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    3.9.58.5064
    jakou máš verzi androidu?
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    RATTKIN: jakou verzi appky? Mi to píše že Google play services doesn't seem to be working at the moment
    HULIK
    HULIK --- ---
    JOHNY_G: Na základě tve infomace jsem si o nich neco dohledal a oni vlastne vubec nic neprodavaji, jen pronajimaji na smlouvu zarizeni ...
    Prazvlastni.
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    (dodávám, že Turbado a Czechcom jsou tatáž firma)
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    HULIK: Mám telefon od Czechcomu, a reklamovat jsem nemusel, takže zatím všechno v pohodě. I jsem měl nějaké dotazy k objednávce a reagovali rychle a věcně. Ovšem mají dost shady přístup k DPH. Když si vybereš ten program Genius (27 měsíců záruky), tak dostaneš telefon do pronájmu. Fakticky to nic nemění. Telefon je normálně tvůj a prodejce ti poskytuje záruku (vůbec ale netuším, jaká je k tomu zákonná záruka). Ale účetně jsi složil kauci, ze které se pak hradí nájemné 0,02 € ročně. Což je pravděpodobně to, co potom přiznávají do DPH. Na fyzickou osobu je to asi buřt, ale do firemních nákladů bych si to asi nedal, abych se pak nenapárovaným odpisem nenamočil do nějakého průseru :-).
    HULIK
    HULIK --- ---
    Ahoj uvazuji o Pixel 2, nemate nekdo nahodou nejake zkusenosti s temito firmami?
    Díky

    Google Pixel 2 128GB od 11 817 Kč - Heureka.cz
    https://mobilni-telefony.heureka.cz/...pSEB-d1JLNQbwX7bBDIvBpjqY5kv9i_5QCx7oraMNK1iluQkaAgqsEALw_wcB
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KEVIN00: Na nNokii 7 Plus funguje bez problémů :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KOLCON: funguje už rok v pohodě na různých telefonech.
    Táhnul jsem to z apkmirror a nainstaloval, dál jsem nic nedělal.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Xposed Framework gets unofficially ported for Android Pie: Install at your own risk
    https://www.xda-developers.com/xposed-framework-unofficial-port-android-pie/
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    ERGOSUM: Automatický aktualizace nemám, ale dělal jsem je ručně teď nedávno, po docela dlouhé době. No zkusím je dát pryč a uvidíme...
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    MADCAT: Podíval bych se jaké aplikace jsou spuštěné. Může tam být nějaká zbytečná, nebo dokonce malvér. No a jestli máš automatické aktualizace, tak to může být po aktualizaci.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Používá tu prosím někdo MINIX, nebo možná i jakejkoliv jinej podobnej android TV box? Na mým NEO X8-H poslední dobou při přehrávání videa z youtube nebo i ze sítě přes kodi vyskakuje uprostřed obrazovky hláška "aplikace google bohužel přestala pracovat", a je tam ohlásit/OK. Otravuje to dost často, a několikrát za hodinu, a nikdy předtím to takhle neblblo. Co by za tím mohlo být, netuší někdo? Díky.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    JEREMIUS: MIUI je super
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam