• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    SKAUT: ja ksem absolutne spokojeny s Oneplus telefony, vykonove tak ze dlouho nebudes muset upgradovat kdyz telefon neztratis/rozbijes.

    Never Settle - OnePlus (United States)
    https://www.oneplus.com/
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    NEON5: Nemůžu se 100% jistotou dohledat zda má opravdu USB PD ? Podle chipsetu by teoreticky měl ale to ještě nic neznamená ( bohužel ).
    Sice má slabší foťák ( dle specifikací ) ale to je druhotná priorita.
    Každopádně díky z tip. Uvidím zda ještě nějaký přibude, jsem stejně jen ve stádiu rozhližení se.
    NEON5
    NEON5 --- ---
    SKAUT: HTC U11 Life by mohlo splňovat, koupil jsem ho v listopadu za 4k.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    Zdravím,
    pomalu se dívám po náhradě za stávající stroj a nějak mám problém něco najít. Třeba tady někdo bude něco vědět, web typu gsmarena samozřejmě použít umím.

    Co bych určitě chtěl je:
    - ne starší jak 2017, spiš novější
    - Android 8.1 minimálně s vyhlídkou na další updaty / ideálně 9 s tímtéž
    - minimálně 4GB RAM, 32BG a více interní úložiště (SD karta není podmínkou)
    - USB type C (a USB verze 3 ideálně ), PD charging ( tedy ne nějakej QC nesmysl )
    - ideálně něco kolem 5¨( ale možná zkousnu i větší pádlo :( )
    - NFC

    Všechno ostatní je volitelné, cenovka dejme tomu neomezená ale nepatřím k těm co musí vysolit 20k+ za velmi rychle stárnoucí = rychle na ceně strácející HW. Takže klidně levné i drahé tipy, já si to už přeberu.

    Děkuji.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ZOIDBERG: Lawnchair
    ANS
    ANS --- ---
    ZOIDBERG: nova
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ZOIDBERG: Dík za odpověď. Podívám se na ty launchery. Dá se nějaký extra doporučit?
    E42
    E42 --- ---
    LBW: Tak ona je to věc launcheru, takže Pixel 2 to měl už na Oreu a do ostatních se to asi dostalo později s přechodem na Pixel Launcher. Já to tak mám v Pixel Launcheru pod LineageOS 15 (Oreo).
    Asi jediné řešení je změna launcheru, což zase není takový problém, pokud to někomu hodně vadí.
    LBW
    LBW --- ---
    E42:
    ZOIDBERG:
    me se hodil dolu az s updatem na Pie, ne a ne neajit ja ho dam zpatky nahoru :( MiA1
    E42
    E42 --- ---
    ZOIDBERG: Je. A dole je tuším od osmičky (Oreo).
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Uvažoval jsem, že bych zkusil telefon s čistým Android One, konkrétně Xiaomi A2 Lite - ale když jsem ho zkoušel na prodejně, zarazilo mě že se nedá hýbat s widgetem pro Google vyhledávání. Některé telefony ho mají dokonce neprakticky na dolní straně obrazovky, kde jsou normálně ikonky pro telefonování, sms, atd. Je to podle vás vlastnost čistého androidu?
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    A pak tu jsou tací co čekají na developer preview 10 :-D. S tím časem mě mě naštvali zejména i proto že již nejdou přidat vteřiny ( offi cestou ). A když jsem viděl některé výřezy tak chápu proč to v 9 je tak jak to je . Ale za tu dobu jsem si zvykl a už mi to nepřijde.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    samsung plaší s androidem 9 teď, půl roku po vydání... já ho mám půl roku a teda vyměnil jsem launcher ale jinak dobrý.
    DATEL
    DATEL --- ---
    RUSSIANBLUE: ta bude mit stejny problem na Android 9 jakp ty ostatni, i jsou na to reporty v recenzich v Google Play.
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    DATEL: na více telefonech pouzivam bloodbeast recorder. A když neco nejede, maj dobrý fórum. Je to toto nahravadlo https://www.svetandroida.cz/call-recorder-boldbeast-nahravani-hovoru/
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    DRAGON: asi nema aosp/google rom?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HOUMLES: tomu rozumim, ale jaktoze nekdo bez rootu muze tu sluzbu pouzivat?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    DRAGON: na zemi neni jenom evropska unie...
    google to zakazat proto, ze jsou zeme kde je to zakazny a oni nechteli resit a delat pravidla pro kazdou zemi zvlast a tim predali odpovednout na vyrobce.
    ten commit ve zdrojaku si muzes klidne najit, revertnout a udelat si vlastni rom kde to budes mit povoleny :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    takze jestli to chapu dobre, Google Android zmeni moznosti nahravani a dalsi vyrobci mobilu to obejdou? Jak? Vzdyt na to je zakon evropske unie, proto to zakazali. Tomuhle nerozumim, muze to nekdo vysvetlit jak to je legalne mozne?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEON5: ok, jdu zkusit tebou zmineny total recall, moc se mi tomu nechce ale verit, to jsou systemovy veci, nikoliv nejaka nadstavba vyrobce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam