• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    E42
    E42 --- ---
    LBW: Tak ona je to věc launcheru, takže Pixel 2 to měl už na Oreu a do ostatních se to asi dostalo později s přechodem na Pixel Launcher. Já to tak mám v Pixel Launcheru pod LineageOS 15 (Oreo).
    Asi jediné řešení je změna launcheru, což zase není takový problém, pokud to někomu hodně vadí.
    LBW
    LBW --- ---
    E42:
    ZOIDBERG:
    me se hodil dolu az s updatem na Pie, ne a ne neajit ja ho dam zpatky nahoru :( MiA1
    E42
    E42 --- ---
    ZOIDBERG: Je. A dole je tuším od osmičky (Oreo).
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Uvažoval jsem, že bych zkusil telefon s čistým Android One, konkrétně Xiaomi A2 Lite - ale když jsem ho zkoušel na prodejně, zarazilo mě že se nedá hýbat s widgetem pro Google vyhledávání. Některé telefony ho mají dokonce neprakticky na dolní straně obrazovky, kde jsou normálně ikonky pro telefonování, sms, atd. Je to podle vás vlastnost čistého androidu?
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    A pak tu jsou tací co čekají na developer preview 10 :-D. S tím časem mě mě naštvali zejména i proto že již nejdou přidat vteřiny ( offi cestou ). A když jsem viděl některé výřezy tak chápu proč to v 9 je tak jak to je . Ale za tu dobu jsem si zvykl a už mi to nepřijde.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    samsung plaší s androidem 9 teď, půl roku po vydání... já ho mám půl roku a teda vyměnil jsem launcher ale jinak dobrý.
    DATEL
    DATEL --- ---
    RUSSIANBLUE: ta bude mit stejny problem na Android 9 jakp ty ostatni, i jsou na to reporty v recenzich v Google Play.
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    DATEL: na více telefonech pouzivam bloodbeast recorder. A když neco nejede, maj dobrý fórum. Je to toto nahravadlo https://www.svetandroida.cz/call-recorder-boldbeast-nahravani-hovoru/
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    DRAGON: asi nema aosp/google rom?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HOUMLES: tomu rozumim, ale jaktoze nekdo bez rootu muze tu sluzbu pouzivat?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    DRAGON: na zemi neni jenom evropska unie...
    google to zakazat proto, ze jsou zeme kde je to zakazny a oni nechteli resit a delat pravidla pro kazdou zemi zvlast a tim predali odpovednout na vyrobce.
    ten commit ve zdrojaku si muzes klidne najit, revertnout a udelat si vlastni rom kde to budes mit povoleny :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    takze jestli to chapu dobre, Google Android zmeni moznosti nahravani a dalsi vyrobci mobilu to obejdou? Jak? Vzdyt na to je zakon evropske unie, proto to zakazali. Tomuhle nerozumim, muze to nekdo vysvetlit jak to je legalne mozne?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEON5: ok, jdu zkusit tebou zmineny total recall, moc se mi tomu nechce ale verit, to jsou systemovy veci, nikoliv nejaka nadstavba vyrobce
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    Jen pro jistotu upřesním, že u toho MIUI to nahrává samozřejmě celý hovor (obě strany). Žádné nastavení zdroje nahrávání tam není, takže způsob neupřesním, ale hlasitý odposlech na to netřeba :)
    NEON5
    NEON5 --- ---
    DRAGON: Každopádně obě strany hovoru jsou zřetelně slyšitelné, jako při samotném hovoru a přes mikrofon a hlasitý odposlech to rozhodně nenahrává, i když ta možnost v té appce je.
    DATEL
    DATEL --- ---
    Teda, nikdy jsem si nemyslel, ze to nekdy reknu, ale... fu*k cisty android, je to cim dal horsi :-(
    NEON5
    NEON5 --- ---
    DRAGON: Muzu přepinat jak chci, appka neprotestuje. Navic to celou dobu nemám na Microfonním, ale na voice call (android).
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEON5: vsak ano, zkus si to prepnoput z mikrofonniho a nepujde to, pokud mas Pie9 a nemas root

    DATEL: jj, myslime to oba stejne, proste je to uzamceny. Takze leda tak pokud potrebujes nahravat hovor, tak to dej na hlasity odposlech, to nahrava krasne oba dva.
    NEON5
    NEON5 --- ---
    DRAGON: No v nastavení jsou metody nahrávání a Microphone recording je vypnuto, zatímco voice call je zapnuto.
    DATEL
    DATEL --- ---
    DRAGON: no vzdyt jo, o tom mluvim, ze pro zdroje typu "link" to nejde, ale pres mikrofon ano - jenze to bude nahravat jen tvuj hlas, ne protistrany - pokud tedy ten mikrofon neni hodne citlivy nebo nema nizsi filtr okolniho hluku, jak prave zminujo v tom clanku, co jsi postoval. Nebo uz to mam uplne pomotany? Ale myslim, ze to pisu dobre...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DATEL: no ty si to nemyslis, ale je to bohuzel tak. Kdyz to nastavim na digitalni zaznam a ne mikrofon, tak to napise Unable to record the call a vyhodi to tuhle hlasku:



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam