• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    HULIK
    HULIK --- ---
    MAKROUSEK: Chapu, ale kdyz jina apliakce nedela vubec to co potrebuji, je mi na nic ze umi s SD kartou. :-)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    HULIK: Kdyz se ti nelibi, jak funguje jedna aplikace, zkusis jinou. Takovy je zenovy svet Androida ;-).
    HULIK
    HULIK --- ---
    MAKROUSEK: Chci mit zalohu na googlu, chci editovat na googlu, abych se mohl vratit k originalu a zaroven nemel dva soubory. Nevim proc bych kvuli SD karte mel pouzivat jinou aplikaci kdyz ji k nicemu nepotrebuji.

    E42: Dokud jsem mel Nexus jen s vnitrni pameti vse fungovalo bez problemu, tak ti nevim.
    E42
    E42 --- ---
    HULIK: Google Photos pokud vím dělají jenom nedestruktivní úpravy v cloudu. Lokálně uložených originálů se nijak nedotýkají. Pokud chceš fyzicky změnit lokální soubor, musíš použít jinou aplikaci. Asi by šlo i stáhnout z cloudu upravenou verzi.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    HULIK: Pouzivej jinou aplikaci, treba quickpic.
    HULIK
    HULIK --- ---
    Mam dotaz.
    Vlastnim Samsung S9 s androidem 9 a s SD kartou kam se ukladají fotky. Jako aplikaci pouzivam google photo.
    Pokud udelam na fotce nejakou zmenu, treba otoceni, oziznuti a dam ulozit, fotka se ulozi a ukaze se otocna/oziznuta, ale jakmile se vratim do nahledu vsech fotek, je tak jak byla pri porizeni (pred editaci).
    Pokud fotku otevru znovu k editaci je tak jak ma byt tedy zeditovana, stejne tak na webu je zeditovana.

    Aplikace ma povolen zapis na SD kartu, fotky maze v poradku.
    Uz jsem zkusil vymazat data i pamet aplikace, po znovunacteni fotek ten samy problem.
    Nejaky napad?
    Diky
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    VOY: Přišel na diskusní fórum a lidi by diskutovali. ;)
    VOY
    VOY --- ---
    SKAUT: Mas smulu, kolektivni inteligence nyxu bohuzel tvuj use case shledala jako nevalidni, takze ho koukej ze seznamu pronto skrtnout! :-)
    B3DA
    B3DA --- ---
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    SKAUT: Jo jakože bys sosal energii z mobilu? To někdo umí?
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    MAKROUSEK: To jsou takové moje zbastlené moduly. Spíš jen jako z důvodu vyzkoušení, ale funguje to.

    SPIKE411: To se omlouvám, poněkud mě totiž irituje to jak se unáší původní téma jinam.
    V mobilu ne. Když odmyslím možnost jej použít jako neefektivní powerbanku .
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    SKAUT: Prave - jake vlastni veci? Si nedovedu predstavit...
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    SKAUT: Já se fakt upřímně zajímám, jaký to má praktický efekt/využití.

    OK, vypadá to, že nemá.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    MAKROUSEK: Tak může to být jen nějaký zdroj/spotřebič, takže několik nabíječek, powerbanku a pak pár vlastních věcí které lze napájet z USB a umí PD.

    SPIKE411: Ano dohromady nepřinese nic ale máme na trhu mraky zařízení tak si snad může uživatel vybrat to co chce.
    Lidi si vymýšlejí různé blbosti u věcí co si kupují já chci těch pár dole. A nemyslím si že jsou úplně nesmyslné ( jako třeba vybírat věci v první řadě podle barvy ale to je každého věc).

    Pro případné další - držme se prosím tématu a neřešme vyřešené.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    SKAUT: Jake prislusenstvi mas doma, co ma PD, smim-li se ptat?
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Mě by fakt zajímalo, co to přinese. :)
    Na laptopu to pochopím…
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    SPIKE411: Napájení třeba. Ale to nemá smysl řešit, každej chce něco, já to co jsem sepsal dole.
    Nehledě na fakt že veškeré příslušenství co mám doma, PD má.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    SKAUT: Co si od PD slibuješ?
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    BADHORSE: Pokud se nepletu tak ty nemaji USB PD?
    To málo věcí co jsem o kus níže sepsal opravdu chci.

    Stávající Pixel taky výkonově stačí ale asi jsem s ním někde klepnul nebo co, protože začínají problémy. Můžu si to opravit ale jediná cesta dovnitř je přes display a já bych rád věděl co si koupit když se něco nepovede. - Ale to odbočuji.

    Ale i tak díky.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    SKAUT: ja ksem absolutne spokojeny s Oneplus telefony, vykonove tak ze dlouho nebudes muset upgradovat kdyz telefon neztratis/rozbijes.

    Never Settle - OnePlus (United States)
    https://www.oneplus.com/
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    NEON5: Nemůžu se 100% jistotou dohledat zda má opravdu USB PD ? Podle chipsetu by teoreticky měl ale to ještě nic neznamená ( bohužel ).
    Sice má slabší foťák ( dle specifikací ) ale to je druhotná priorita.
    Každopádně díky z tip. Uvidím zda ještě nějaký přibude, jsem stejně jen ve stádiu rozhližení se.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam