• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    HULIK: zkus smazat /sdcard/DCIM/.thumbnails
    HULIK
    HULIK --- ---
    SKAUT: Mozna, ale jak reflesnout?

    Jinak jsem psal ze jsem resetoval apku a dal vse znova nacist a nepomohlo to.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    HULIK: Neni jen starý náhled /miniatura?
    HULIK
    HULIK --- ---
    MAKROUSEK: Chapu, ale kdyz jina apliakce nedela vubec to co potrebuji, je mi na nic ze umi s SD kartou. :-)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    HULIK: Kdyz se ti nelibi, jak funguje jedna aplikace, zkusis jinou. Takovy je zenovy svet Androida ;-).
    HULIK
    HULIK --- ---
    MAKROUSEK: Chci mit zalohu na googlu, chci editovat na googlu, abych se mohl vratit k originalu a zaroven nemel dva soubory. Nevim proc bych kvuli SD karte mel pouzivat jinou aplikaci kdyz ji k nicemu nepotrebuji.

    E42: Dokud jsem mel Nexus jen s vnitrni pameti vse fungovalo bez problemu, tak ti nevim.
    E42
    E42 --- ---
    HULIK: Google Photos pokud vím dělají jenom nedestruktivní úpravy v cloudu. Lokálně uložených originálů se nijak nedotýkají. Pokud chceš fyzicky změnit lokální soubor, musíš použít jinou aplikaci. Asi by šlo i stáhnout z cloudu upravenou verzi.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    HULIK: Pouzivej jinou aplikaci, treba quickpic.
    HULIK
    HULIK --- ---
    Mam dotaz.
    Vlastnim Samsung S9 s androidem 9 a s SD kartou kam se ukladají fotky. Jako aplikaci pouzivam google photo.
    Pokud udelam na fotce nejakou zmenu, treba otoceni, oziznuti a dam ulozit, fotka se ulozi a ukaze se otocna/oziznuta, ale jakmile se vratim do nahledu vsech fotek, je tak jak byla pri porizeni (pred editaci).
    Pokud fotku otevru znovu k editaci je tak jak ma byt tedy zeditovana, stejne tak na webu je zeditovana.

    Aplikace ma povolen zapis na SD kartu, fotky maze v poradku.
    Uz jsem zkusil vymazat data i pamet aplikace, po znovunacteni fotek ten samy problem.
    Nejaky napad?
    Diky
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    VOY: Přišel na diskusní fórum a lidi by diskutovali. ;)
    VOY
    VOY --- ---
    SKAUT: Mas smulu, kolektivni inteligence nyxu bohuzel tvuj use case shledala jako nevalidni, takze ho koukej ze seznamu pronto skrtnout! :-)
    B3DA
    B3DA --- ---
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    SKAUT: Jo jakože bys sosal energii z mobilu? To někdo umí?
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    MAKROUSEK: To jsou takové moje zbastlené moduly. Spíš jen jako z důvodu vyzkoušení, ale funguje to.

    SPIKE411: To se omlouvám, poněkud mě totiž irituje to jak se unáší původní téma jinam.
    V mobilu ne. Když odmyslím možnost jej použít jako neefektivní powerbanku .
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    SKAUT: Prave - jake vlastni veci? Si nedovedu predstavit...
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    SKAUT: Já se fakt upřímně zajímám, jaký to má praktický efekt/využití.

    OK, vypadá to, že nemá.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    MAKROUSEK: Tak může to být jen nějaký zdroj/spotřebič, takže několik nabíječek, powerbanku a pak pár vlastních věcí které lze napájet z USB a umí PD.

    SPIKE411: Ano dohromady nepřinese nic ale máme na trhu mraky zařízení tak si snad může uživatel vybrat to co chce.
    Lidi si vymýšlejí různé blbosti u věcí co si kupují já chci těch pár dole. A nemyslím si že jsou úplně nesmyslné ( jako třeba vybírat věci v první řadě podle barvy ale to je každého věc).

    Pro případné další - držme se prosím tématu a neřešme vyřešené.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    SKAUT: Jake prislusenstvi mas doma, co ma PD, smim-li se ptat?
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Mě by fakt zajímalo, co to přinese. :)
    Na laptopu to pochopím…
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    SPIKE411: Napájení třeba. Ale to nemá smysl řešit, každej chce něco, já to co jsem sepsal dole.
    Nehledě na fakt že veškeré příslušenství co mám doma, PD má.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam