• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    TEKKIT: Tady to mám tak něco mezi první a druhou odpovědí. Když začně řvát (P9 Lite - cca 10%) tak ho ještě nechám a nabíjím, tak se mi pak zachce. :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---

    mobilní telefon dávám v ideálním případě/nejčastěji nabíjet

    43 hlasy od 43 respondentů
    • 2.3% / 1 hlas
    • 14.0% / 6 hlasů
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    B3DA: prave ze ne.. A pritom jsem s kose nic nemazal
    B3DA
    B3DA --- ---
    LYNCH: tady nejsou?
    NEON5
    NEON5 --- ---
    LYNCH: Příště nemazat fotky ručně, ale v google photoes appce najít možnost "uvolnit paměť". To smaže fotky ve foťáku, ale v cloudu je nechá.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JEREMIUS: já jsem našel na whatsapu všechny co byly na hangoutu + plno dalších známých. ale je to fakebook, no
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    HOUMLES: okej
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    RATTKIN: Však jsem psal, že Hangouts budou končit
    Já zatím testuju Telegram. WhatsApp má u mě velké mínus kvůli Facebooku. Dám mu šanci v případě, že Telegram zklame
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    LYNCH: pokud tomu nerozumis a chces zachranit co nejvic fotek, tak to predej nekomu kdo to zvladne.
    cim vic si s tim telefonem budes hrat (rozumej instalovat ruzny apky a zkouset vsecko mozny ziskat ty fotky zpatky) tak min tech fotek pujde vytahnout...
    nejlepsi reseni je dumpnout z recovery celou data partition a tu pak nekde v pc pripojit a projet nejakym kvalitnim recovery softwarem.
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    Prosiim. Vymazal jsem si fotky z mobilu kvuli nedostatku pameti s tim ze jsou ulozene v google fotkách takze o ne neprijdu. Bohuzel jsem o ne prisel. Divny je ze i fotky které sem mazal pred mesicem tam byli ale timhle poslednim smazanim jsem prisel uplne o vsechno. Zkousel jsem i aplikace na v hledaní a obnoveni vymatanych fotek. Najde je to ale misto 3mega maji 25kb..?? Nevits nekdo jak se k nim dostat?
    Diky
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JEREMIUS: mám pocit že Hangouts bude zabit, což je divný když Google ukončil žhavou novinku allo.
    já převádím rodinu na WhatsApp
    JIMX
    JIMX --- ---
    Viber/WhatsApp
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    JEREMIUS: Telegram
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    JEREMIUS: WhatsApp
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Jaký spolehlivý a dobrý komunikátor? Mám rodinu na Hangoutech. Ale občas si někdo stěžuje, že zprávy chodí se zpožděním. A pak mají Hangouts končit. Takže čím je nahradit? Aby to fungovalo spolehlivě a nežralo na pozadí hodně dat. Co třeba Skype?
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    PUNKREASS: fok :( .. me to dela skoro pokazdy, nastesti clovek tak casto neinstaluje, ale kdyz uz jo, tak tohle moc nepotesi...
    ATAN
    ATAN --- ---
    ADAMH: vsechno aktivni, proste to nic nenaskenuje. ted jsem to zkusil.
    ATAN
    ATAN --- ---
    ADAMH: nevim, mam Pie a Wifi analyzator nefunguje.
    ATAN
    ATAN --- ---
    ADAMH: odrizli uz v P.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    PSYSBEE: taky se mi to obcas stava. Nekdy pomuze jenom odpojit se a znovu se pripojit k wifi, jindy musim vymazat mezipamet a nekdy i data.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam