• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PSYSBEE: Ted jsem zjistil, ze kdyz restartuju a mam pritom zapnuto Do not disturb, tak to nic nezahraje.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PAYAXY: mrknu... bylo b to cool.
    nejaky efektivni root na note 5 kde bych si do systemu nemusel injektovat sw (su/sudo) kdovi odkud a pritom to mohl vypinat ?
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    RAINBOF: asi záleží na výrobci telefonu, naposledy jsem to dělal u nějakého samsungu, ten to měl pod /system/media/ui/audio. Soubor se jmenuje startup.ogg(?)
    U videa to bude IMHO podobné, také musí být někde uložené...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PAYAXY: to nejde ne ? brand je v zavadeci jako video.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    KOLCON: Jo, to je prostě vlastnost každýho OLED displaye
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    RATTKIN: Taky mi to na s7 udělalo. Zajímalo by mě, jestli tím trpí i novější iphony s displejem od samsungu.
    SPM
    SPM --- ---
    OMNIHASH: pri beznym provozu tak 2 hodiny denne, rano hodinu, pak zpatky. nicmene tohle leto jsem semtam jezdil i pres poledne, kdy byl nejvetsi parak (byt teda cesty cca 20 minut) a v zari dovolenou, kdy byly nejaky 600km useky, ze to jelo treba 6 hodin v kuse...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: jasne, protoze jiny firmy maj ten pristup lepsi, treba Sony nebo LG, ze ano... Vsichny vyrobci lzou, vsichni vyrobci delaj problemy pri reklamaci ghostingu /vodotesnosti atd...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    SPM: kolik hodin denně si tam měl tu navigaci, že se ti to vypálilo? mám stejnej model stejnou dobu, jedu přes něj pracovní maily, takže 2-3 hodiny denně stejnej layout a zatím není vidět v podstatě nic.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SPM: tohle dělají všechny OLED displeje (většinu OLED vyrábí Samsung, i pro jiné značky)
    to je klasika Samsung přístup. udělat to hezký v reklamě, první půl rok nádhera a pak pomalu přemýšlet o novém modelu.
    dělali třeba záda která se rychle poškrábou (nebo i displeje hihi)
    nebo skleněný záda, aby to prasklo při prvním pádu.
    nikdy jsem neměl Samsung a nikdy mít nebudu.
    SPM
    SPM --- ---
    RATTKIN: ten pruh nahore, ten pruh dole, ikonka auta a tlacitko pro hlaseni udalosti. a celkove celej ten display hodne stmavl - jak mam k tomu keyboard cover a mel jsem ho vetsinu casu nasazenej a tedy dolni ctvrtina displaye byla nepouzita, tak bylo videt, ze ten spodek je celkove o hodne jasnejsi... predchozi S7 se vypalila taky, ale muselo se to tam hledat, na tom notu to bylo tak spatny, ze i pri koukani na videa bylo videt, ze ten display je vadnej. asi mam chut na to odepsat neco v tom smyslu, ze jim dekuju za potvrzeni, ze samsung neni schopny vyrobit display pro mobilni telefon a budu to mit na pameti pri nakupu pristiho telefonu :-)
    SPM
    SPM --- ---
    FATBOZZ: jo no, asi se ma pouzivat s vypnutym displayem nebo nevim :-)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SPM: waze? ten bílej indikátor rychlosti a to bílý nahoře?
    já jsem rád, že můj mobil má klasiku LCD
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    PSYSBEE: root telefonu, najit ten zvuk v soubotovem systemu, nahradit nejakym souborem se stejnym jmenem v kterem bude zvuk jiny, pripadne zadny
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PSYSBEE: je to soucast brandingu telefonu to jedine prehrat telefonu sw.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Poradi nekdo spolehlivy a ověřený návod jak odstranit uvodni audio znelku pri spusteni telefonu? Vypnutí zvuku pred restartem nepomáha. Díky
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    JIMX: ukaz me jinej nez note ktery ma wacom
    JIMX
    JIMX --- ---
    tak telefon za 30k je zlatej řetěz, to mi nikdo nevymluvi, že není :-)))
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    SPM: Ale ty to zařízení preci pouzivas a rozhodně neni v nečinnosti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam