• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    RAINBOF: Já to pochopil.
    Normálně to nastavuješ takhle
    Wi-Fi hotspot: jak sdílet Internet z mobilu? - Svět Androida
    https://www.svetandroida.cz/wi-fi-hotspot-navod/
    Ale ty to musíš ohnout.
    V tvém případě prostě zařízení bude hlídat, jestli je dostupný tvůj mobil a pak udělá tunel. Poté už je jedno z které strany co teče.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ERGOSUM: ja to mam jinak mam zarizeni mimo internet a obcas na nem potrebuju neco nainstalovat. pripojit se k nemu muzu jen pres utp kabel nebo hotspot. klienta z nej udelat nemuzu protoze na tom zaprve visej veci zadruhy bych se k tomu pak nedostal.
    takze kdyby mobil zapnul ap tak bych si na nem rad udelal proxy a tu pouzil na pristup k netu...
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    RAINBOF: Tak pro téměř všechny ostatní je to tak správně. Buď wifinu použiješ a připojíš se, nebo datuješ GSM.
    Zkusil bych cestu přes GSM wifi router. Mobil bude připojený na router a ten pak poskytovat jak wifi tak gsm. Není to běžné použití, ale když zahrabeš do nastavení, tak to půjde.
    Případně když nastavíš mobil, aby on poskytoval připojení ostatním, tak bude na internetu přes gsm a zároveň pojede wifi.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    potreboval bych na mobilu byt na wifine kde neni internet a zaroven na mobilnim pripojeni. (nasledne si pustit proxy). problem je ze kdyz jsem na wifi tak mobil to povazuje za svatej gral a i kdyz mam "podporu stahovani" tak v momente kdy mam wifi tak mobilni pripojeni nejde.

    jde to resit ?

    galaxy note 4
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    OTZ: Já tuhle.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mcxondev.bb
    Ony všechny jsou neaktuální a občas jsou falešně negativní. Zatím nebyl IMHO případ, že by některá něco falešně Burešovi přiřkla.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MIKEKT: teď mi naskočila aktualizace a je to tam v obecných nastaveních

    Keep už mi naskočil taky, taky sám upozornil (kalendář ne), ale widget je jen bílej :(
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKEKT: jj, kalendář musí být nový, ke stažení na apkmirror.com nebo hold čekat
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    BUCCI: ja porad nemam kalendar :/ musel jsi neco aktualizovat?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    TEKKIT: co jde, jedu v tmavé, takže teď hlavně ještě gmail...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    BUCCI: jj, já to měl taky takhle, že se mi to ohlásilo samo, jen o pár dní dříve no (SG S7). Ale super, líbí se mi jak ta tmavá tak celkově ty barvy...spokojenost
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BUCCI:
    BUCKOWSKI:
    TEKKIT: tak dneska ráno bez update se mi prostě zobrazila hláška, že Keep je už i tmavej a jestli to chci zapnout... od tý doby je dark mode :-) při kontrole v nastavení je 4 řádek s přepínačem "Zapnout tmavý režim"
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    KOLCON: Nevidím důvod, proč bys nemohl, jde-li o oficiální aplikaci staženou přímo z Google Play.
    OTZ
    OTZ --- ---
    ERGOSUM: tu appku "bez andreje"? kterou presne pls? na Gplay jsou asi tri, nevim kterou vybrat..
    JIMX
    JIMX --- ---
    RATTKIN: a to si navíc ještě všimni, že já ale vůbec neřeším android :-D
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JIMX: ano, to že android jde nastavit aby byl méně bezpečný neznamená, že si to všichni mají tak nastavit a pak pindat na webu že je android nebezpečný.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KOLCON: zamkni si bootloader a budeš to mít jak na jabku.
    JIMX
    JIMX --- ---
    tahle fáma o tom, že jabko je určitě bezpečný a nikdy jinak, se jednou všem jabkařům imho strašně vymstí :-)
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    RATTKIN: To nemám. Ok, chápu teda, že to bude relativně bezpečné (jinak by toho byly plné noviny), ale že úplně nejbezpečnější bude zůstat co se týče bankingu na jabku...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KOLCON: alternativní bootloader, root?
    tohle všechno ti snižuje bezpečnost. Google play například když to zjistí, tak se zlobí. nejde jenom o bezpečnost banky, ale i tvojí.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    RATTKIN: Mám
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam