• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    EXX
    EXX --- ---
    ZUZU: jinak ta tva motorola... ctecka otisku je zezadu ? a jakej je android? cistej? predpokladam ze je uvnitr "lenovo" stejne jako u moji g4 (tenkrat me to nemile prekvapilo kdyz se po zapnuti brand new motoroly na displeji ukazalo "lenovo" .. ale nebylo to aspon tak dosrany jako lenovo p7 co jsem mel pred moto)
    EXX
    EXX --- ---
    ZUZU: tusis co znamena to "lite" ?

    jinak nutnost jack konektoru jsem zapomnel uvest... a micro usb uz nechci...mam s tim jen srani snad na vsech zarizenich..
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    EXX: anebo jestli xiaomi, tak https://mobilni-telefony.heureka.cz/xiaomi-mi-a2-lite-4gb-64gb/ - nemá to nfc a má to microusb ale má to větší baterku a víc paměti....
    ...případně tohle, to má usb-c a o něco menší baterku a chybí tomu jack konektor: https://mobilni-telefony.heureka.cz/xiaomi-mi-a2-4gb-64gb/specifikace/#section
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    EXX: mám teď dva dny nově tohle https://mobilni-telefony.heureka.cz/motorola-one-lite/specifikace/#section a zatím nenalézám chyby.
    EXX
    EXX --- ---
    ahoj,planuju koupi noveho tel.. cenou tak do 4k . rozhodne ne za vic. chci usb-c protoze posledni dva mobily (motorola 4g a xiaomi redmi 4) oba me vypekly a nekolikrat opravovany nabijeci modul no uz me to neba. neresil jste aktualne nekdo?

    pozadavky : dobra vydrz, otisk prstu, usb-c, co nejcistci android, LTE , neco co ma slusnej signal (casto jsem po lesich... ze zkusenosti xiaomi ma lepsi signal nez motorola (casto ma 4g ve chvili kdy motorola na stejnem miste bojuje o H+) . jinak kartu mam 128gb a staci mi , dualsim nepotrebuju (resp nehodlam za to priplacet) , 4000Ah potesi ale 3000 postaci pokud nebude zravej procesor, kvalita fotaku me nezajima. NFC nevim co je ani jestli to potrebuju.

    mate nekdo neco v merku? potrebuju rozhodnout jakoze do dvou dnu (nejsem v cechach a kamaradka jede brzo mym smerem tak by me to vzala)
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    CADDY: Že to je k ničemu vědí všichni. Kromě jisté skupiny bruselských vševědů.
    CYBI
    CYBI --- ---
    Zdar, flashuju starej Galaxy Core 2, a sem trochu znepokojenej dvema vecma:

    1) pri pokusu o instalaci gAPPS dostanu zpatek ,,Incompatible Android ROM detected - This GApps pkg is for Android 7.0.x ONLY. Please download the correct version for your ROM: 7.0 (SDK 19).

    2) Telefon nabehne do OS, resp do pocatecniho nastaveni, ale vyskakuje hlaska Settings has stopped.

    Neresil nekdo neco podobneho, popr. nemate nejaky tipy na ROMky, ktery bych mohl zkusit pouzit? CyanogenMod?


    navod, ktery jsem pouzil:
    Install Android 7.0 Nougat ROM on Galaxy Core 2 SM-G355H
    http://www.droidthunder.com/install-android-7-0-nougat-rom-on-samsung-galaxy-core-2-sm-g355h/

    soubory:
    Galaxy-Core-2-SM-G355H-ROM-Nougat-7.0 (www.droidthunder.com).zip
    open_gapps-arm-7.0-pico-20190620.zip


    Diky za jakykoliv tipy
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    kupoval jste někdy někdo něco od Mobily.eu? Dix
    CADDY
    CADDY --- ---
    NECROMAN: jestli ty vestaveny a nepouzivany nepujdou odinstalovat, je to stejne k nicemu :) Svuj prohlizec si umi stahnout kazdy :) TEda pokud to nebude tak, ze v defaultu nebude nic...to by byl ideal :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dnes na mě vyskočil Ballot screen v Google Play, vyzval k výběru prohlížeče a poskytovatele vyhledávání. Screeny:
    https://twitter.com/martinsuchan/status/1141965643903844352
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SPIKE411: Zařízení není kompatibilní s touto verzí. Díky
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    AXTHEB: já ho tam mám, asi je to podle zařízení
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    RATTKIN: Akorát není na play store, ne?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    TOOMIX: Google dialer ukazuje firmu i když je to neznámé číslo- vygoogluje si to, super funkce
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MADCAT: a ukazuje to při příchozím hovoru firmu, pokud je u kontaktu vyplněna?
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    MADCAT: Aha, takže předtím jsem tam měl 8.1 a nacpala se mi tam devítka. A nezobrazujou se mi fotky kontaktů při příchozím hovoru. Fuck it. Čím novější verze, tím větší šajs :-(.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Se mi teď do mobilu (Huawei P Smart) stáhla a nainstalovala aktualizace systému, a ukazatel síly mobilního signálu se mi přestěhoval z pravé strany na levou. Ani si neumíte představit jak mě to namíchlo. Nejde to nějak vrátit zpátky? Mimo to se mi taky změnil zvuk odemčení obrazovky a animace při ukončení aplikace, a asi ještě pár dalších věcí, kterých si teprve všimnu, takže ta aktualizace byla asi nějaká důkladná, že by novější verze androidu? Píše mi to myslím 9.1.0 nebo tak nějak. Ani ale nevím co tam bylo předtím.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    HARDCABB: nj, proste od androidu 6.0 se na tohle musi myslet kdyz resetujes telefon, neznalost bohuzel neomlouva... ted s tim asi nic jinyho neudelas nez pockat tech 72h
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    HOUMLES: oukej, to je pro me uplna novinka a prijde mi to trochu debilni - ano, dobrej napad jak bricknout telefon pokud ti ho nekdo ukradne. na druhou stranu ti to brickne telefon pokud aktivne nepouzivas/nepamatujes si google account a zapomenes gesto.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam