• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    CADDY
    CADDY --- ---
    MATEJCIK: díky, snad si na to troufnu, to až bude trocha klidu :)
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    CADDY: i tak to jde: https://forum.xda-developers.com/android/general/howto-4-to-disable-heads-notifications-t3197660
    není potřeba root, ale je potřeba usb debugging
    metoda "1- ADB method (using your computer) [FREE]" je vyzkoušená, metoda "2- HeadsOff app method [FREE]" mi přestala fungovat někdy mezi přechodem z 6.0 na 7.0, ymmv

    je to ve skutečnosti daleko lepší než to co má android 8 - takhle to jde zakázat plošně, na osmičce člověk vyklikává po jednotlivých aplikacích jak debil
    CADDY
    CADDY --- ---
    JOHNY_G: díky, ale bohužel mám android 7.0...jsem měl asi napsat rovnou :)
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    QUIP: co to tam cpát přes Revolut nebo podobné?
    QUIP
    QUIP --- ---
    SPM: skoda
    A je nejaky jiny zpusob, jak v CR do google play dostat "penize" bez zadavani platebni karty k uctu?
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    CADDY: Jestli máš aspoň Android 8.0 a aplikace ja targetovaná na 8.0 nebo výš, tak můžeš v nastavení telefonu u dané aplikace snížit Importance jednotlivých notifikačních kategorií.
    CADDY
    CADDY --- ---
    Je nějaký způsob, jak se zbavit náhledu notifikací, které se vždy na chvíli zobrazí v horní části obrazu a kus ho překryjí? Děsně mě to sere, ale v nastavení nic k tomu není, buď notifikace zrušit úplně (což samozřejmě nechci) nebo povolit, ale tato otravná věc samostatnou položku nemá...
    CADDY
    CADDY --- ---
    ERGOSUM: to je prave rozdil proti PC, prohlizec stahnes i bez prohlizece, jako cokoli jineho :) Tohle platilo v dobach, kdy jeste nebyly appstory :)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    SPM: Není to tak jednoduché.
    Jsou tací, kteří by chtěli změnu, ale nevědí jak na to. Ty od jejich cíle náhle dělí jeden klikanec. Ovšem jak moc by měl někdo, kdo si samostatně nezmění prohlížeč věřit takové zprávě? Takže je to spíš informace ve stylu "internet nemusí být jen modré e, nebo Seznam." Případně "Jsou i jiné vyhledávače."
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    CADDY: "v defaultu nebude nic...to by byl ideal :)" To by byl problém. Protože jak známo brýle se bez brýlí špatně hledají a bez prohlížeče a vyhledávače se špatně hledá prohlížeč a vyhledávač. :-)
    Odstraňování nepotřebných a nežádoucích aplikací je kapitola sama pro sebe.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    SPM: to je bohužel pravda, ale za to Google nemůže. Stejně jako Microsoft s Internetem Explorerem tehdy.
    SPM
    SPM --- ---
    BUCKOWSKI: a kdyz se jich zepta tahle pitomost, tak stejne nevi o cem to je a akorat ti budou volat, co s tim maji delat :-)
    SPM
    SPM --- ---
    QUIP: nevim jak rakouska, ale anglicka mi v cr nefungovala... (asi by to slo pres nejakou vpn/proxy)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    CADDY: stáhnout ho "uměl každý" i ve Windows 7 a stejně tam musela být nabídka na stažení jiného kuli EU. Je to proti zneužití monopolního postavení na trhu.
    Navíc znám spoustu uživatelů, jako je moje máma. Když ji teď zavolám, ať si okamžitě stáhne jiný prohlížeč, že ten co tam má je nebezpečný, tak absolutně nebude chápat, o čem to mluvím.
    QUIP
    QUIP --- ---
    Netusite nekdo, jak je to s Google play gift card, ktere se daji koupit za 15E treba v Rakousku - daji se pouzit i pro cesky ucet na Google play?
    Pokud se nepletu, tak se u nas tyhle predplacene karty neprodavaji. Nerad bych si koupil neco, co mi pak nepujde pouzit.
    SUK
    SUK --- ---
    E42: Co si budem, to jsi mě nepotěšil. Díky za odpověď :)
    E42
    E42 --- ---
    SUK: Tohle si řídí aplikace, nic s tím neuděláš.
    SUK
    SUK --- ---
    A jeste jeden generickej Android dotaz - nektere appky mi zustavaji "bezet pres lockscreen" (tedy mam zaplou app, zmacknu vypinaci button a kdyz to pak znova zapnu, misto lockscreenu mam tu appku). Nepodarilo se mi prijit na to, kde tohhle chovani nastavit a i kdyz mi obcas vyhovuje, spis me to se*e (delaji mi to mapy.cz - tam mi to obcas vyhovuje - a CVF5, kde mi to vyslovene vadi). Danke
    SUK
    SUK --- ---
    Cus, mam P20 Lite, nevi nekdo, jaky rozliseni mam pouzit pro lockscreen "tapety", aby se zobrazily cele? Diky
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Jak se prosim zbavit tyhle konkretni notifikace co vyskoci snad po kazdy navigaci? Dekuji

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam