• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    B3DA
    B3DA --- ---
    SPIKE411: hledas xmp meta tag `GPano:UsePanoramaViewer`
    LEF
    LEF --- ---
    ARIAEL: ty pamatuju :-D doma sme to pouzivali jako "papirky" na poznamky. byl to takovej prijemnej tvrdej papir
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOLCON: jsem zkusil jednou a pak jsem dostal strasne na prdel
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    LEXXA: Ta se dobře házela na fotbale
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ARIAEL: myslim samozrejme telexovou pasku. jsem preci dost mladej abych si nemusel stitky pamatovat
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    LEXXA: Myslis samozrejme derny stitky, ze?
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Je nějaký použitelný trik/postup, jak přesvědčit Google Photos, že panoramatická fotka z Xiaomi Mi A1 (z jejich originál Camera aplikace) je skutečně panorama? (Tj. aby se zobrazovala v té pohyblivé projekci.)
    Když ji nahraju přes aplikaci Facebooku, tak tam se jako panorama tváří.
    Koukám do EXIFu, ale tam nevidím nic, co by naznačovalo, že jde o panorama, tak nevím, jak to ten FB poznal (čistě podle rozlišení, resp. poměru stran?)

    Musím říct, že možnosti foťáku (nerootnuté) Mi A1 jsou oproti Nexusu 5X fakt dost ubohé.
    CADDY
    CADDY --- ---
    DRAGON: jo, to samozrejme vim, to bylo jen pro dotvoreni atmosfery, zvlast kdyz jsme v mobilnim auditku :) Jinak pamatuji jeste programovani v Basicu a nahravani her z kazet a o Internetu se tu ani nemluvilo :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    se uklidnime, jo? kdo nemusel delat rekonstrukci souboru z telexove pasky tak jako by nezil.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CADDY: to jsi o dost dal v budoucnosti. Tady se resi impulsy a pomalejsi stahovani dat nez kdybys ty soubory psal v hexa :))
    CADDY
    CADDY --- ---
    A co teprve vytacena mobilni data, 9,6 kbps a nejlevnejsi tarif, co jsem mohl ziskat byly 2 Kc/min :) Kdyz jsem pak konecne mel Communicator s HSCSD (a tim padme cca trojnasobnou rychlosti), tak to bylo fakt paradni.
    Pak uz prislo moderni GPRS a clovek byl jak v Jirikove videni, ono to litalo a jeste nemusel sledovat kazdou sekundu pripojeni :) Jeste pamatuji to rozhodovani, jeslti se pripojit vytacenym (treba na stazeni neceho) nebo GPRS, abych ovlivnil cenu dle objemu stazenych dat :)
    No a dneska, kdyz ma clovek najednou jen jeste rychlejsi EDGE, v podstate to je jako nebyt pripojeny :-D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JIMX: jj, ja taky, kdyz sem si pak po brigade koupil 28.8 USR, tak sem myslel ze se zblaznim radosti, stahnout obrazek nahy zensky najednou netrvalo pul roku :D
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    JIMX: Však se nám ty zkušenosti hodí Když je po FUPu. Nebo když wifi je slabá. :-)
    JIMX
    JIMX --- ---
    LEON_KOWALSKI: nuda, já s netem začínal přes 2400bps modem ... při dnešních velikostech webovejch stránek bych se asi nepřihlásil za hodinu ani na nyx :-D ... a to si teď stěžujeme, jaký máme drahý data :-D
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    DRAGON: My jednou jeli asi na pet dni na Moravu za pribuznejma, prijedem domu, mati zvedne pevnou linku aby zavolala tete ze jsme v poradku doma, no a ejhle, malej Gekon se pred odjezdem neodpojil... :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JIMX: hlavne ten ucet za telefon (digitalni cislo), to bylo peklo, rodice me malem vydedili, kdyz jednou prisel ucet 4 litry :-)
    JIMX
    JIMX --- ---
    BBSky, to bylo něco ... :-)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    ERGOSUM: počítač a potom časem teprve přístup k internetu ... ach, kde jsou ty doby vytáčeného připojení a cvrlikání modemu o zázračné rychlosti 28000 baudů :-)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    LEF: Tak my jsme ještě generace, co měla nejdřív počítač(nebo přístup k němu) a teprve potom tablet a chytrý mobil. Dnešní mládež to má pomalu opačně. Takže se těší na mobil a , že bude moct samostatně na internet. O nějakém operačním systému a instalaci pouze něco tuší.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    QUIP: že ty sháníš rakety středně dlouhého doletu přímo z Jemenu:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam