• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    Tak ono je zajímavé, že kamarádovi, se kterým jsme koupili stejný telefon tedy se stejným androidem a stejnými aktualizacemi, to funguje. Včera jsme nad tím kroutili hlavou.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    VOJTASAN: Na čistém androidu bez problémů. Používám velmi často.
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    ERGOSUM: Jo, to je řešení. Ale musím holt předělat zvyk.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    VOJTASAN: Ano znám lepší řešení. Vyhledávat přes prohlížeč a na bar se vykašlat.
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    Nesetkal se někdo v poslední době s problémem s google search app? Když nechám cokoliv vyhledat přes google bar, zobrazí to vždy jen několik prvních odkazů a další jsou skryté za bílým cosi. Vypadá to takto. Všiml jsem si, že to pár lidi hlásí i na google play, na internetech jsem v angličtině také našel pár reportů. I několik možných řešení https://www.guidingtech.com/fix-google-search-not-working/ Problém je, že mě funguje až ten 10. z nich a znamená pro mě omezení funkčnosti, ke kterému nechci přistupovat. Psal jsem i na podporu, ale bez reakce. Tak jen kdyby náhodou na to někdo narazil a nebo třeba dokonce i našel lepší řešení, budu rád za info. Mám S10, android 9, google app poslední verze (zkoušel jsem i odinstalovat všechny aktualizace a pak znova aktualizovat a same shit).

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ERGOSUM: to já jsem si jednou udělal "reorganizaci ikonek" a nějak jsem to počasí zašantročil. Přišel jsem na to po dvou měsících - takže jsem usoudil, že je to pro mě zbytečný:)

    než jsi to napsal, považoval jsem se za výjimku:D
    DATEL
    DATEL --- ---
    PRUSATKO: widget uz se blizi ;-)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    EXX: Já se dostal od appek k záložkám v prohlížeči a nakonec k pohledu z okna.
    EXX
    EXX --- ---
    ok..dikes.. tyhle appky znam,takze asi nic novyho pod sluncem.. z toho vseho mi porad vychazi nejlip WU , windy jako doplnek, aladin zkusim znova ale myslim ze mi nejak blbnul v zahranici. v cechach se skoro nepohybuju
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    EXX: nebo primo app od chmu, jedine minus je absence widgetu
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    EXX: Aladin (data z CHMU), nebo Klara (data od yr.no), obe apky od stejny firmy
    E42
    E42 --- ---
    EXX: "Žabičky" = Google: weather - tři tečky - add to homescreen
    Osvědčené a ani nepotřebuješ aplikaci.
    B3DA
    B3DA --- ---
    EXX: windy
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    EXX: Aladin
    EXX
    EXX --- ---
    doporucite nekdo dobrou aapku na pocai?mem weather underground ale posledni dobou laguje
    KEL
    KEL --- ---
    BASIK: ale ta komprimace je prakticky nepoznatelná.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Web browser, který umožňuje nastavit libovolný User agent je například Privacy Browser.
    https://f-droid.org/en/packages/com.stoutner.privacybrowser.standard/
    Tolik odpověď jen pro ty, co se na to neptali.
    JIMX: Zvláštní. Já často dostanu odpověď ještě než se zeptám. :-)
    BASIK
    BASIK --- ---
    SKAUT: Jojo, maximalne 12MPix fotky, a to jeste komprimovany. Jinak se ty data pocitaj do limitu Drivu. Kazdopadne Resilio je idealni reseni, zvlast pokud to nechci hnat pres cloud :)
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    BASIK: Komprimovaná je jen ta "standartní" free varianta ne? ( jen se ptám).

    Kolega řešil taktéž co s tím a velmi se mu líbí https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ttxapps.drivesync
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam