• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    VESNACH
    VESNACH --- ---
    SKAUT: OneUI, cekal bych to treba nekde pod "oznameni", ale tam je u notifikaci jenom jestli se maji zobrazovat, nic o zvuku...
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    VESNACH: Čistý android tohle nevlastní ( aspoň ja to v něm nikdy nenašel ), takže těžko říci když nevíme jaké prostředí ( které za to nejspíše bude moct).
    Ale hledal bych neco jako "doba klidu" , "noční režim" a významově podobné.
    VESNACH
    VESNACH --- ---
    prosim vas, takova otazka...nevim uplne jak formulovat klic, abych si to nasel, ale... kde v android 9 nastavim, aby mi chodily vsechny notifikace i v noci... hlavne sms zpravy??
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    HULIK: aha.. tak to asi nic.. já koukal do play.google.com/settings a to s těmi 28 dny jsem netušil.. (starý mobil jsem pár dnů zpět zapnul kvůli sms z banky)
    HULIK
    HULIK --- ---
    8BB76E1: V seznamu zařízení jsou jen připojená v posledních 28 dnech. Kde myslíš ty?
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    HULIK: nějaký seznam zařízení je v nastavení, když se přihlásíš do Google play přes web.. ale nevím, zda tam bude všechno.. mně tam jeden telefon chybí..
    HULIK
    HULIK --- ---
    Ahoj, nevite nekdo zda se da nekde zjistit historie pripojenych mobilu k uctu google od vzniku google uctu?

    Díky
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    ANDREJKA: Pak bych počkal. Já jsem v době, kdy to ještě šlo, naopak migroval zálohu do High Quality Photos, a jak se pracovalo s velkým objemem souborů, tak to trvalo snad dva dny, než se aktualizovala quota. Google v té době snad i uváděl, že to může trvat až 24 hodin, ale dnes už tam tu informaci nevidím.
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    ANDREJKA: To bude IMHO souviset s tím, že ve standardním nastavení (High Quality) se fotky na Photos nepočítají do limitu, zatímco soubory na Drive ano. Nepovažuju to za moudré rozhodnutí :-).
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    ANDREJKA: Máš vysypaný koš?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ANS
    ANS --- ---
    na toto vlidna odpoved neexistuje :D
    LYNXCZ
    LYNXCZ --- ---
    Ahoj, prosím nevíte někdo jakou nejlepší rom androidu můžu naroubovat na lumia 930 a jak? Díky za vlídnou odpověď ;)
    HANZO
    HANZO --- ---
    Je tu někdo s10?
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    MATEJCIK: tak... ses muj zachrance, prepla sem si do aj, jestli hledam dobre, a z nejakyho duvodu tam jr hromada nastaveni navic - a je ted i v ty cestine, tak nechapu. tisickrat dekuji :)
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    MATEJCIK: diky, ja mam prave v tyhle nabidce jen notifications on/off a myslim, ze sem mela android 6/7 kdyz sem nastavovala telefon loni, tak mi to mozna fungovalo prenesenim nastaveni pri updatu ale ted to tam vubec neni... chjo to je fakt zase zmena k lepsimu :D
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    KRISKA: nevím jestli to pomůže, jsem na androidu 9
    ale u mě to je Settings -> Lock Screen -> Notifications -> Display Style
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    TEKKIT: na windows je užitečnost antivirů podobná
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Nainstaluj si antivirus they said...ten tě ochrání they said:))

    Téměř 50 % antivirových aplikací je k ničemu. Ohroženo 28 milionů mobilů
    https://www.svetandroida.cz/antivir-zdarma-bezpecnostni-riziko/
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    ahoj, prosim o radu, nez si vyskubam vlasy :D vcera sem dala samsung a5 android 8.0.0 do tovarniho nastaveni a ted mam problem s notifikacema na zamykaci obrazovce. predtim ukazovaly jen ikonku appky (napr. mandarin, mail), ted mam celej radek tak centak vysokej, coz nechci, ale fakt se mi to nepodarilo nikde najit:( pritom predtim to tam tak bylo "samo" bez nejake me slozite interakce... ale prijde mi to nastaveni snad cim dal chudsi, nebo sem za ten rok zapomela jak se to dela... tak kdyby nekdo vedel tak na rychlovku, jinak googlfu odpo na compu, to sem uz zkousela a spis bez vysledku...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam