• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    GEKONZPRAHY: Ha, tak na trech teckach je "Block contact". Díky za nasměrování.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    NAZARETSKY: A kdyz rozkliknes primo ten kontakt?
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    Mám lama dotaz. Chtěl bych zablokovat kontakt (otravný prodejce) na incoming cally. Vygooglil jsem, ze by se to melo udelat nasledne "Settings > Phone > Call Blocking & Identification" .
    Bohuzel kdyz vlezu do settings, tak tam zadnou polozku Phone nevidim. A kdyz necham v settings vyhledat slovo "block" tak to najde blokovani kdejakejch kravin, ale callu ne.
    Co delam blbe, ci nechapu? Telefon o sobe tvrdi, ze je Android 8.0.0.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zítra by měl být vypuštěn Android 10
    Android 10 Release Date Will Be Tuesday, Canadian Telco Rogers Corroborates | Technology News
    https://gadgets.ndtv.com/mobiles/news/android-10-release-date-september-3-tuesday-rogers-2094410
    PECA
    PECA --- ---
    Nojo vlastně, lineage OS. myslím, že Nokie by měly jít odemknout, stejně jako SONY telefony... Mrknu se na to.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    KOLCON: To se hodí, dceři chcípnul Nexus, tak dostala moji Nokii 6.1 a já si koupil Samsung Galaxy A50, tak aspoň budu mít dlouho updaty :-)
    Nicméně - do Samsungu jsem šel i proto, protože na něj (v případě potřeby) snadno dostanu Lineage OS :-)
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    LEON_KOWALSKI: Samsung jo, podpora na s7 skončila až teď...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    PECA: doufal jsem, že to alespoň na 3 roky podpory dotáhnou - to myslím nemá nikdo. S výjimkou Pixelů. Tam dostane A 10 i první řada.
    Ale to je novinka s tím překročením dvou let u Googlu, protože u Nexusu byli 2 roky a šlus. Měl jsem Nexus 5x. Ten skončil na A 8.1
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    PECA: jo aha. To jsem nevěděl.
    PECA
    PECA --- ---
    LEON_KOWALSKI: jenze to je Nokia 8 Sirocco, nikoli první Nokia 8: https://www.nokia.com/phones/cs_cz/compare?devices=nokia-8-sirocco_vs_nokia-8-2017_vs_nokia-8.
    V odpovědích na twít je pár podobných postesknutí. Bral jsem Nokii s tím, že jsem jim věřil, že budu updaty dávat dýl, než třeba SONY. Ale o moc dýl jim to nevydrželo, doufal jsem, že to alespoň na 3 roky podpory dotáhnou.
    Nicméně dík alespoň za update na 9. Třeba Lenovo na zákazníky vyloženě kašle - jejich "biznisovej" tablet dostal akorát pár záplat a šlus. Nedotáhli to ani na Android 7, kterej byl už venku, kdy tablet vydali - to jsem čekal, že bude tak nějak samozřejmost a ono houby.

    No nic. Mobil furt drží parádně, tak to s ním ještě dost dlouho doufám vydržím a pak se uvidí...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    PECA: je tam - Q1 2020 ... pod 1 plus a 5.1 plus
    PECA
    PECA --- ---
    LEON_KOWALSKI: bohužel, nějak "zapomněli" na nokia 8 :(
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Nokia už má rozvrh kdy na telefony nasadí Android 10 (Q)
    https://twitter.com/sarvikas/status/1164528557613207552

    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ahoj. Včera mi z aliexpressu dorazil miband 4. Nějak mě nebaví. Nechcete ho někdo? Stal 34 dolarů. Cena 750kc Praha Opatov. Není to čínská verze, ale ta druhá globální.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    GEKONZPRAHY: ja to tipuju, ze mas nejakej subscribe v kalendari, kterej nekdo plni spamem
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Ahoj, co jsem udelal a jak se toho zbavim? Kdyz to smazu z celyho kalendare za chvili je to zpet. Nic jsem neinstaloval, a kdyz uz, tak jen z Play.

    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SMOKY: Androida.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    TEKKIT: Konecne, jeste se mohli zbavit toho robota
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Android mění logo a končí s pochutinami. Nová verze bude jen Android 10 - Mobilizujeme.cz
    https://mobilizujeme.cz/...ky/android-meni-logo-a-konci-s-pochutinami-nova-verze-bude-jen-android-10
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam