• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    CADDY: KIDLI: Ano. Dětský režim. Jenže ten platí jen na hloupé děti, které nemají chytré kamarády. A když bude nejhůř vytáhnou mobil, nebo piškvorky. Uč děti zacházet správně s normálním tabletem a na omezování se vykašli.
    Tohle je cesta do pekel. Jak je začneš omezovat, vezmou to, že je máš za blbce a přijmou to jako výzvu. Pak tvá omezení budou zkoušet překonat, jen aby udělali blbce z tebe. A pokud by jim to náhodou nešlo, tak je alespoň zablokují.
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    CADDY: jo jde. Hledej appky na bázi dětskýho režimu (ne nutně to co je v tom Samsungu)
    CADDY
    CADDY --- ---
    Ja vim, ze bych se asi hledanim po netu k necemu dobral, ale tady asi nekdo bude vedet z voleje a treba i z praxe:

    Potreboval bych vedet, zda je mozne u androidiho tabletu nejak omezit moznosti uzivatele. Konketne ve skole, aby zaci nemohli menit nastaveni, instalovat aplikace a podobne veci ohrozujici prubeh vyuky ci zarizeni samotna :) Vim, ze tablety maji moznost prepinat mezi ucty, takze by mohl byt jeden adminsky a jeden zakovsky s omezenim? Nebo to na urovni systemu nejde a musi na to byt nejaka aplikace apod.? Ja tablet nemam, tak si s tim nemohu moc hrat... a jde o Samsungy S5e, kdyby nahodou treba meli neco ve svem UI jinak...

    Diky
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PETER_PAN: Ad 1: Firefox pro Android, web m.youtube.com, přehrávat fullscreen, tlačítko Home - ejhle, přehrávání v okně. (Možná to vyžaduje nějakou podporu v OS/ROM, mně to funguje na Androidu 8 a stock SGS 7)
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    NECROMAN: Neni zač. Jedna app si dokonce přepnula DPI v onom okýnku.
    Mě Pixel3 přijde teda až dost velkej ( bral bych menší ale nic moc neexistuje )
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SKAUT: netušil jsem, že to rozdělení funguje i na malém Pixelu 3. Není to nejlepší, ale aspoň něco, dík.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    PETER_PAN:
    1. Premium only. ( nebo neofi cesta )
    2. Na čistým droidu se v seznamu spuštěných tapne na ikonku aplikace (uprostřed ) a tam je nabídka

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz, nevíte nějakou appku, která by uměla přehrávat ČT24 stream jako Picture-in-Picture, jako to umí třeba Seznam zprávy? Oficiální appka ani iVysilani to neumí, tak zda třeba není nějaká neofiko?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    E42: já to vypisoval ručně jako návod...ach jo:))
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    8BB76E1: bud premium nebo tohle https://youtubevanced.com/
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    PETER_PAN: není 1] jen v premium?
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ALL: Asi jdu lama dotazy.

    1] Jak v Androidu nastavit aby se youtube video (resp. hudba) prehravala na pozadi. Nejde mi to ani v Youtube Music.

    2] Mam Samsung J6 (SM-J600FN/DS). Ted po aktualizaci na Android 9 prestala fungovat dost klicova ficura. Existoval zpusob jak mit spustene 2 aplikace nad sebou. Mohl tak clovek treba z jedne neco cist a zadavat do druhe, nebo tam mit pustenou hudbu z youtube. Je to nekde schovane, proc to zmizelo, wtf?

    Dopredu dik za info.
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    SKAUT: a taky myphoneexplorer
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    PushBullet to dává nezávisle na SMS app...
    HULIK
    HULIK --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HULIK: na tu sms aplikaci, co umi webaccess.... da se nekde najit link na apk nebo je to pixel only? za ni bych byl rad. U delsich sms to resim zatim tak, ze na laptopu napisu do whatsapp a pak to otevru v mobilu a pastnu to do sms, ale bylo by rozhodne lepsi, kdyby to slo taky pres webaccess. dik
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    PECA: HULIK: Takže přijaté, odeslané a rozepsané SMS posílá na web. No dobrá.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam