• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    TAP
    TAP --- ---
    DRAGON: tak to je jiná. ten jsem nechtěl stahovat kvůli hodnocení 3 něco, ale dám mu šanci :). ď
    TAP
    TAP --- ---
    DRAGON: pls pošli link na tvůj browser. asi jsem si nainstaloval nějakej jinej, co sice reklamy maže, ale spamuje mě svejma, teď koukám, že jich je na storu halda
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TAP: tak toho sem si uprimne jeste nevsiml, mozna to bude asi tim, ze ja vsechny dotazy a reklamy a podobne veci v hlave filtruju, nectu a rovnou vypinam. No vida: adblock rovnou v hlave! :)
    TAP
    TAP --- ---
    DRAGON: neštve tě ten opruz s neustálým vnucovánim premium subscription? vyskakuje to jako notifikace, občas se to ozve i v appce... měsíční platba za browser, nedík
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SKAUT: aha, to se mi nikdy nestalo, ze by to nezafungovalo. Ja odemykam finger printem, takze pouze prilozim mobil a vse potrebne se provede samo.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    DRAGON: Me treba vadi nepohodlnost a obcas nefunkčnost. U GPay do 500kč jen rozsvitim display, nad 500 odemknu - prilozim a zaplaceno. Plus je to primo v systému. U Air musis prikladat 2x a obcas zlobila.
    Je pravda že je to nejakou dobu zpátky protože s těma obstrukcema u Air bylo pro me rychlejší vytáhnout kartu. Takže se těším na GPay...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GEKONZPRAHY: jo tak, no tak to sem v poho. mam airbank a revolut a pohoda :)
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    DRAGON: Pokud máš vícero bank (respektive vícero NFC platebních karet), tak ti nebudou fungovat současně s kartou od Air Bank, protože jako aktivní NFC řešení může bejt vždy jen jedno - buď Google Pay, nebo to od Air Bank.

    Pokud máš jen tu Air Bank, tak tě to samozřejmě nemusí trápit :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    mám airbank a nějak sem dodnes nepochopil, jakej je problem s airbank aplikaci pro placení. Platím, přiložím mobil k terminálu, dám otisk prstu, odcházím s nákupem. Může mi někdo vysvětlit, co že je na tom tak špatnýho? Ja to používám od začátku a problém sem v tom nenašel. Dík
    ANS
    ANS --- ---
    AXTHEB: jojo, melo by bejt do konce roku. Kazdopadne je to vtipny, kdyz si vzpomenu na ty jejich kecy jak je vlastni reseni super a mas to desne chtit :D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MATEJCIK: Airbank na google pay pracuje, pokud vím.
    JIMX
    JIMX --- ---
    věděl jsem o tý airbank a výhodnějším úroku na spořícím ... ale koukám, že to teda asi má kdejaká banka ... moje ČSOB na mém účtě nic takovýho naštěstí nemá :-) ... no když vás to baví :-D
    E42
    E42 --- ---
    MATEJCIK: Možná by se ti vyplatilo zřídit Revolut a ty požadované transakce si jednou za měsíc natočit v něm.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    JIMX: to je bohužel teď takovej trend - banky se snaží aktivně vytlačovat hotovost, viz: [ MATEJCIK @ Android - otevřená mobilní platforma ] Snaží se lidi motivovat aby měli peníze na účtech a byl o nich přehled:/
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    JIMX: tak to je celkem běžný, ne? že třeba v airbance musíš 5x zaplatit kartou abys měl na spořícím účtě výhodnější úrok, na Moneta kreditce když uděláš 3k měsíčně útratu tak máš vedení karty zdarma, různý ty hello banky a další (a i spořka) ti dávají slevu nebo zdarma vedení účtu když "aktivně používáš" tzn. je tam měsíčně nějakej minimální příjem a nějakej minimální počet plateb.
    pak stačí mít takový účty dva, a dělat to ručně je na palici ;)

    zrovna ta airbanka mi do myšlenky háže vidle, protože místo aby udělala google pay jako civilizovaní lidé tak to má jako vlastní appku. to ještě vůbec nemám nápad, co případně s tím.
    JIMX
    JIMX --- ---
    co to máte proboha za karty? :-)
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    MATEJCIK: až něco takového najdeš, nebo napíšeš, mám zájem... :)
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    nevíte o nějakém widgetu na plochu, který by umožňoval přepínat Google Pay karty?
    případně ideálně aplikace, kam by se nastavilo "touhle kartou musím zaplatit 3x za měsíc, a na téhle kartě musím udělat útratu 3000", a ono by to automaticky přepínalo?

    zvažuju, že si to napíšu - API na nastavení defaultní karty evidentně existuje (moje bankovní aplikace to dělá), jenom na to zaboha nemůžu najít dokumentaci a možná je nutný aby ta appka znala číslo karty a tak
    ale nechce se mi to dělat, pokud už to někdo udělal přede mnou :)
    TAP
    TAP --- ---
    FERRENC: hodnocení je asi globální, ale komentáře se zobrazujou podle jazyku telefonu. jeden z důvodů, proč nemít telefon česky - číst český komentáře na Play store a Mapách je jako pustit se dobrovolně do komentářů na novinkách.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam