• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BURAN: ja pouzivam chrome a adblock browser. pro prihlaseny stranky jedu chrome (for obvious reason) a pro cteni textu adblock browser
    BURAN
    BURAN --- ---
    Doporucite internet prohlizec pro 7.1.1. ?
    Dlouho jsem byl spokojeny s Chrome, do te doby, nez implementovali refresh stranky swipem a znemoznili to vypnout.
    Firefox je liny a pada.
    Duckduck funguje tak napul.
    Opera obrovsky listy.
    Uz nevim kam sahnout...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LEON_KOWALSKI: ja si na note4 muzu dat android 9 ale prave si rikam proc.
    apropos nyxdroid jede na androidu 4.1 :) a stara opera zobrazi dnesni Web rychleji nez driv. treba fb je lepsi na blackberry s androidem 4 nez na note4
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    RAINBOF: technicky vzato - nepojedou ti tam některé věci a aplikace. Například my teď koupili Endoscop kameru a ta by tam už nejela, spolupracuje jenom s Androidem 9 a výš. Kvůli apce a OTG atd... .
    Ale vzhledem k tomu, že máš pořád starý Android, tak tohle nebude tvůj případ :-)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Samsung Android 10 update: September release rumored!
    Samsung Android 10 update: Device list, Release Date, and More
    https://www.theandroidsoul.com/samsung-android-10-update/

    September 18, 2019: Latest rumor has it that Samsung will release the Android 10 beta (One UI 2.0) for the S10 and Note 10 handsets in the US by end of September, and in ear-October in Europe/Asia. Yay! We really hoped Samsung would do it, and it looks they will. Given the previous rumors about Android 10 under testing at Samsung quarters, this is not very surprising, although still every bit pleasing.
    JIMX
    JIMX --- ---
    CADDY: jo s tema ikonama to dělá dost divy, závislý na zvoleném theme ... ale dá se na to zvyknout
    jinak mi teda nepřišlo, ze by se neco nekam přesunulo, nebo se tomu nějak změnily systémový ikony ... a bílá galerie netuším, používám tu galerii, co je přímo pod foťákem a ta vypadá furt stejně :-)
    Fakt mi nepřijde, ze by se neco zásadně zmenilo, protoze mussle memory u mě dost funguje a nezaznamenal jsem jedinej problém zatím ...
    CADDY
    CADDY --- ---
    JIMX: ja to ani nevidel, jsme pryc, jen vim, ze ma G6 a rano nadavala, ze dokonce kvuli tomu volala...rikala neco o bile galerii, ze veci hleda, protoze maji jine ikony a tak :) Ja ot znam, mne to vetsinou sere tak prvni dva dny a pak uz OK. Jen s jednou veci se neumim smirit (ale to je spis vec Samsungu nez verze androidu jako takove), ze mi to ted cpe ikonky s unifikovanymi ramecky a neda se toho nijak zbavit...drive normlane v nastaveni sly vypnout, pripadne se to dalo obejit nejakym icon setem...ale ten proste neni zpusob, jak se toho hnusu zbavit... jo, jeste bych mohl resil alternativni launcher, ale to uz zase taky nechci... ale myslim, ze u toho LG to tak bylo i pred tou aktualizaci a taky ramecky neslo vypnout...
    JIMX
    JIMX --- ---
    CADDY: jiné mi to úplně teda nepřišlo ... vypadá to maličko jinak, ale ovládá se to všechno furt stejně ... na nic extra jiného jsem nenarazil, kromě toho, že přestalo fungovat theme, který jsem používal a na který jsem byl zvyklý, a asi 2 hodiny jsem vybíral nějaké, které by mi vyhovovalo ...
    CADDY
    CADDY --- ---
    JIMX: aha, a ja proc zenska tak rano nadavala, ze se ji to aktualizovalo a je to pry uplne jine a debilni :)))
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jsem zruda kdyz jedu na 4 a 5? o co presne jsem prisel?
    ANS
    ANS --- ---
    RATTKIN: wow, ten essential phone, to musi bejt neco
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JIMX: essential phone má už desítku víc jak týden a vyšel v květnu 2017.
    ale chápu že většinu lidí zajímá něco důležitějšího než rychlé aktualizace
    JIMX
    JIMX --- ---
    HOUMLES: no mě spíš překvapilo, že u dva roky starýho telefonu se ještě LG vůbec obtěžovalo tu aktualizaci vydat :-)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIMX: to je tvuj problem, protoze nerespektujes ten spravnej business model a nekupujes si kazdej pul rok novej telefon :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    Heh ... v době, kdy už je Android 10 se mi právě LG G6 aktualizovalo na Android 9 ... :-)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    HAWLIS: No. Já to mám na starém Lenovo tabletu v systému. Ráno (nebo kdykoliv) randál, čas a poznámka na celé obrazovce a pod tím tlačítka zavřít a odložit. Jak dlouho bude dělat randál a o kolik se má odložit a pár dalších věcí nastavím při tvorbě toho alarmu. Samozřejmě je mohu zapínat a vypínat.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    E42: zkusil jsem a bohužel to neřeší, co chci. Je to vlastně jako budík s rozdílem, že si k jednotlivým eventům přednastavím snooze time... i tak díky :)
    E42
    E42 --- ---
    E42
    E42 --- ---
    HAWLIS: Jenže tam to všechno nejspíš zajišťovaly systémové komponenty, nebo ne? Povol to aplikacím třetích stran a uživatel z neustále vyskakujících oken zešílí. Takhle intruzivní chování chce mít výrobce systému pod kontrolou. U Androidu tohle prostě řeší notifikace, ne celoobrazovkové pop-upy. Ale pamatuju ze Samsungů, že tam se snad kalendář aspoň kdysi dávno takhle nějak choval. Možná by pro tebe místo holého Androidu byla lepší nějaká custom verze. Ale to bys musel hledat, jak to má který výrobce řešené a ještě bys byl odkázaný na jeho kalendářovou aplikaci.
    Ale můžu se plést, třeba to nějak jde i pod holým Androidem a někdo bude znát aplikaci, která to umí.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    E42: To trochu předpokládám, proto se ptám... Rozumně? Mě to hodně vyhovovalo na WP.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam