• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    nemáte někdo nějakej tip/trik, jak na androidu sdílet fotky a videa do různých chatů zmenšený? jako že ... foťákem vyfotím soubor co má 3000x3000 a 2 MB, chci to poslat do chatu tak aby to mělo 800x600 a 60 kB, aby se to rychle uploadnulo. podobně s videem
    ideálně buď nějaká galerie, kde si vyberu obrázky, kliknu "share" a ono mi to nabídne jak moc je chci zkomprimovat a pak teprve se to zeptá do jaké aplikace to má poslat
    a nebo appka, do které můžu sharovat ty fotky/videa, a ono to zase vyhodí otázku jak moc zkomprimovat a pak posdílí dál
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    ANS: Aha dík, z nějakého důvodu jsem si myslel že ETL je Eurotel
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    PAYAXY: Tam jsou jen verze pro jednotlivé operátory ne?
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    Dá se někde stáhnout stock rom pro Samsung s7? Ideálně CZ bez vazby na operátora....
    CADDY
    CADDY --- ---
    FAT: musis to zaksrtnout v nastaveni, pak uz jo :)
    FAT
    FAT --- ---
    DOMINYX: Taky jsem to musel stahovat a chodí pohodově, jen gify se nehejbou...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    pry v novejsich androidech se to dela hackem ze to nahrajed na google disk a pak az to nainstalujes.
    DOMINYX
    DOMINYX --- ---
    RAINBOF: už vyřešeno stáhl jsem si z GP instalátor a vše ok
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DOMINYX: uloz to do telefonu a pak to spust. pokud mas android 4 a vyssi dostanes nabidku k instalaci pripadne jeste budes muset povolit instalaci z neznamych zdroju.
    DOMINYX
    DOMINYX --- ---
    RAINBOF: hmm nevím jak s tím odkazem pracovat ať jsem rozjlikl cokoliv rak nic nefungovalo?
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    DRAGON: Na A10 je třeba vlézt do nastavení - přístupnost - tam zapnout "poslech vybraného textu".
    default gesto jsou dva prsty odspoda nahoru. vpravo dole se objeví ovládání a pak se jen označuje text ke čtení.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HULIK: parada, toho sem si nevsim, diky! Sice ta zenska mluvi jak ja po peti plznich, ale ucel to splnuje :)
    HULIK
    HULIK --- ---
    DRAGON: zmacknes ten napis - "repracek" CZECH hned nad tim
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SKAUT: stejny dotaz jako na HULIK: jak to prosim udelam? Kdyz napriklad v Chrome oznacim nejaky text, objevi se menu, kde je z moznych nejblizsi jen Translate, ale pod nim nic jako precist text v puvodnim jazyce neni.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HULIK: a jak? Ted do toho koukam, v google translatoru pastnu delsi cesky text, mam nastaveno cestina do anglictina napriklad (protoze CZ to CZ tam dat nejde) a co mam zmacknout?

    HULIK
    HULIK --- ---
    DRAGON: Nevím jak dlouhé texty myslíš, ale na kratší stačí vložit do google translátoru a nechat přečíst.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    DRAGON: To co je v androidu nestačí? není vkládací ale označit ( třeba )
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ERGOSUM: staci mi klidne online, nepotrebuju aby to bylo offline. Spis bych byl rad za jmeno appky ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam