• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DOMINYX: Už je řadu let mimo GP :( V auditku nyxdroid je link
    DOMINYX
    DOMINYX --- ---
    Neví někdo co se stalo s nyxdroid aplikaci? Nevidím ji v GP ke stažení :/
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    nahodou jsem na to narazil, treba se to nekomu bude hodit..
    Ad Blocker for Android - Block This
    https://block-this.com/
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    !!

    8 let krvavého masakru v Číně. Kam zmizely malé a střední smartphonové značky? – MobilMania.cz
    https://www.mobilmania.cz/...y-male-a-stredni-smartphonove-znacky/sc-3-a-1346145/default.aspx#part=1

    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TAP: To je problém adblockerů obecně, a zrovna pro aktuálně je tohle featura, pokud se nemýlím ("To je váš problém, bez adblockeru to funguje!").
    CADDY
    CADDY --- ---
    DRAGON: proc, vzdyt tady se prave display neotevira...

    NECROMAN: podle me budou zit soubezne, kazdy typ ma jine vyuziti imho... na praci a dual screen rezim s ruznymi aplikacemi (pripadne klavesnici, konzoli) ci cteni textu budou lepsi dva displaye, ale zase je to nepouzitelne na videa a hry...tam spis ten ohebny, aby nebyl obraz preruseny...

    Ale po nejakem delsim vyvoji a rozsireni stejne nakonec asi vyhraji spise ty ohebne :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DRAGON: Ten Duo má design dvou obrazovek, co jsou spojené kloubem, kdežto Fold jedné ohebné obrazovky. Uvidíme, který typ multiscreen zařízení, zda vůbec nějaký, se uchytí.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TAP
    TAP --- ---
    DRAGON: no tak bohužel, ten je tak agilní, že mi třeba na aktualne.cz s první reklamou v článku sežere i zbytek textu :). byl to hezkej pokus, ale buď sáhnu po nějakým systémovým řešení anebo na myšlenku ad-free browseru zase zapomenu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NECROMAN: to tedy :) hlavne ty cinsky kopie i tohle vychazi ze samsung foldu, kterej teda taky neni zadna dokonalost, ani ta druha verze
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DRAGON: hlavně představit device, který si budu moci koupit za 15 měsíců - za tu dobu se objeví 15 čínských kopií :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NECROMAN: to je docela debakl, ten display :) bych se to bal otevirat
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Microsoft Surface Duo Will Be a Dual-Screen Android 'Device'
    Microsoft Surface Duo, Surface Neo, Surface Phone: Details, Specs, Release Date | WIRED
    https://www.wired.com/story/microsoft-surface-duo-neo-phone/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TAP: no prave :)) uplne si rikam ze uz to resime tak dlouho, ze to skonci tim, ze reknes, ze to je sracka, ale dobre, budme optimiste :D
    TAP
    TAP --- ---
    DRAGON: no hochu mluvim o tom prohlížeči, cos mi právě poslal ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TAP: neco mi rika, ze to bude hroznej fail :))
    TAP
    TAP --- ---
    DRAGON: tak to je jiná. ten jsem nechtěl stahovat kvůli hodnocení 3 něco, ale dám mu šanci :). ď
    TAP
    TAP --- ---
    DRAGON: pls pošli link na tvůj browser. asi jsem si nainstaloval nějakej jinej, co sice reklamy maže, ale spamuje mě svejma, teď koukám, že jich je na storu halda
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam