• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    DRAGON: To co je v androidu nestačí? není vkládací ale označit ( třeba )
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ERGOSUM: staci mi klidne online, nepotrebuju aby to bylo offline. Spis bych byl rad za jmeno appky ;-)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    DRAGON: Ano existuje. Něco potřebuje připojení, ale tuším že je i offline.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosim pekne, existuje nejaka aplikace, do ktere pastnu cesky text s diakritikou a ten text mi telefon precte nahlas?

    dekuji :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DOMINYX: Už je řadu let mimo GP :( V auditku nyxdroid je link
    DOMINYX
    DOMINYX --- ---
    Neví někdo co se stalo s nyxdroid aplikaci? Nevidím ji v GP ke stažení :/
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    nahodou jsem na to narazil, treba se to nekomu bude hodit..
    Ad Blocker for Android - Block This
    https://block-this.com/
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    !!

    8 let krvavého masakru v Číně. Kam zmizely malé a střední smartphonové značky? – MobilMania.cz
    https://www.mobilmania.cz/...y-male-a-stredni-smartphonove-znacky/sc-3-a-1346145/default.aspx#part=1

    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TAP: To je problém adblockerů obecně, a zrovna pro aktuálně je tohle featura, pokud se nemýlím ("To je váš problém, bez adblockeru to funguje!").
    CADDY
    CADDY --- ---
    DRAGON: proc, vzdyt tady se prave display neotevira...

    NECROMAN: podle me budou zit soubezne, kazdy typ ma jine vyuziti imho... na praci a dual screen rezim s ruznymi aplikacemi (pripadne klavesnici, konzoli) ci cteni textu budou lepsi dva displaye, ale zase je to nepouzitelne na videa a hry...tam spis ten ohebny, aby nebyl obraz preruseny...

    Ale po nejakem delsim vyvoji a rozsireni stejne nakonec asi vyhraji spise ty ohebne :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DRAGON: Ten Duo má design dvou obrazovek, co jsou spojené kloubem, kdežto Fold jedné ohebné obrazovky. Uvidíme, který typ multiscreen zařízení, zda vůbec nějaký, se uchytí.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TAP
    TAP --- ---
    DRAGON: no tak bohužel, ten je tak agilní, že mi třeba na aktualne.cz s první reklamou v článku sežere i zbytek textu :). byl to hezkej pokus, ale buď sáhnu po nějakým systémovým řešení anebo na myšlenku ad-free browseru zase zapomenu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NECROMAN: to tedy :) hlavne ty cinsky kopie i tohle vychazi ze samsung foldu, kterej teda taky neni zadna dokonalost, ani ta druha verze
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DRAGON: hlavně představit device, který si budu moci koupit za 15 měsíců - za tu dobu se objeví 15 čínských kopií :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NECROMAN: to je docela debakl, ten display :) bych se to bal otevirat
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Microsoft Surface Duo Will Be a Dual-Screen Android 'Device'
    Microsoft Surface Duo, Surface Neo, Surface Phone: Details, Specs, Release Date | WIRED
    https://www.wired.com/story/microsoft-surface-duo-neo-phone/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TAP: no prave :)) uplne si rikam ze uz to resime tak dlouho, ze to skonci tim, ze reknes, ze to je sracka, ale dobre, budme optimiste :D
    TAP
    TAP --- ---
    DRAGON: no hochu mluvim o tom prohlížeči, cos mi právě poslal ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TAP: neco mi rika, ze to bude hroznej fail :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam