• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    MAKROUSEK: tak mi to nedalo a testnul jsem prohlížet QuickPicem i videa a v pohodě to funguje. Žádný bug jsem nezaregistroval. Takže mě sere jen ta růžovofialová barva popisků složek.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    MAKROUSEK: 4.7.4 s debilními fialovými popisky. Na video používám VLC takže nemám tucha.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    BUNDA: Kterou verzi mas? A kdyz se pusti video a otoci, neotaci pak blbe vsechny obrazky? (Protoze ja mam taky rad quickpic, ale tenhleten bug me pekne stve.)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    DRAGON: já používám QuickPic, ale starší verzi. Ta aktuální je dle recenzí už pěknej shit. Bylo to malé rychlé a umělo to to co popisuješ.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, prosim, poradil by mi nekdo?
    Co me na androidu hrozne stve je to, ze ma galerii fotek pouze na jednom miste, vsechno za sebou, nemoznost si delat adresare/galerie. Tedy by default.

    poradil by mi nekdo prosim aplikaci, ktera je prehledna, ne moc prezdobena a jednoducha, ve ktery otevru galerii a budu tam mit treba
    Camera
    Screenshots
    custom 1
    custom 2
    custom 3
    atd...

    diky
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nokia 8 asi Android 10 nedostane, že?
    KALTY
    KALTY --- ---
    KALTY: nebo ještě jsem koukal na Motorolu Motorola One Action
    KALTY
    KALTY --- ---
    Přemýšlím, že vyměním svůj Xiaomi za něco jiného. Mám Redmi Note 5 a už mám vykloktaný 3,5mm zdířku na jack a pořád se mi seká.

    Nějaký tipy do 6k. Číně už bych se rád vyhnul. Po letech u Xiaomi (Mi2, Mi3 a Redmi Note 4 a 5).

    Koukám na slevu u Xperia 10 za 5,9k. Nepotřebuji nějaký extra výkon. Nejvíc net, Spotify, foťák a videa.
    Někdo nějaké zkušenosti?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    NEON5: mě to některý sluchátka dělají a některý ne, prosím napiš jak to dopadlo.
    taky můžeš zkusit reset sluchátek
    NEON5
    NEON5 --- ---
    Zdar, můj bluetooth headset se nechce automaticky připojit, vždy ho musím v mobilu donutit manuálně. Už je to druhej v řadě, takže chyba bude nejspíš na straně mobilu. Mám HTC U11 Life (Android One).
    RBIKER
    RBIKER --- ---
    HULIK: ty jsem zkoušel a neviděl jsem nic
    HULIK
    HULIK --- ---
    RBIKER: Zkus jen doinstalovat google kontakty a uvidis.
    RBIKER
    RBIKER --- ---
    ATAN: Nemám. Mám samsung note 9 s origoš androidem. Zkusím ten čistej. Třeba to samsung zazdil záměrně
    ATAN
    ATAN --- ---
    RBIKER: mam cisty android one 9.0 a tam jde jakemukoliv cislu priradit simku. Primo v editaci kontaktu. Ty nic takoveho nemas?
    RBIKER
    RBIKER --- ---
    Ahoj, prosím o radu k dualsim telefonu. Potřebuji app, která mi přiřadí kontakt k simkartě, abych nemusel neustále potvrzovat výběr SIM při vytáčení. (nemůžu mít nastvaenou výchozí SIM na hovory). Díky
    JOPS
    JOPS --- ---
    E42: tohle vypada dost dobre. Jsem netusil, ze tam neco takoveho je. Diky ozkousim to

    E42
    E42 --- ---
    JOPS: Screen Pinning
    How to Pin Apps in Android 9.0 Pie
    https://www.androidbeat.com/2019/01/how-pin-apps-android-9-pie/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOPS: google si zkousel? vyhodilo mi to xy odkazu
    JOPS
    JOPS --- ---
    mam skromny jednoduchy dotaz.

    co mam hledat na googlu, kdyz tu mam xx firemnich tabletu a chci funkcnost omezit co to jde. Pokud mozno, spustit jednu aplikaci a tim to konci. Pokud chteji spustit neco dalsiho, tak idealne na heslo. Napadl me nejaky kids mode, nebo nevim :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: mám G3, nejlepší čtečka všech dob
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: kdyztak je to Kingston čtečka externí USB MobileLite G4
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JIMX: ja mam kdyztak tohle, supr vec, cte 90MB/s a nikdy se mi nestalo, ze by padl prenos (jak je u usb readeru bohuzel zvykem)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam