• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ERGOSUM: What what?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    CASTER: Jj, musí běžet SyncThing na všech zařízeních, který jsou do syncu zapojený, tj.minimálně mobil a ten NAS.
    CASTER
    CASTER --- ---
    PISKVOR: a musi neco bezet i na tom NASu, nebo mu staci samba?
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Pokud někdo teď přišel o data a nastavení nějakých aplikací, tak za to nejspíš může Chromajzl.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    CASTER: SyncThing. Nemá sice cloudovou část jako DropBox, ale jednak neprudí s limity úložiště (potažmo placením), a jednak posílat data neznámo kam není nutně výhoda.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    CASTER: Dropbox. Proste si tam zatrhnes sync photos kdyz jsi na wifi a o ostatni se nestaras.
    CASTER
    CASTER --- ---
    RATTKIN: Souhlasim, ja to mam syncovany i na google photos, ale tam to prekomprimujou, takze bych rad i ty originaly. Jinak NAS se zalohuje na placeny iDrive.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOOMIX: tak to mame uplne stejny, divny
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DRAGON: nemám tušení. Mám Netgear WNDR3700v2, do WAN internet od ISP, do jednoho gigabit LAN mám HTPC/NAS, wifi 802.11n 5Ghz a jede to stabilně kolem 100Mbit/s. Nastavený to mám jako Ty, telefon Redmi Note 5
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOOMIX: to je u mne bohuzel nerealny, protoze i prestoze mam NAS Synology na gigovy siti, tak z moji S10ky se pres samba plugin v TOTAL CMD kopirujou ty data v radech desitek az stovek kilobitu za vterinu, coz je fakt strasny. Pritom kdyz se prihlasim v commanderu na ftpko, tak to jede 20-40MB/s. S tim pluginem asi bude neco spatnyho nebo to mam blbe nastaveny :/

    ciste nahodou, nenapada te, cim by to mohlo byt? domaci sit je nasledujici:

    UPC router ____-> RJ45 -------> SYNOLOGY NAS
    |_____________-> 5ghz Wifi --> Samsung S10

    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    CASTER: zálohování dneska musí být automatické a mít verzování.
    když nemáš čas/peníze tak to aspoň dej na Google Photos ať nám tu za rok nebrečíš
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CASTER: nějaký čas jsem tohleto řešil až jsem nakonec jsem skončil u toho, že prostě jednou za týden/dva zapnu v mobilu Total Commander, dám kopírovat celou složku Camera přes SMB do NASu, dám přeskočit duplicity a ono se tam všechno nové nasype
    CASTER
    CASTER --- ---
    Poradíte něco na automatickou zálohu fotek na NAS, například přes SMB? Nic složitýho, jen detekovat, že jsem na domácí wifi, případně nabíječce, a nahrát fotky do složky, které tam ještě nejsou? Synology má na to sice appku DS photo, ale před časem to nějak zdechlo a teď už třetí den indexuje fotky na NASu a během toho laguje tak, že si nemůžu na mobilu vybrat cílovou složku pro záíohu...
    DWAY
    DWAY --- ---
    PISKVOR: no ty lepsi uz maji zvenku klasickou vlozku. Zadna zmena oproti stavajicim dverim. Vsechno je resene zevnitr
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    GINNUNGAGAP: SlovoEd?
    GINNUNGAGAP
    GINNUNGAGAP --- ---
    Ahoj, neznáte tady někdo nějaký dobrý offline překladač do androidu? Díky.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DWAY: Jo. Typický problém chytrých zámků: mechanická část dobrý, SW dobrý, v místě jejich propojení se to dá odemknout kusem sejra.

    DO NOT Buy This $300 Smart Lock! Yale Conexis L1 Review!
    http://www.youtube.com/watch?v=LFtgCtrRTSM
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Zdravím, nemá někdo tip na hudební přehrávač, který by uměl pracovat s cue soubory? Mám hodně muziky v jednom flac souboru a pomocí cue souboru zobrazuji jednotlivé tracky a informace o nich. Umí to vůbec na androidu nějaký přehrávač ... zatím hledám marně. Díky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: jj, to souhlasim :) já o tom taky přemýšlel, budu řešit vchodový dveře u novýho bytu, ale nakonec zůstanu u starýho dobrýho analogu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam