• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUNDA: to asi ne, no. Nechapu to, fakt sem.prosel cely nastaveni gmail appky a nic. A navic nejde odinstalovat, na s10 je to hardcode bloatware (root kvuli DJi aplikaci mit nemuzu).
    Neva, i tak dik.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    DRAGON: tohle jsem řešil s předchozí verzi MIUI na Mi8 a nakonec se ukázalo, že to byl bug v té nadstavbě, ale to nebude tvůj případ.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosim vas, dokazal by nekdo trknout, kam se podivat, kdyz mi najednou prestaly chodit notofikace na Gmail zpravy?
    pouzivam Gmail appku, android 9, vse aktualizovane (krome And10) .
    v Appinfo/Settings/Notifications mam zapnute uplne vse, jine appky notifikace normalne posilaji, tak sem z toho uplne nestastnej.
    Pomuze treba odinstalovat a nainstalovat znovu?
    diky
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    PULKA: jen souhrn minut? To není v Můj T-Mobile? Já mám teda firemní pod TM a právě tenhle údaj nám zasílají. JInak jsem na to kdysi používal app Call Meter a ten šel detailně nastavit i v případě dvou sim různých operátorů.
    PULKA
    PULKA --- ---
    Eistuje nějaká aplikace, která bude měsíc co měsíc sledovat kolik minut protelefonuju a dá mi k tomu statistiku? Zajímají mne v podstatě jenom minuty. Mám neomezený paušál a T-mobile je syčák a tyhle data má, ale neposkytuje je jinak než jako rozpis hovorů v PDF. Předem díky za tip (co jsem zkoušela sledovalo vždycky v rámci období, ale nedrželo to statistiky zpětně).
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    MIRROS: on tam kdysi byl. ale už je to dost dlouho, co ho Google smazal. (důvod si nepamatuji, ale je to k dohledání v nyxdroid klubu)
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    MIRROS: Tak soráč no :) ale mám pocit že sem ho tam před časem normálně našel. Teď už ne no tak se omlouvám za dezinformace.
    OPICCA23
    OPICCA23 --- ---
    diky moc hledal jsem to jako vul ale az diky vam se to podarilo..diky jeste jednou
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    OPICCA23: Normálně Google play.)
    OPICCA23
    OPICCA23 --- ---
    zdravim, prosim vas jak stahnu apku nyxoid ? diky moc za rady
    ATAN
    ATAN --- ---
    E42: Tak nakonec to byl nejaky problem v lokalnich uctech androidu. Jiny ucet uz to mel nainstalovane. Kdyz jsem odstranil aplikaci z jineho uctu, tak uz sla nainstalovat na vsech uctech.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Uz jsem na to prisel, je to ten ukazatel aktivitzly dole

    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    FATBOZZ: My se nepochopili, ok enka chatu zachovat chci, me sere ta ikona nahore v taskbaru, ktera se objevi kdykoliv je messenger otevrenej nebo ty okenka minimalizovany.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    GEKONZPRAHY: Vlevo nahore kliknes na svuj obrazek, dostanes se do nastaveni, skroluj dolu, najdes okenka chatu. Vypni
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    CERMINEK: Oh, dekuji, jsi tak chytry! Nechtel bys mi treba jeste delat ucetnictvi nebo tak neco?
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    GEKONZPRAHY: odinstaluj messanger a nainstaluj si meassenger lite.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Ahoj, co mam kde zakazat aby mi zmizela tahle messenger notifikace, ktera vyskoci kdykoliv mam otevrenej messenger, nebo i jenom takhle minimalizovanej? Po reinstalaci aplikace se toho nemuzu zbavit. Dekuju :)

    E42
    E42 --- ---
    ATAN: Zkusil bych smazat cache Play.
    ATAN
    ATAN --- ---
    Zkousim nainstalovat Youtube Kids a skonci to chybou, ze to nelze nainstalovat. Vypada to, ze to zkousi aplikaci dvakrat stahnout a pak napise chybu. Nebite, co s tim? Android 7.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam