• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    STARF: Tak soft od Alcatelu nic, nekomunikuje - asi není na seznamu podporovaných..
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    STARF: Je to Alcatel.. ale mohlo by být, zapátrám.
    Díky za tip.
    STARF
    STARF --- ---
    XEHUTL: a neni to zarizeni od nejake znacky, ktera k tomu ma proprietarni software? treba u Huawei to je HiSuite
    narazil jsem na pocitace, kde zarizeni slo namountovat bez problemu jako externi storage, ale pak taky na dalsi, kde to neslo a pomohlo az neco jako HiSuite
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    XEHUTL: Resp. nabízí:
    - Nabíjet toto zařízení
    - Přenést soubory
    - Přenést fotografie (PTP)
    - Použít zařízení jako MIDI

    ..abych byl přesný.
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    STARF: Ano, předpokládám že 'přenášení souborů' je to správné (kromě 'nabíjení po USB' mi ještě nabízí 'přenos PTP' nebo 'MIDI' - nevím zda čeština je tu v pořádku proti angličtině)

    Pokaždé vidím buď jen SD složku nebo prázdno..
    STARF
    STARF --- ---
    XEHUTL: po pripojeni USB by ti mela vyskocit notifikace, kde si vyberes, jestli jen nabijis telefon, chces pretahnout fotky nebo pristup k cele interni storage... standardne se dostanes k vetsine dat, vyjimka jsou napriklas slozky jako "data", kde jsou ulozeny cache atd. od appek

    pripadne si stahni treba Airdroid a dostanes se k datum pres prohlizec
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    Ještě mě napadá jestli si tam do toho nezapočítává nějakou vnitřní dočasnou paměť z přehrávání videí které jsou na SDčku?
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    ERGOSUM: A není to otázka nějakého nastavení v tom androidu? Které třeba přehlížím? Na PC vidím (MsWin7a10) pod zařízením pouze SD úložiště..
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    XEHUTL: No mám 8Go vidím vnitřní paměť i SD totéž z PC. Možná pomáhá, že mám Linux.
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    Grrr, už mě to štve. Jak se na Oreu Go můžu podívat do obsahu vnitřní paměti a složky pictures?

    Ve správci úložiště mi ukazuje velikost 2GB, ale při náhledu přes fotky/files ukazuje pouze jeden obrázek.
    Pokud připojím k PC tak mi nabízí k prohlížení pouze adresáře na SD ale vnitřní paměť ne. Pokud se dívám přes nějaký program třetí strany (např. Solid Explorer), tak je to stejné - nevidím adresáře vnitřní paměti a v obrázcích vidím pouze 1ks (a ten rozhodně 2GB nemá).

    Co s tím? Je to tablet malé dcery, a ta na foťák ani přístup nemá. Díky tomu tam pořád dochází místo.. :(

    + rootovat nechci..
    XARGH
    XARGH --- ---
    HORST_FUCHS: let me google it for you...
    How to Fix Google Photos Backup Slow Problem?
    https://www.multcloud.com/tutorials/google-photos-backup-slow-1234.html
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    RATTKIN: Portmonka
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MAD_MAN: ten mám, ale není tam všechno (cizí karta nejde přidat) a nejde to sdílet s manželkou
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    RATTKIN: Gpay
    JAROUS04
    JAROUS04 --- ---
    RATTKIN: stocard
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    jakou máte aplikaci na věrnostní karty? aby karty byly společné pro víc zařízení.
    Měl jsem mobile-pocket, ale trvá několik minut start aplikace a už mě to nebaví
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    RATTKIN: Tý jo, to mě nenapadlo kontrolovat. Ale kontroloval jsem aktualizace na Google Play, a to normálně šlo. Fungovalo by to bez google účtu,
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JEREMIUS: má tam připojený google účet?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    ERGOSUM: Byl na wifi. Ta ikonka pro zadávání hlasem tam vůbec nebyla, stejně jako v nastavení Gboardu nebyla volba Voice typing. Nevím, jestli se to nemusí povolovat někde zvlášť v nastavení systému, zkoušel jsem to narychlo najít, ale nepodařilo se mi to.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    JEREMIUS: Ještě mě napadlo. Tyhle hlasové funkce fungují on-line.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    ERGOSUM: Můj dotaz je o tom, že tam ikona mikrofonu není a nenašel jsem narychlo způsob, jak to zapnout
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    JEREMIUS: Nehledě na další aplikace, které to dělají. Tak v Gboardu je ikona mikrofonu a funguje to. A v češtině.
    A já jdu zase zakázat klávesnici mikrofon. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam