• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    JIMX
    JIMX --- ---
    Doporučíte nějakou appku na pouštění audioknih ... aby si to pamatovalo, kde jsem skončil.
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    B3DA: OK - je jich tam sice minimum a dohromady by ani tolik neměly zabírat (když jsem to procházel a čistil mezipaměti), ale zkusím ještě postupně odebra a uvidím.
    B3DA
    B3DA --- ---
    XEHUTL: pocita se do toho i velikost relevantnich aplikaci. jestli se toho chces zbavit uplne, nezbyde ti asi jina moznost nez neco odinstalovat.
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    B3DA: Tak už nevím. Promazal jsem všechno (multimédia, mezipaměti) a ty 2GB to tam pořád ukazuje. Zajímavé je že teď to tuhle hodnotu ale ukazuje jak ve složce/svazku obrázky ve vnitřní paměti, tak i na SD kartě přitom jsou (vč. filmů) oboje prázdné.

    Nevyhodnocuje ten systém něco jako'swap file' že je multimédiální soubor?
    B3DA
    B3DA --- ---
    XEHUTL: jo, pripadne vlez do nastaveni vsech tech aplikaci kterych se to tyka a promaz jim cache.
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    B3DA: Teda poslední reply sem, ne na Skauta :)
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    SKAUT: Zkusím ještě promazat všechny filmy/obrázky i z SD a uvidím jestli to nezmizí.

    Nemohla by to třeba taky být nějaká nedokončená synchronizace fotek z cloudu? Mám pocit že to při prvním spuštění fotek nebo začalo stahovat z fotek co byly ještě od staršího brášky a to jsem vzápětí stopnul deaktivací synchronizace. To by pak ale měl zahodit ne?
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    STARF: Tak soft od Alcatelu nic, nekomunikuje - asi není na seznamu podporovaných..
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    DRAGON: zkusil bych apkpure, mají u každé apky historii verzí...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    pls, tusite, jestli se da nekde sehnat starsi verze instagramu v apk, ktera jeste nehazela do feedu reklamy? a jestli to pujde nainstalovat?
    dik
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    TEKKIT: Bohužel nevim zda je nějaká závislost / návaznost na další služby.:-\
    B3DA
    B3DA --- ---
    XEHUTL: s pripojenim vnitrni pameti nevim, ale do fotek a videi ve spravci uloziste se pocita i cela velikost aplikaci z foto kategorie, vcetne cache.. at uz realne obrazky obsahuji, nebo ne.
    (mohlo by to jit rozkliknout dal na seznam appek s vyuzitym mistem, plus polozku images ktera pak ukazuje samotny fotky.)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SKAUT: čili když to úplně vyhodím, tak si nic nerozbiju? Já žádný hlasový příkazy atd nedávám
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    TEKKIT: Čtení textu na dispaly pro zrakově postižené?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    přátelé, k čemu prosímvás slouží "převod textu na řeč google". Pořád mi to tady vyskakuje a chce se aktualizovat:/
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    XEHUTL: Přenést soubory je správná volba.
    Ještě mě napadlo.
    Když se mi připojí, hlásí mi na PC dva nové "disky" V jednom je vidět prd. V druhém po rozkliknutí vnitřní paměť i SD. U předchozího(který nebyl GO) se hlásila karta a vnitřní paměť zvlášť jako dva nové disky.
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    STARF: Je to Alcatel.. ale mohlo by být, zapátrám.
    Díky za tip.
    STARF
    STARF --- ---
    XEHUTL: a neni to zarizeni od nejake znacky, ktera k tomu ma proprietarni software? treba u Huawei to je HiSuite
    narazil jsem na pocitace, kde zarizeni slo namountovat bez problemu jako externi storage, ale pak taky na dalsi, kde to neslo a pomohlo az neco jako HiSuite
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    XEHUTL: Resp. nabízí:
    - Nabíjet toto zařízení
    - Přenést soubory
    - Přenést fotografie (PTP)
    - Použít zařízení jako MIDI

    ..abych byl přesný.
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    STARF: Ano, předpokládám že 'přenášení souborů' je to správné (kromě 'nabíjení po USB' mi ještě nabízí 'přenos PTP' nebo 'MIDI' - nevím zda čeština je tu v pořádku proti angličtině)

    Pokaždé vidím buď jen SD složku nebo prázdno..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam