• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    MEDWYN: neco podobneho jsem mel, ale ten drzak se za cas roztahnul a prestal v te mrizce drzet.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    MIKEKT: Toto od Spigen. Je to v autě přes 5let a pořád drží. https://www.spigen.com/...ns/kuel-car-mount/products/spigen-car-mount-stealth?variant=12073486188591

    Jestli někdo najdete ten magnetický kabel aby zvládal USB-PD tak budu vděčný. ( USB Type C koncovka...)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    MIKEKT: Já mám už roky do mřížky cosi od Sunnysoftu a myslím, že bude spíš problém to pak někdy vyndat, než že by to nedrželo :-) Co se tak dívám, je to asi Herbert Richter - kupuje se samostatně držák na mobil + uchycení do auta. Např. https://www.sunnysoft.cz/...bert-richter-mini-pda-gripper-2-drzak-pro-telefony-o-sirce-59-89-mm.html
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MIKEKT: já mám android auto, takže displej mobilu nepoužívám. hodím to pod sklo na protiskluzovej podložce. V létě to strčím úplně pod sklo aby lo leželo na výdechu klimatizace.

    určitě chceš aby na to foukalo
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    MIKEKT: do mřížky a jistím stahovačkou, drží už 2 roky bez problémů ;)



    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    kdyz se tady resi to prislusenstvido auta. Jake pouzivate drzaky? koupil jsem nejaky do mrizky od vetraku podle recenzi, ale vydrzel chvili. budu rad za nejaky overeny tip. diky
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    8BB76E1: ja jsem jich zkusil vic, nakonec mam tohle
    https://www.aliexpress.com/item/32916714978.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dIU9ger

    mam to cca rok a pul treba, znicily se tri ty veci co mas v telefonu, jeden kabel.
    poridil sem do auta do prace domu vsude.. sem spokojenej, pouzivam to nejvic v aute kde to pricvaknes a v pohode, dokonce to nabiji i fast charging, coz me prekvapilo
    ATAN
    ATAN --- ---
    na kterych wearos hodinkach funguje v CR google pay? co ctu komentare u ruznych hodinek, tak pry google unich platby v cr blokuje.
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    JEREMIUS: ano.. já ho chtěl z toho důvodu, že potřebuju mít telefon většinu času připojený na power banku, ale zároveň ho potřebuju často i odpojovat. (doručování zásilek - jezdím podle navigace, a současně musím mít mobil s sebou, když jdu k zákazníkovi)
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    JEREMIUS: Ideální do auta, jednou rukou dávám mobil do držáku, jen přiblížím ke konci kabelu a on se sám připojí. To samé při sundávání, chytnu mobil a jdu.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JEREMIUS: přesně tak
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    8BB76E1: Zeptám se možná blbě, k čemu ten magnetický kabel je? To je o tom, že když za to zatáhneš, tak se rozpojí a neurveš si nic/neshodíš na zem?
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    8BB76E1: tak jsem vzal nějaký yeebok oválný kabel (nejlevnější co jsem na Amazonu našel, a co měl prime doručení) a dnes jsem s ním celé odpoledne jezdil, a vypadá to velmi dobře. díky všem za doporučení. ^^
    JAROUS04
    JAROUS04 --- ---
    JIMX: nastaveni-system-pohyb po systemu-navigacni tlacitko?
    JIMX
    JIMX --- ---
    btw. vy byste mohli někdo vědět ... znamej ma nějakej novější huawei a něčím si zapnul takový puntík na obrazovce, který tam je furt přes všechno ... nic nedělá, jenom se dá přesouvat ... vypadá a chová se jako onscreen joystick, ale systém na to nijak stejně nereaguje ... nevíte co to je, k čemu to je a jak se to da vypnout ...
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    LACHAUER: Myslím změnit pořadí. Dřív jsem to udělal a teď na to nemohl přijít. Už tam tlačítko Edit vidím, díky, tam jsem to fakt nehledal :-D
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    JEREMIUS: pokud editováním míníš změnit jejich podobu, pak nevím. Nicméně změnu jejich pořadí atd. umožňuje poslední ikonka (já ji mám na druhé záložce). Je pod ní napsáno EDIT (v angličtině, v české verzi nevím)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Jak můžu na Xiaomi editovat ikonky, které se mi objeví poté, co stáhnu dolů horní okraj obrazovky? Takové ty wifi, bleutooth a další ikonky. Vygoogloval bych si to, ale nevím, jak se té nabídce říká :-) Předem díky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LEF: to souhlasím
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam