• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DRAGON: Má se to právě změnit na "auto" a to nefunguje. Ještě mi to napsalo, ať zkusím změnit poměr stran v "poslední aplikace" ale nepřišel jsem na to jak
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXCITE: ten trik s fullscreen se dela tak, ze vypnes pro tu appku fullscreen, taky mi to na s10 delalo par appek a po tomhle se to fixlo

    Pull down the notification bar and head to Settings (gear-shaped icon near the top right)
    Find and select Display.
    Scroll down and tap on Full Screen Apps.
    Find the app you want to change and tap on it, then Toggle full-screen to ON.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    RATTKIN: Jak jsi to přeskládal?
    ATAN
    ATAN --- ---
    JOHNY_G: Diky, skoda. Mam telefon bez nfc, a hodinkama jsem chtel vyresit platby pres Google Pay. Vi se proc je to v CR nefukcni?
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    ATAN: Pro zjednodušení řekněme, že na žádných. Dříve fungoval Pay Enabler, ale přestal fungovat s nějakou konkrétní aktualizací systému (tuším, že Wear OS H). Čili se ptáš spíš na to "které hodinky zatím používají starý systém a přestane to fungovat až později" :-).

    MIKEKT: Já tenhle. Je pružinový, takže se tam přitlačením automaticky uchytí libovolně velký telefon (uvolní se stiskem ramen po stranách) a na palubku je přichycen lepkavou nanopřísavkou, která nedrží jenom podtlakem, ale i sama od sebe. Taky má spoustu bodů nastavení (2 jednoosé klouby, jeden dvouosý + výsuvné rameno), takže ho prostě umístíš na nějaké volné místo a do přímého úhlu a dosahové vzdálenosti už si to dokroutíš :-)). Koupil jsem si ho asi po deseti vyhozených držácích všeho druhu a slouží už řadu let přes několik telefonů. Jednou se tedy z palubky uvolnil asi tak v poločase své dosavadní služby, a z toho viním autoservis. Od té doby zase drží :-)).
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    EXCITE: na mobilu jsme si to v pohodě přeskládal. moc jsem to ale nepoužíval
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Používáte někdo Torque na mobilu? Mám ho na starém tabletu bez problému,ale na telefonu Samsung S10e , který má samozřejmě menší display mi engine aplikace leze někam za roh telefonu. Přepnutí z fullscreen do Auto v nastavení nepomohlo.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nejlepsi drzaky na telefon jsou magneticky, protoze nemusite resit slozitou instalaci a vyndavani, je to otazka vteriny to tam polozit. Ja mam na palube dva prilepeny 3m kulatou samolepkou, drzi to jak blazen a je to paradni. na mobilu staci mit vzadu maly plisek a udrzi to i kilovej tablet, ty magnety jsou dost silny. A navic to nehyzdi interier.
    ANS
    ANS --- ---
    me po letech zkouseni ruznejch drzaku prijdou nejlepsi ty gravitacni do vydechu ventilace. lehce se telefon vyndava / zandava a hlavne v lete ho to chladi. neco jako toto https://www.aliexpress.com/item/4000124517993.html
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    MEDWYN: neco podobneho jsem mel, ale ten drzak se za cas roztahnul a prestal v te mrizce drzet.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    MIKEKT: Toto od Spigen. Je to v autě přes 5let a pořád drží. https://www.spigen.com/...ns/kuel-car-mount/products/spigen-car-mount-stealth?variant=12073486188591

    Jestli někdo najdete ten magnetický kabel aby zvládal USB-PD tak budu vděčný. ( USB Type C koncovka...)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    MIKEKT: Já mám už roky do mřížky cosi od Sunnysoftu a myslím, že bude spíš problém to pak někdy vyndat, než že by to nedrželo :-) Co se tak dívám, je to asi Herbert Richter - kupuje se samostatně držák na mobil + uchycení do auta. Např. https://www.sunnysoft.cz/...bert-richter-mini-pda-gripper-2-drzak-pro-telefony-o-sirce-59-89-mm.html
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MIKEKT: já mám android auto, takže displej mobilu nepoužívám. hodím to pod sklo na protiskluzovej podložce. V létě to strčím úplně pod sklo aby lo leželo na výdechu klimatizace.

    určitě chceš aby na to foukalo
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    MIKEKT: do mřížky a jistím stahovačkou, drží už 2 roky bez problémů ;)



    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    kdyz se tady resi to prislusenstvido auta. Jake pouzivate drzaky? koupil jsem nejaky do mrizky od vetraku podle recenzi, ale vydrzel chvili. budu rad za nejaky overeny tip. diky
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    8BB76E1: ja jsem jich zkusil vic, nakonec mam tohle
    https://www.aliexpress.com/item/32916714978.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dIU9ger

    mam to cca rok a pul treba, znicily se tri ty veci co mas v telefonu, jeden kabel.
    poridil sem do auta do prace domu vsude.. sem spokojenej, pouzivam to nejvic v aute kde to pricvaknes a v pohode, dokonce to nabiji i fast charging, coz me prekvapilo
    ATAN
    ATAN --- ---
    na kterych wearos hodinkach funguje v CR google pay? co ctu komentare u ruznych hodinek, tak pry google unich platby v cr blokuje.
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    JEREMIUS: ano.. já ho chtěl z toho důvodu, že potřebuju mít telefon většinu času připojený na power banku, ale zároveň ho potřebuju často i odpojovat. (doručování zásilek - jezdím podle navigace, a současně musím mít mobil s sebou, když jdu k zákazníkovi)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam