• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    VLASTIS
    VLASTIS --- ---
    VLASTIS: jestli jsem to pochopil správně, tak potřebuji zapnout Google cast. je to tak?
    VLASTIS
    VLASTIS --- ---
    Ahoj,
    mam android box "MX10 Android 9.0 RK3328 4GB" , ktery po resetu do defaultu prestal "fungovat jako android TV
    Nelze na něj přesměrovat content z mobilního telefonu
    Chová se jako bezny telefon-tablet.

    Na to aby se yacal chovat jako android TV je potřeba něco nastavit nebo nainstalovat?

    Diky

    PS: pokud je zde vhodnejsi auditko tak poprosim o nasmerovani
    CUKI
    CUKI --- ---
    ERGOSUM: njn ale ty balíčky nemám a druhá věc je že nejdou aktualizovat mapy.. Nebo se to dá odněkud stáhnout?
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Důvod proč si balíčky zálohovat.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    CUKI: A když ji nainstaluješ jako balíček?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KRYGLIK: aha, kouknu na to, diky
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    mysleno, ze ta s10+ uz ma android 10. Dle netu uz app timers ma mit Android 9.
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    DRAGON: v nastaveni na me S10+ to vidim (digital wellbeing, app timers). Android 10 to uz ma.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tusite, jestli umi Android 10 to samy co iPhony: nastavit si zamykani na aplikace na cas tzn abych rekl, ze tuhle aplikaci muze pouzivat treba jen 2 hodiny denne?
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    CUKI: Pokud si chceš hrát, možnost máš. Docela mě překvapilo jak aktivní je stále na XDA vývoj pro 7 let starý telefon
    Samsung Galaxy S 4 Mini
    https://forum.xda-developers.com/galaxy-s4-mini
    Neoficiální lineage existuje i pro Android 9 https://forum.xda-developers.com/...axy-s4-mini/orig-development/rom-lineageos-16-0-s4-mini-t3833063
    Já rychlé to bude na plečce z roku 2013, to se asi dozvíš jedině vyzkoušením...
    DATEL
    DATEL --- ---
    DRAGON: měly by dát pokoj, pokud jim tom nastavíš. Hromadně to bohužel nejde (já teda o tom alespoň nevím, ze by to šlo), jedině to úplně vypnout :-)
    CUKI
    CUKI --- ---
    RATTKIN: hmm to je škoda zrovna koukám že přítekyně měla nainstalovanou už tu novější verzi, jenže ta strašně žere baterku.
    Pokusím se najít nějakou verzi 5+, ale moc toho nevidím. našel jsem jen lineage 14.1 (což je android 7.1) Ale oficiální verze ani není.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    CUKI: na apkmirror jsem se koukal, tam to neni.
    podle mne to rychle přestane fungovat, když bude jakákoli změna v backendu, ale možná.

    mapy.cz jsou pro turistiku nejlepší, o tom žádná.
    CUKI
    CUKI --- ---
    RATTKIN: Vzhledem k tomu že mám tisíce bodů v mapách cz v několika desítkách zemí, tak moc o přechodu nepřemejšlím. Za druhé, nejlepší mapy pro cestování v terénu.
    A nic jiného nepotřebuju.
    BTW co se stane pokud se mi někde podaří sehnat instalačku k původní verzi? Já nepotřebuju žádnou podporu, potřebuju prostě tu aplikaci která chodila, nic víc.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    CUKI: google maps GO si zkoušel?
    Já bych to toho nešel, když neni podporovaná tak třeba nepůjde telefon, nebo něco zásadního.
    Cokoli co koupíš za 2.000 bude lepší než s4 mini
    CUKI
    CUKI --- ---
    RATTKIN: tedy mám hledat nějakou ofiko verzi i když není podporovaná? Mě jde hlavně o ty mapy nic jinýho nepotřebuju.

    NIGHTHUNTER:
    Já jsem s tím co mám naprosto spokojenej. Mě telefon slouží k telefonování plus používám ty mapy. Na moje prsty jsou ty mobily dost titěrný abych to využíval nějak víc. A taky kdyby byl ještě větší (je to můj největší mobil) tak už ho pak nebudu mít nikdy u sebe protože prostě překáží.
    Druhá věc je že nepotřebuju nic hi-tech když mi mobil nevydrží většinou ani rok.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DATEL: ok, dekuji. Chapu to tedy ze se proste vsechny zeptaji a daji klid? + nejde to tedy nastavit pro vsechny najednou ze jim to povoluji, jen kdyz jsou ty aplikace spustene?
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    CUKI: já už bych radši začal vybírat nový telefon - stejně pokrok nezastavíš a než se snažit resuscitovat starej S4 mini, radši bych vybral něco s čím budeš spokojenej i do budoucna - ona 8 GB paměť, 1.5 GB RAM a dvoujádrový procesor jsou zkrátka hodně limitní hodnoty a dnešní telefony i za pár tisíc mají všeho minimálně dvojnásobek + i další věci navíc typu NFC, novější bluetooth, větší kapacita baterky, bezdrátové nabíjení, Android 9...

    jasně - asi nic nebude velikostně tak malé jako tohle, ale nemusíš koukat na úhlopříčku displeje, protože 4,3" displej by se v dnešní době vešel do mnohem menšího těla, takže je to hlavně i o tom si ten telefon osahat a zkusit ovládání ;-)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    CUKI: vždycky pak blbnul foťák, nebo nějaké jiná periferie, rapidně se snížíla životnost baterky. nikdy to nebylo úplně v klidu.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    CUKI: já jsem to párkrát v minulosti dělal. obvykle se odemkl bootloader, získal root a pak se flashlo recovery a z něj image.
    riziko není, dá se to vrátit zpět.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam