• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    AKI_NO8: Hmm divný, po mě appka samotná chce zapnutý USB debug ( funkční podmínka ) a jestli to chtělo nějaký přístup k google účtu, tak jméno, e-mail, jazykovou predvolbu ( protože se ta licence váže na Google účet ). A není třeba se k tomu složitě klikat, v chrome app je to hned po spuštění.
    A ještě dobře fungoval Chrome Remote Desktop. do zařízení se nahodi appka, spáruje se a a jupí čerte.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    AKI_NO8: Já používal AirDroid - hlavně proto, že na PC to běželo v prohlížeči. Byl jsem vždy spokojen.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AKI_NO8: co TeamViewer?
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    Ahoj. Nevím jestli jsem tu dobře, ale - Máte tip na aplikaci, kterou lze Android zařízení ovládat skrze PC? Něco jako RemoteDesktop, ale abych se mohla z Windows10 připojit do Androidu (Androidí zařízení je TinkerBoard - klon RaspberryPI od ASUSu, takže nepotřebuju telefonovat, SMSkovat atd. Potřebuju spíš opravdu jenom vzdálenou plochu). Pokud to půjde jenom přes wifi/ethernet/USB budu o to raději.
    Vyhledala jsem pozitivní recenze na Vysor, ale aplikace mi příjde docela podivná. Byla jsem ochotná si ji i koupit, ale jejich registrační systém byl ještě podivnější a skončila jsem u předhozené webové stránky která chtěla povolení k oprávnění plné kontroly k mému google účtu. Tam se naplnila moje paranoia a Vysor putoval z obou zařízení pryč.
    Nevím jak je na tom AirDroid - trochu se bojím podle recenzí, abych nedopadla podobně.
    Aplikace může být i placená pokud to bude menší částka (max tak kolem tisíce korun jednorázově).
    Nevím jak je to třeba s VNC věcma.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Mam tu soft-bricknuty tablet Lenovo Yoga 2 830L, teoreticky by mel jit fixnout preflashovanim, nechce se mi s tim parat a ani pro nej nemam vyuziti. Nechce ho nekdo za cenu HW? Kdyztak posta.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SUK: premium to umí, stačí zaplatit a vše je vyřešeno...
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    HOUMLES: nejakou dobu pouzivam, zatim je to dost v pohode.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    stahnete si modnutej youtube...
    YouTube Vanced APK [NONROOT/ROOT/MAGISK] - Official Website
    https://youtubevanced.com
    SUK
    SUK --- ---
    JIMX: Tak z youtube lze streamovat pouze zvuk, nevim, proc to ofiko apka neumoznuje :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    to máte za to, že zbytečně zatěžujete sítě video provozem, když posloucháte jenom zvuk ... já bych to zakázal :-)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TEKKIT: Jo, myslím, že tu appku úmyslně ořezali.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    PISKVOR: aha takže myslíš že není chyba v mé neznalosti?:O

    (btw to jejich vyzkoušejte premium mě taky slušně sere:))
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TEKKIT: To dělá Youtube, aby sis pořídil prémiovku. Zkus si to pustit z mobilního Firefoxu, ten umí překvapivé věci, jako třeba přehrávání v okně...
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    zdravím, máte někdo zkušenosti s Cubotama? uvažuju, že si pořídím tenle https://www.alza.cz/cubot-king-kong-mini?dq=5707992. Nic moc od toho nechci, potřebuju něco levnýho do přírody místo gps, čeho mi nebude líto, až to zničim. Takže mi stačí, když to bude mít funkční gps a utáhne mapy.cz, Locus a runkeeper. Nechci s tím fotit, volat ani surfovat. Hlavně mi jde o výdrž na tu pidibaterku 2000 mAh. (abych předešel zbytečný diskusím, jsem si vědom, že cubot je nic moc značka, jde mi spíš o to, jak moc nic moc značka to je).
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    pls potřebuju poradit. Jak nastavit aby se mi nevypínal Youtube když zhasne obrazovka (android 10, Samsung S10e)?

    koukal jsem na ty oprávnění a povolení atd a nějak jsem na to nepřišel:/ Díky...

    (přišel jsem na to při běhání)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Tak v appGalery jsou mapy.cz
    E42
    E42 --- ---
    Neznáte někdo čirou náhodou aplikaci, která by upozorňovala nitrifikací specificky na možnost deště v nějaké lokalitě (ideálně v současné a pár dalších zvolených) v určitém delším (třeba 8 nebo až 24 hodin) časovém okně? Jakože aplikaci jednou nastavím a ta mi pak vyhodí notifikaci, když bude hrozit, že do 24 hodin zaprší. Nic jiného umět nemusí.
    VLASTIS
    VLASTIS --- ---
    VLASTIS: jestli jsem to pochopil správně, tak potřebuji zapnout Google cast. je to tak?
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    CUKI: A co napsat vývojářům? Oni to jistě mají. A nemusíš se kvůli tomu učit čínsky.
    CUKI
    CUKI --- ---
    SLANINKA: Jo už jsem našel i jiný, ale prostě offline mapy přes to nejdou stáhnout. A to jsem se dočetl, že právě moc vyřešit nelze. Nevím jestli by je šlo nějak nainstalovat na tvrdo. Alespoň ty starší... Ale nikde jsem je nenašel.
    VLASTIS
    VLASTIS --- ---
    Ahoj,
    mam android box "MX10 Android 9.0 RK3328 4GB" , ktery po resetu do defaultu prestal "fungovat jako android TV
    Nelze na něj přesměrovat content z mobilního telefonu
    Chová se jako bezny telefon-tablet.

    Na to aby se yacal chovat jako android TV je potřeba něco nastavit nebo nainstalovat?

    Diky

    PS: pokud je zde vhodnejsi auditko tak poprosim o nasmerovani
    CUKI
    CUKI --- ---
    ERGOSUM: njn ale ty balíčky nemám a druhá věc je že nejdou aktualizovat mapy.. Nebo se to dá odněkud stáhnout?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam